Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

To je taková ta za povraždění 6 polomrtvejch hus, co jdou na porážku hezky v řadě za sebou ? Aneb titul Největší Kempa Bitvy ? Tak tu nemám a asi nikdy mít nebudu :-(

Ne je to za povraždění 2 stoprocentních 2 padesátiprocentních 1 dvacetiprocentní a 1 stoprocentní arty tedečkem,který vydrží 1-2 rány.Nechodí na porážku jedna za druhou,jak zde mentalisticky předvídáš,ale pěkně ve skupinkách ze dvou stran.Ale i kdyby těch šest nepřátel mělo 5% života,tak je to v první řadě vítězství pro tým,a to je pro mě na prvním místě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si udělal dvakrát dobře pro tyhle pocity zůstávám i když někdy mě to pěkně ser. :

Vítězství! Bitva: Murovanka 15. prosince 2011 12:37:35 Vozidlo: Typ 59 Získáno zkušeností: 3 494 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne) Získáno kreditů: 102 358,

Vítězství! Bitva: Erlenberg 15. prosince 2011 13:00:19 Vozidlo: Panther II Získáno zkušeností: 3 198 (pokuta za poškození spojenců: 2 ;zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne) Získáno kreditů: 47 701 (pokuta za poškození spojenců: 500) :Smile_harp::Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

He-Héé :D. Že zrovna s touhle mrchou dostanu totok medajlu bych nečekal (vůbec jsem nesledoval co mi ještě chybí). A pak že se ta akce nevyplatila :D Juchůůů a dobrou noc :).

 

Vítězství!

Bitva: Komarin 17. prosince 2011 2:55:07

Vozidlo: T-127

Získáno zkušeností: 868 (zdvojnásobeno při první vítězné bitvě dne)

Získáno kreditů: 7 104

Úspěchy v bitvě: Tankové eso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem odkroutil 50. bitvu.Zatím jezdím jen s plechárnou, ale je to tak trochu, jak říká moje máma: "chci ale nemůžu." Z padesáti bitev jsem přežil 17 a přesnost střelby mám na 34%. Teda hlavně mi ji sestřeluje ten germánskej traktor. Teď už to je trochu lepší, ale z počátku jsem s ním netrefil ani vrata od stodoly. Ostatní 2 konzervičky to mají tak na 45%. Koupil jsem si Pz 35 a jen jsem ho byl zkusit, tak mám přesnost 13%. Hlavně proto, že jsem z něj byl spíš vykulenej, v čem že se to vezu. Posádky se sice od padesátky odlepily, ale ne moc. Prosím, řekněte, že je to jejich vina a že nejsem takovej trotl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...