Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Je to smutne to ano.Ja uz jsem to vyresil po svem.Vzal jsem si priklad z kanara a jeho hrani za male tiery,jelikoz manzelka hraje arty a ja s top tanky ktere mam moc nepomaham,nelitoval jsem volnych zkusenosti a koupil jsem si skouta.Chlapi to vam je takova parada ze si to neumite predstavit,prejit z heavy na skouta je srumec.Jakmile me zabiji muzu jit na forko ci se podivat na nejake novinky,nikdo me nesleduje co delam,nikdo mi neprekazi,nikdo se na me nevaze a navic jeste pomaham tymu nezavisle na taktice kterou zvoli.Jakkoliv jsem byl zastance ze je lepsi hrat z top tankem kvuli dovednosti tak to beru zpet.Skout je zabava jak ma byt.

 

Edit:A navic me vubec nestve artyparty protoze cim vic jich je,tim vic jsou ze me zmateni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akurát sa mi podarila zatiaľ najlepšia bitva s obj.704 - hneď po načítaní bitvy som z base dal T-50-2 v plnej rýchlosti na 450m a po zakempení chvílu na to chaffe na 420 asi v strednej rýchlosti obe zo 100% lahli jednou ranou to bol pocit, vrak letel ešte asi 50m :Smile_teethhappy: . Bola to bitva túším 11-sta v poradí a inak k objektovi musím povedať že som čakal viac od toho sklopeného panciera, 80% striel ide skrz.

http://i39.tinypic.com/v5fnud.jpg

10fcetd.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásně vydělává ten popelnicomet i bez prémka. Krásně :)

Vítězství!

Bitva: Ruinberg 6. prosince 2011 21:43:25

Vozidlo: KV

Získáno zkušeností: 1 323

Získáno kreditů: 34 061

Vozidlo KV bylo úspěšně opraveno. Stálo vás to kreditů: 892

Munice pro vozidlo KV úspěšně doplněna. Stálo vás to kreditů: 4 050

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A že vraj sa nedá zarobiť s E75, mám tam premiový tak sa nejak záhadne začalo dariť či s obj.704 alebo s e75-tkou. Aj keď som to musel zstrielať sám kvôli blbému losu....dingla iba jedna strela o IS.Až teraz som si všimol že keby tým posledným nábojom dám toho GWpanthera tak mám tú špeci medailu sakra.

2rpg1zq.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera zvláštní bitva:Poušť já(PzIV) byl ještě s jedním s PZIV nejviší.Naproti nějáký KV,na každé straně 2xarty a lehké a střední tanky+TD.Všechno se to rozjelo do všech stran.Během chvíle jsem měl na kontě leoparda a t50 kteří se snažili dostat na basi.Náš levý útok celý shořel a zůstali jsme já 80%,druhá Pz IV 15%, a jedna arty s 5% proti 2xkV,1 Stug,1xSu85,1pz III a 2xarty.Naštěstí najížděli po dvou a v druhé IV seděl velmi zkušený hráč.Společně jsme dali oba KV a stuga než jej dostali.Já pak dostal SU než mě zničila jejich arty.Zůstala naše 5% arty proti 2xarty a 1PZIII.Podařilo se mu dát obě útočící enemy arty na ránu.Nakonec to skončilo plichtou,pač se PzIII někde zatoulal.Celkový skore Já 5kusů,druhá PzIV 4kusy a arty 2kusy.Díky špatné taktice nepřítele,velkému štěstí a zkušenosti dvou spoluhráčů jsme zvrátili jasně prohranou bitvu alespoň v remízu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nad to,když trefím Hammlem 2x napřímo T59 a ve výsledku mu odeberu 20procent. Spousty z Vás nemají arty rádi ,ale tohle začíná sr.t i mně.Sebrat 20procent na dva zásahy to už můžu hrát z obyčejným tankem.

Já jsem s Pz IV použil na typ 59 HE a vzal jsem mu celý jedno procento :Smile_teethhappy: .Ale na druhou stranu jsem s PII přes půl mapy dal Typ 59 na jednu ránu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stručně jak se dá vydařená bitva prohrát:

Ano za ferdu hrálo dítě. To beru, ale hrozně čééka sere, když jasně vyhraná bitva skončí na jednom blbovi s top třídou. Škoda.

...aby jsi se Švejku nedivil, taky u mohlo být třeba 20-60 let, to se nedá svádět na děti.

 

Jeden kolega mi říkal, že jo tchán (už důchodce) hraje WoT, že ho to hrozně baví. Tak jsem z hecu koukl na jeho statistiky - řekl mi jeho nick ve hře - měl odehráno přes 4500 her a měl poměr win/lost 36/60 a přesnost střelby 26% (sic!). Měl koupené Loewe, to si pamatuji.

Samozřejmě, že důležité je, že ho hra baví, o tom je.

Ale samozřejmě pokud takového chlapíka dostaneš do týmu a ještě k tomu do čela, tak je vymalováno :Smile_amazed:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...