Jump to content

leon50

Members
 • Content Count

  25
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About leon50

 • Rank
  Průzkumník

Profile Information

 • Location
  Vysočina

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak to se omlouvám, mohl jsem se zeptat v krčmě. To mne nenapadlo, tak to je škoda že maj jiné servery. Z Wotka jsem přešel na Armored, zatím až na nějaké trable jsem spokojen. Sloučeno - Aaron
 2. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Zdravím, dneska jsem si chtěl zahrát ale nedá se to. Vstoupím do boje, po chvilce se hra sekne tan jede kupředu, do něčeho narazí a nedá se ovládat. Neraguje na nic, klávesy W; A; S; D; nejdou hru musím opustit. Také se to děje také někomu jinému. Sloučeno - Aaron
 3. leon50

  Odpojování od servru

  Děje se to jen u mne, nebo taky u někoho jiného. Je to k vsteku, chci si zabojovat ale neustále mě to vyhazuje ze servru. Štve to, hraji a najednou byl jste odpojen od servru chcete odejít. A tak to musím ukončit a znovu, mám prmiový účet ale s takovouhle mě brzo vyprší.
 4. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu nevim připojenim to nebude, když jsem to začal hrát tak to nebylo tak hrozné. Nu nástupem aktualizací se to občas zhorší, jsou ale dny kdy to je v cajku tak nevim.
 5. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Jak jste na tom ve hře s Ping, je to děs lítá to hrozně od 129 do 1024 ms. To se pak hraje, tanky jsou jak žabičky děsně to poskakuje hrůza, dypáák se to zlepší.
 6. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak sprasenou akualizace dlouho nevyšla, co to je jdu do boje vyberu si mapu a hodí mne to jinam než bylo na té zas...é kartě. Ten kdo to vymyslel, tak nějak nedotáhl je to k vzteku. Doufám že to napraví, nějak mne to přestává bavit.
 7. leon50

  AW - Vstup do turnaje

  Zdravím, také se vám zobrazuje při vstupu do bitvy viz obr. Přijde mě to jako posuvník, jak maj wokna.
 8. leon50

  AW - Sekání hry vozidlo se nehýbe

  Už je to zase v pořádku, bola chyba na serveru a špatné FPS na jedné mapě. Asi zjednali nápravu, mám nastaveno vše na docela na vysoké hodnoty FPS 64 - 130 to kolísá a taky se pohybují normálně.
 9. leon50

  AW - Sekání hry vozidlo se nehýbe

  Njn zapoměl jsem to napsat, nedostatkem paměti to nebude 16GB, grafika 1060 6GB. Hru jsem instaloval v červnu, předtím se to nesekalo až po aktualizacích, server je EU.
 10. leon50

  AW - Sekání hry vozidlo se nehýbe

  Nu je to děsný, seká se to jak blázen. FPS lítá jak blázen a ty milisekundy taky, safra tak ať s tím něco dělaj. Se nedá řádně hrát.
 11. leon50

  AW - Web Shop

  prostě a jasně sme nalítli
 12. Zdravím stává se to také vám, nebo je to jen u mne. Vstoupím do bitvy, jedu s tankem a najednou zůstane stát. Máčkám klávesy W S A D, jak magor a nic občas popojede a zase stojí. Jak má pak jeden bojovat, když to takhle zlobí. Je to k vzteku, takhle mě hned dostali a nic jsem nezmohl s nepojízdným vozidlem, je to aktualizací nebo čím. Předem díky za odpovědi.
 13. leon50

  AW - Web Shop

  Tak vám řeknu, jsem řádně nakrknut. Prachy v prachu, a žádný požitek z nově získaného stroje. Jsou to lumpové.
 14. leon50

  AW - Web Shop

  Zdravím nevím jestli to sem patří, na Web Shopu jsem udělal nákup Armata 152. Tak nevím jak to je, nějaké bedny jsem tam měl ale žádnou Armatu takže nevím, co to je za akci.
×
×
 • Create New...