Přejít na obsah

2.Chlubárna - pochlubte se neúspěchy


Mantavirus

Recommended Posts

 

 

Já to beru tak, že sem hrál dobře a můžou za to lamy (upřímě sem taky lama :D), no ale kam jinam to dát než sem?

nedávat to nikam a nebo do chlubárny jako úspěch s dovětkem hrál jsem jako bůh přesto že mi to tým pohnojil ;-) kdybych sem měl postovat bitvy kde mam přes 1000exp + nějaký to ocenění a přesto jsem měl lost tak tu mám denně 4-5 příspěvků. nejsem uplakánek ani vejtaha a tak sem dávám jen MOJE průšvihy :-P
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Defeat

Battle: Redshire 14. září 2012 12:22:01

Vehicle: KV-1S

Experience received: 16

Credits received: 3 594

 

na to nemate!

ale máme :-D na himlu jsem killnul vlastního kterej mi při snipe modu vjel před lauf mýho mardera a hned na to mě artyna sfoukla jak svíčku.. :$ nevím kolik ten chudák dostal kompenzaci ale já měl 0exp a 0stříbra.. kupodivu jsem ani nezmodral..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale máme :-D na himlu jsem killnul vlastního kterej mi při snipe modu vjel před lauf mýho mardera a hned na to mě artyna sfoukla jak svíčku.. :$ nevím kolik ten chudák dostal kompenzaci ale já měl 0exp a 0stříbra.. kupodivu jsem ani nezmodral..

Tak to se mi fakt jeste nepovedlo:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. koukals pod jakým úhlem podstřelil.. to neni ani snad možný ... 8)

 

Ještě nekoukal, ale taky mám D.maxe a v jedné bitvě sem dvakrát po sobě dingl druhého D.maxe tváří v tvář na 2 metry......a když zahrnu i další zážitky z bitev, tak teda nic moc prémiák. Někde sem viděl návrh techtree do budoucna a Max tam byl jako obyčejný stíhač a dokonce jen V. tier...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Může mi někdo vysvětlit, proč musejí být všechny akce dělané přes víkend? To ti Rusáci opravdu tolik musí ždímat každý haléř? Konečněje ake udělaná pro mě, ale jak mám vyexpit nový stíhač, když hraju s takovýma retardama... :Smile-angry:

 

Porážka

Bitva: Malinovka 22. září 2012 17:00:20

Vozidlo: T49

Získáno zkušeností: 320

Získáno kreditů: 20 928

 

16af9d537ec7e944aa2da6bcd73b8382.png

 

Porážka

Bitva: Karélie 22. září 2012 17:45:28

Vozidlo: T40

Získáno zkušeností: 104

Získáno kreditů: 5 741

Úspěchy v bitvě: Mistr dělostřelec

 

obrana - prohra 3<14...jdu se vyvztekat do kouta....

 

0f0ff7a676fc788ff6e349e566f037b9.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy ako neúspech považujete 20k kreditov?to nemyslíte vážne....

 

A je to snad úspěch, pokud expím na francouzskou arty, která je za polovic, chybí mi 30 000 expů a u T49 mi šlo o dvojnásobek? A pokud jsem obránce a po chvilce prohráváme -1<4, tak to rozhodně nas*re. Jinak 20k kreditů je díky bonusu pro některé stíhače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kousíííček :D

 

Porážka

Bitva: Siegfriedova linie 23. září 2012 21:13:45

Vozidlo: Hetzer

Získáno zkušeností: 367

Získáno kreditů: 11 723

 

77a0f28b55bf652d0207dead7a4f6fb5.png

 

Vítězství!

Bitva: Kampánie 23. září 2012 22:17:38

Vozidlo: T82

Získáno zkušeností: 440 (x2 za první vítěznou bitvu dne)

Získáno kreditů: 5 923 (kompenzace za poškození spojenci: 685)

 

8 výstřelů - 0 zásahů - proti tier II a III

Pokaždé sem nechal úplně zaměřit a stejně si to lítalo kam chtělo. Přiznejte se, kdo mi zkřivil dělo? :D

Upraveno uživatelem vspingu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera 24.9. = děs a hrůza.

22 bitev / 27,27% win.

Z toho 5 bitev D.Max 0 výher.

Ferda 9 bitev 1 výhra

 

Než jsem to vypnul, byl jsem tak sprostej ( ve smyslu, jakto, že ty děti ještě nespí ), že jsem i tekoucí sprchu v koupelně přeřval a to jsem nadával šeptem. Poprvé jsem zažil Arktidu aby všichni mazali jedním směrem a vlevo v té soutězce (základna nahoře, kde se na levo hned jede do soutěsky) jsem zůstal SáM s D. Maxem prosti T25/ , slugger a dalším třem strojům. To přece nejde, to mně rozum nebere......

 

dneska to může být jenom lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...