Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

to Zdenek: A kdopak tě za toho velitele určil??? Ve válce si taky kde kdo nemůže říct "Já jsem velitel a ostatní mě musí poslouchat"... Takže tenhle argument tu není asi to pravé ořechové... A jak budeš řešit situaci až se tam takhle samozvaní velitelé objevíte dva... Vystřílíte se??? Autorita se nedá koupit... Ani vynutit... A to ani ve hře....

 

to Deathor: Ale sebeobrana bude asi něco jiného než:"jeď tam a tam!!! Ne??? Tak tumáš!!!", nemyslíš??? Nic z tebe nedělám... Jen jsi se pustil do obhajování úmyslného teamkillu. O teamkillu v sebeobraně píšeš až teď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odepsal jsem Zdenkovi na jeho pochlubení se úmyslným teamkillem... Ty jsi mi na to odpověděl toto...

no jak to rict "chytremu napovez,hloupeho kopni" a jelikoz tank nema nohy ale delo tak se vysledek da cekat. :Smile_glasses:

Asi jsem slepý, ale toto je poprvé, co tě cituji.... Nikde nepíšu že je tvůj příspěvek špatný... Všude pouze píši že úmyslný teamkill je špatný... A že jsou zcestné argumenty, kterými se ho snažíte obhájit...

 

Nikde jsem nenapsal, že bych měl slušné vychování... Všude pouze píšu, že bych nikdy nikoho nekillnul ve vlastním týmu úmyslně... A už vůbec ne proto, že neposlechl nějaký můj příkaz... Takže pokud tě pohoršuje můj avatar, tak se ti z hloubi srdce omlouvám... Ovšem protože ho používám na více fórech, tak ho měnit nebudu... Promiň...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tím jsem chtěl jen zdůraznit, že odpovídám tobě... Většinou to používám pokud by mohlo dojít k záměně, nebo pokud odpovídám třeba ob příspěvek...

 

A pokud jsem polemizoval s tvými argumenty, tak jen proto, že dle výše uvedeného je vznášíš ( a nebo dle kontextu to tak vyznělo...)

na obranu úmyslného teamkillu... Sebeobrana je samozřejmě jiná věc a teamkill v sebeobraně je pochopitelný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Zdenek: A kdopak tě za toho velitele určil??? Ve válce si taky kde kdo nemůže říct "Já jsem velitel a ostatní mě musí poslouchat"... Takže tenhle argument tu není asi to pravé ořechové... A jak budeš řešit situaci až se tam takhle samozvaní velitelé objevíte dva... Vystřílíte se??? Autorita se nedá koupit... Ani vynutit... A to ani ve hře....

Hele, už mne to unavuje.

Pokud nechápeš, že pokud je ve hře vyšší tir, tak se jeho pokyny respektují. Pokud to nejsou nesmysly či za nimi jsou vidět výsledky. Jak jsi se mohl dočíst, oboje jsem v dané hře splňoval. Hraj si jak uznáš za vhodné, já budu dělat totéž.

P.S. Autorita se dá vynutit, to se těžce pleteš.

P.S.S. Už tady nespamujme, prosím, napiš mi na PM, pokud máš potřebu. Veřejně jsem tady pronesl, že toho lituji, posypal jsem si hlavu popelem, tak to mám za vyřízené. OK?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky souhlasim ze zdenkem,nebudu se tady hajit ci hadat.Ono tady z fora je jasne poznat lidi a udelat si obrazek a ja si obrazek udelal.

 

 

Edit:Tyjo ja se tady necham kazat od cloveka ktery ma 800 bitev,to je jasne ty jsi jeste v poradne hre nebyl.

http://worldoftanks.eu/community/accounts/500268162-aarongoldstein/

promin az budes mit aspon 2 000 bitev,tak se ozvi :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu si hrát jak uznám za vhodné... Ostatně tak hraji celou dobu... Je mě mě mrzí, že jedním dechem tvrdíš, že toho lituješ i že to bylo správné... Jinak máš pravdu, že bychom to mohli (a měli ukončit)... Budu tedy počítat s tím, že až se potkáme na mapě, že mě killneš, protože já tě neposlechnu i kdyby jsi se ustřílel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu si hrát jak uznám za vhodné... Ostatně tak hraji celou dobu... Je mě mě mrzí, že jedním dechem tvrdíš, že toho lituješ i že to bylo správné... Jinak máš pravdu, že bychom to mohli (a měli ukončit)... Budu tedy počítat s tím, že až se potkáme na mapě, že mě killneš, protože já tě neposlechnu i kdyby jsi se ustřílel...

Takže naposledy, já jsem nikde nenapsal, že je to bylo správné. Kecáš. Už fakt nebudu reagovat, protože jsem pochopil, že chceš mít poslední slovo.

Hele, nejsi ženská? Že jsi takový citlivý, empatický, nenásilný, víš. :Smile_Default: Furt meleš dokola to samé.

Napovídá tomu i tvoje poslední věta :Smile_teethhappy: . Taková logická :Smile_blinky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P.S. Hrajeme si na válku a na zabíjení, to si snad přiznáš, ne? Ve válce - i té virtuální - se rozkazuje, to není demokracie.

P.S.S. Na vojně, potažmo ve válce na frontě válce se velitel poslouchá. Pokud ne, je za to na frontě kulka.

 

Kecám??? Tady i z jiných postů je vidět jak to do krve obhajuješ...

 

 

Hele, nejsi ženská? Že jsi takový citlivý, empatický, nenásilný, víš.

 

Vidím, že jsi živý příklad toho, že když dojdou argumenty, tak nastoupí invektivy... Ale co můžu čekat za diskuzi od někoho kdo svého spoluhráče killne POUZE proto, že ho neposlechl....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V žádným případě nechci tady tu vaši vysoce morální debatu nějak rozpitvávat, je to všechno jak hluchej s blbým, ale přece jen. Na které mapě jsou napravo koleje a na levé cesta křovím a stromem a jinak otevřenej terén Prochorovka? Tak na tu křovinatou cestu najedem spořádaně 1/3 manšaftu a řadíme se. LT nebyl, 1 med, 1 HV, 3 TD. Stojíme a čekáme a vázlo to, protože medák se držel na posledním místě. Naše TD číslo 3 na listu mu píše polsky, ale vyrozuměl jsem, že mu říká, hele mazej do předu, ty průzkum, mi postřílíme co nám odkryješ. Medák mu polsky odporoval a taky ho nazval noobem a šel okamžitě k zemi na jednu ránu. Ti poláci se s tím fakt ne*erou. Pak byly ovšem velký potíže. Moje pocity byly dost smíšený, byl jsem na to medko taky naštvanej, byl nám k ničemu. Ale přece jen, mám za sebou radši tank kterej hraje blbě než žádnej, třeba by aspoň něco trefil. Možná je to taky tím, že zkušený hráči, zvyklí na čety, roty a hlasovou komunikaci zabloudí omylem na veřejný fórum a nedokážou rozdýchat blbce, kteří tu hrají. Ale to není úplná pravda, na veřejným fóru není tým složenej z 15 blbů, jen z 15 rozdílných názorů a taktik, který se dost dobře nedají v 30 sekundách před bitvou a v 10 různých jazycích sladit. Kdyby to tu solil každej do každýho co dělá něco jinýho než chci, nemusí soupeř ani vyjíždět z base. Na druhou stranu si dokážu přesně představit tu pěnu u huby, o které mluvil druhdy Zdeněk, párkrát jsem byl taky nepříčetnej vzteky, ale udržel jsem se. (v řadě případů proto, že jsem byl naštvanej na silnější tank a střelba ze vzteku by se mi hrubě nevyplatila :-)) Ale dost, je to o ničem, tyhle věci se stávají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tetka docela dobra bitva az na to ze me spolubojovnik zablokoval abych mohl utect ( protoze na me zezadu jel ferda ) takže me ferda dostal do motoru :/

Bitva : Redshire

Získáno zkušeností : 2 067

Získáno kreditů : 54 657

Úspěchy : Mist dělostřelec , Ostrostřelec , Odstřelovač

Měl sem 5 kilu kolik spotnulsem nebo zranil to nwm ..

Jel jsem s IS-3 a opravy atd.. me staly 18K takže 36K vydělat na 8 tieru se my asi stalo porve ( jo a mam premium a zadny 2x xp atd. pri 1 vitezne bitve . )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska po utrpeni s Tigrem jsem vytahl maleho tigra a hned se zadarilo 5 killu skoda ze ten posledni enemak nekam utekl

Vítězství!

Bitva: Karélie 4. prosince 2011 20:12:04

Vozidlo: VK 3601 (H)

Získáno zkušeností: 1 914

Získáno kreditů: 48 405

Úspěchy v bitvě: Rozparovač, Odstřelovač

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja dnes tiez :D 1, Bitka z IS-3 chybalo mi asi 1500 expov na delo tak ze to dam :D Himmel mi to loslo ale bol som top tak som prisiel na okraj Ulicky smrti a vyheol mi hetzer bum a lehol potom sa predomna hrdinsky postavila T-34 a jazdila mi akurattak ze mi chodila pre delom zrazu sa spotom 2, hetzer a z reflexu som po nom vystrelil schytala t-34 ostalo jej 2% a hetzer ju dorazil :D potom satam nasáčkoval M3 lee a postup sa opakoval takze som znicil 5 tankov z toho 2 moje :D Delo som nedoexpil len som hru z hnusom vypol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ještě jde. Ničení vlastních tanků je problém a někdy se to stane. U mého Hammla se to dělo jeden čas často. Střelba přez celou mapu znamená že +- střela letí 4 až 5 vteřin. Za tu dobu de tanky spoluhráču a protivníků promýchají tak ,že spoluhráčuv tank občas také zasáhnu. Teď se to již nestává. Můsím přemýšlet 5 vteřin do předu a zatím to vychází. V případě ,že v mém směru je spoluhráč,tak radši nestřílím. Většinou by to stejně dostal spoluhráč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My sme mali minule artyparty a uz to bolo prehrane :D Ostal som ja a 3 arty tak som im povedal ze ja spotnem aoni znicia. Isli sme 1 vsak bolacelu hur afk a ked na ostavali takto znicite este 2 tanky(dali sme timto sposobom dovtedy2) tak prisiel a do chatu apisal ze je ready :D OStaval na KT a myslim ze IS no spotom som to KV nehybal sa ale bol tak ze sa na ho dalo strilat tak som cakal kim strlia po tom co mi napisali ze sa to neda som na nho vybehol a bol so od neho asi 10 metrov mzno aj viac a boli vidiet ze chalani strilaju lebo to okolo neho len tak tancovalo a potom vystrelil te drba co bol AFK samozrejme trfil mna a zbl ma mali ste videt tan flame a chate :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stručně jak se dá vydařená bitva prohrát:

Malinovka...mám Ferdu...převaha se přelévá ze strany na stranu..náš druhý ferda je nějaký"pomalý". Nevadí...vracím se a vykosím enemácký attack z druhé strany. I Druhý Ferda má úspěch a dá dva killy...z 10 metrů 2xPzIV....enemákům zbyli už jen 3 stroje. Plná T32, skoro mrtvé KV1S a M6...píšu GG. A rovnou píšu na druhého ferdu" vyraž mi pomoci z druhé strany"....nic. Zbyli jsme je my. Já měl jen 126hp....potkávám T32, která se mě snaží objet a spotnout pro za šutrem skryté KV 1S. T32 sundavám na 530hp, pak udělám osudnou chybu..při realodu T32 se obrátím na KV1S ale dobře skrytý tank netrefím. Musím čelo otočit na již nabitou T32...mine. Ale KV1S už ne.

A náš Ferda? Nehnutě stál ve křéví u červené čáry. Neudělal nic. Tak mu poděkuji a píšu"zůstaň v obraně, jsi ve křoví, neuvidí tě a ty je v poho dáš. Jsou na ránu). Normální hráč by si je vychutnal. a Ferda? Minutu čekal a pak VYRAZIL...zrovna v čase, kdy enemácké stroje dorazili k naší base. Tím se odkryl a zničil tak moment překvapení. Nerozdal ani jeden hit, páč se nedokázal trefit a navíc se v poho otáčel na enemáky bokem aby trefil M6 s 90mm kanonem...

Ano za ferdu hrálo dítě. To beru, ale hrozně čééka sere, když jasně vyhraná bitva skončí na jednom blbovi s top třídou. Škoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...