Přejít na obsah

WOT - Chlubárna - pochlubte se výsledky


Guest Reeki

Recommended Posts

Včera jsem zas potkal pěkné hovado. Arktida, horní camp, se svým Stugem jsem v týmu za socku. Půl manšaftu na pravou sranu mapy kolem hory, půl na levo. Vzhledem ke svému losu jsem si udělil úkol krýt střední pole, kdyby nám chtěl nějakej scout vyzobat artiny. Koukám kus za mnou ten druhej náš Stug. Fajn. To dáme i větší kus. Podle minimapy počítám soupeře a vypadá to, že udělali stejně jak naši, půl se bije vlevo, půl vpravo, na jejich campu jsou tak maximálně artiny plus minus jeden, asi nechali odkrytej střed. Okamžitě mažu středem, abych vpadl těm napravo do zad. Koukám, kámoš mě následuje. Vyjedu smykem zpoza hory, on furt za mnou, kus přede mnou 2 alien medka, zády ke mě, vyjíždějí a couvají a přes roh se střílí s našima za rohem a teď jsou v riti. Sejmem je a s našima co jsou tam zablokovaný vpadnem do enemy campu a druhé grupě do zad. Zaměřím medko, mám ho na celou optiku a netrefím, protože to chvíli předtím koupím a mám pás dole. Tak jsem přehlíd nějaký schovaný enemy TD kolem jejich báze a teď zemřu, pomyslím si, ale jednoho vezmu sebou. Ale koupím to zas a hotovo. Kamera mi ukáže přemožitele, je to ten náš druhej Stug co jel za mnou. Má krásnou -1. Píšu mu v AJ ty jsi mě střelil? A on: byl jsi v mém palebném poli. Já: střelil jsi mě ale dvakrát? A On: A? byl jsi v mém palebném poli. Píšu: ale byl jsem před tebou, stál jsem tam dřív? To už bylo bez odpovědi. A projeli jsme to. Ty dvě enemy medka držely dost dlouho, aby druhá jejich skupina sundala naše na druhé straně, nikdo jim do zad nevpadl... Já končil se skore 0, ten druhej debil - 1. Byli jsme velmi platnej tým TD ček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda nevím kde je chyba. :Smile_confused: zůstal jsem já s mojím JagPantherem s kterým jsem obsazoval základnu a někde zamnou pozadu zůstal E-50. už jsem obsadil na procenta asi 30% když soupeři kterých zůstalo 13 obsadily naši základnu. a tak jsme prohráli. a já získal 15,slovy: patnáct zkušeností!

se mi to zdá nějak málo,ne? :Smile_sad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Částečné obsazování základny se nepočítá. Za to nic není ani když team vyhraje zabitím všech nepřátel. XP a prachy jsou jen pokud se podílíš na celkovém zabrání enemy base. Tzn, když team vyhraje obsazením základny. (případně současně zabrání základny a vytlučení posledního enemáka v posledních sekundách)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, občas (naštěstí vyjímečně) mám 40-80 expů za bitvu. Zejména tehdy, když zaujmu pozici s TD (SU-152, Ferdinand) a enemáci jedou druhou stranou. Já nemám po čem střílet ... a nakonec mě vezmou ze dvou stran.

Jinak myslím, že to zohledňuje i čas, který strávíš v bitvě - když dorazíš 2-3 tanky a zemřeš ve 3. minutě (tým nakonec prohraje) dostaneš míň než když vydržíš až do úplného konce a vystřelíš 20x s nějakým poškozením (a tým pak stejně prohraje). Prostě čím dýl, tím líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím přesně, ale myslím, že čím vyšší tier, tím vyšší prd. U malých tančíků dosteaneš i když nic nepoškodíš, ale zrovna nedavno jsem si ani nepšouk a dostal 75xp u nějaký devítky, nebo osmičky to tuším bylo. Ono se to taky rozděluji podle toho, kolik team napáchá škody. Tzn, když team v tvým případě dostal nějaký dva scouty třeba, tak se to rozdělilo mezi 15 lidí a ty jsi dostal 15. Pokud by team zničil třeba 10 tanků a ty sis ani neškrt, dostal bys víc. Takže tak.

PS: Čas to nezohledňuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak taky trošku přispěju.

Dneska první hra s IS-3 na Lake ville, ale při načítání jsem se trošku zasek u spolubydlících a do hry naskočil až asi po 3-4minutách, takže většina týmu už byla mrtvá (no moje blbost), tak jsem se rychle zorientoval a snažil se o aspoň zachránit.

První se objevila Pzk 3/4, chudák lehnul na ránu pak jsem se honil okolo baráku s Typem a Pzk 4, tu mi sejmula ještě arty. Než jsem udolal Typa, tak lehnul náš poslední P2 a arty dostalo VK3001P.

Už to vypadalo hoodně blbě, ale KV-5 si to vydalo středem, takže dostalo 2 rány z boku a bylo na cca 50%, přes soutěsku se k nám dosoukal Lowe na 80% a VK na asi 8%. Já jsem se dostal zpátky k poslednímu domečku u base a dal čelně KV-5, pak jsem si vyndal VK a došly mi AP, takže Lowe už šel jen pomocí HE. Tak jsem mu cca 3x sundal pásy a prostě ho ustřílel. Zbylo mi 10HP...

http://upload.zipek....es/shot_071.jpg

http://upload.zipek....es/shot_072.jpg

http://upload.zipek....es/shot_073.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...