Jump to content
Sign in to follow this  
leon50

AW - Sekání hry vozidlo se nehýbe

Recommended Posts

Zdravím stává se to také vám, nebo je to jen u mne. Vstoupím do bitvy, jedu s tankem a najednou zůstane stát. Máčkám klávesy W S A D, jak magor a nic občas popojede a zase stojí. Jak má pak jeden bojovat, když to takhle zlobí.

Je to k vzteku, takhle mě hned dostali a nic jsem nezmohl s nepojízdným vozidlem, je to aktualizací nebo čím. Předem díky za odpovědi.

před 45 minutami, leon50 napsal:

Zdravím stává se to také vám, nebo je to jen u mne. Vstoupím do bitvy, jedu s tankem a najednou zůstane stát. Máčkám klávesy W S A D, jak magor a nic občas popojede a zase stojí. Jak má pak jeden bojovat, když to takhle zlobí.

Je to k vzteku, takhle mě hned dostali a nic jsem nezmohl s nepojízdným vozidlem, je to aktualizací nebo čím. Předem díky za odpovědi.

Především bys měl napsat, co hraješ za hru. ;-) (a to i když to máš v rubrice pokec o AW)

Mě se hra takto v PvE kouše občas často, je to na vlny, vidám na minimapě pohyb a kíly, ale nejsu ve hře jako takové. Sestřelit jedině celou hru a novým spuštěním hry se většinou v pořádku naloguješ do bitvy. Né ale vždy, bo občas stejná situace jak před sestřelením hry. Další bitvou většinou rychtyk :-DJe to jejich server v akci...

před 17 hodinami, leon50 napsal:

Nu je to děsný, seká se to jak blázen. FPS lítá jak blázen a ty milisekundy taky, safra tak ať s tím něco dělaj. Se nedá řádně hrát.

A na čem to hraješ?

Ta hra je hratelná i při ping 180ms - to je na NA servru - žádnej zázrak, ale dá se. Ping je o tvém připojení. (EU server, RU prý cca 55ms)

FPS si do jisté míry nastavíš sám. Záleží na PC a grafice.

Cokoli nad cca 30/35 FPS se nechá hrát

Já mám pimg cca 45ms a FPS cca 40 - 60 - mám stažené rozlišení aby mě to šlo. A většinu věcí na minimum.

A nemám problém. Ano měl jsem tyhle problémy co popisuješ, ale byly způsobeny nedostatkem RAM, což je u mé integrované grafiky zásadní. Přidal sem ji a nemám problém. Mám téměř vše staženo na minimu.