Jump to content

leon50

Members
 • Content Count

  25
 • Posts on chatbox

  0
 • Joined

 • Last visited

 • TS3 Server

  Never Logged On

About leon50

 • Rank
  Průzkumník

Profile Information

 • Location
  Vysočina

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak to se omlouvám, mohl jsem se zeptat v krčmě. To mne nenapadlo, tak to je škoda že maj jiné servery. Z Wotka jsem přešel na Armored, zatím až na nějaké trable jsem spokojen. Sloučeno - Aaron
 2. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Zdravím, dneska jsem si chtěl zahrát ale nedá se to. Vstoupím do boje, po chvilce se hra sekne tan jede kupředu, do něčeho narazí a nedá se ovládat. Neraguje na nic, klávesy W; A; S; D; nejdou hru musím opustit. Také se to děje také někomu jinému. Sloučeno - Aaron
 3. leon50

  Odpojování od servru

  Děje se to jen u mne, nebo taky u někoho jiného. Je to k vsteku, chci si zabojovat ale neustále mě to vyhazuje ze servru. Štve to, hraji a najednou byl jste odpojen od servru chcete odejít. A tak to musím ukončit a znovu, mám prmiový účet ale s takovouhle mě brzo vyprší.
 4. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Nu nevim připojenim to nebude, když jsem to začal hrát tak to nebylo tak hrozné. Nu nástupem aktualizací se to občas zhorší, jsou ale dny kdy to je v cajku tak nevim.
 5. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Jak jste na tom ve hře s Ping, je to děs lítá to hrozně od 129 do 1024 ms. To se pak hraje, tanky jsou jak žabičky děsně to poskakuje hrůza, dypáák se to zlepší.
 6. leon50

  AW - Krčma "U tankána"

  Tak sprasenou akualizace dlouho nevyšla, co to je jdu do boje vyberu si mapu a hodí mne to jinam než bylo na té zas...é kartě. Ten kdo to vymyslel, tak nějak nedotáhl je to k vzteku. Doufám že to napraví, nějak mne to přestává bavit.
 7. leon50

  AW - Vstup do turnaje

  Zdravím, také se vám zobrazuje při vstupu do bitvy viz obr. Přijde mě to jako posuvník, jak maj wokna.
 8. leon50

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Zdravím to padání servrů je děs, večer mám rozahranou bitvu, najednou šup a jsem ze hry venku je to děs. Tak snad to bude již lepší, bez padání. Také chci poprosit pitta, o češtinu 0.27 EU až bude hotová o zaslání. Předem dík, jdu vyzkoušet nějakou bitvu. Hodně zdaru při tvorbě překladu.
 9. leon50

  AW - Sekání hry vozidlo se nehýbe

  Už je to zase v pořádku, bola chyba na serveru a špatné FPS na jedné mapě. Asi zjednali nápravu, mám nastaveno vše na docela na vysoké hodnoty FPS 64 - 130 to kolísá a taky se pohybují normálně.
 10. leon50

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Zdravím u mne čeština, po aktualizaci v poho žádné změny vše OK.
 11. leon50

  AW - Sekání hry vozidlo se nehýbe

  Njn zapoměl jsem to napsat, nedostatkem paměti to nebude 16GB, grafika 1060 6GB. Hru jsem instaloval v červnu, předtím se to nesekalo až po aktualizacích, server je EU.
 12. leon50

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  pítt64 dky moc za rady, dělal jsem verifikaci a přišel jsem na to že mám duálně dvě hry. Takže jsem dělal aktualizaci češtiny na SSD, a hra se spouštěla z jinného disku, kde nebila čeština. Teď je vše v pořádku, už to mám v češtině. Tak ještě jednou díky moc, jdu bojovat.
 13. leon50

  AW - Sekání hry vozidlo se nehýbe

  Nu je to děsný, seká se to jak blázen. FPS lítá jak blázen a ty milisekundy taky, safra tak ať s tím něco dělaj. Se nedá řádně hrát.
 14. leon50

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Dobrá udělám verifikaci, toho klienta a sounorů. Instalace již proběhla no nový disk. Zatím mne ta čeština, tolik nemrzí. Spíš mě štve děsné lagování hry, vstoupím do bitvy a tank se mě nehne, to mě štve nejvíc. Mám premiják a nemohu brát body, nejedu jen střílím na dálku. Měli by s tím něco dělat, to sem asi nepatří ale musel jsem to napsat.
 15. leon50

  AW - Armored Warfare Slovenčina

  Tak to proběhlo a nic, česky to nemám takže již nevím už jak na to.
×
×
 • Create New...