Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Kalousek si chce zkrátit cestu přes oplocenou louku...
Když otvírá dvířka v plotě, tak na něj zavolá pasáček, který sedí
opodál....:
"Tudy jít nemůžete, vraťte se pěkně na turistický chodník... !!!"
Kalousek se od něj odvrátil a přes rameno prohodil.
"Víš kdo já jsem... ? Já jsem poslanec... !!!"¨
Současně s tím vytáhl z kapsy průkaz... a povídá:
"Tento průkaz mi umožňuje vstoupit kdykoliv, kamkoliv, a bez jakýchkoliv
otázek..., je ti to jasné...!!!"
"Aha, tak to jsem nevěděl..." pokrčil rameny pasáček, a věnoval se
  své práci...
  ...za pár minut..., když už byl Kalousek uprostřed louky, tak se z ničeho
nic vyřítil z lesíka obrovský býk a začal ho pronásledovat...
Kalousek se okamžitě rozběhl zpět k brance a bylo jasné, že to nemůže
stihnout... , a proto začal zoufale volat na pasáčka:"Pomóóóc, co mám
dělat... ?!?! "
Pasáček si přiložil ruce k ústům a křičel:
"PRŮKAZ..., PRŮKAZ..., UKAŽTE MU TEN PRŮKAZ... !!!!!"
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prvni tank?

¨Už Ardžuna stál v bitvě na poli Kurukšétře na svém válečném voze taženém koňmi. Kromě něj tam byl ještě Pán Krišna, Nejvyšší Osobnost Božství.
Technické údaje: Vůz byl dvoukolový, typu kára. Motor: Jednořadé čtyřspřeží s výkonem 4HP a s náhonem na 16 nohou. Max. rychlost až 40 km/h, v terénu pak okolo 3-5 km/h. Stoupavost cca 80%. Max náklon cca 30 st. Brodivost cca 150 cm. Vůz mohl překročit zákop cca 50 cm (nevýhoda kolového, jednoosého uspořádání), a schod cca 40cm (dtto).
Na káře byla stříška, pod níž byl velitel-střelec, ta jej chránila před účinky přírodních živlů stejně jako před účinky ZHN. Pancéřování: Podle obrázků kompozitní pancíř, dřevo pobité zlatem a mědí, o tloušťce cca 2-5cm (plaňky) a cca 5-7cm (trámky). Z "věže" byl velmi dobrý výhled a výstřel, pomocí díry mezi spodkem káry a stříškou. Bohužel to znamenalo malý (resp. nulový) pancíř v těchto místech. Místo řidiče bylo bohužel zcela bez ochrany - ovšem Pán Krišna je coby Bůh (dokonce Nejvyšší Osobnost Božství) pánem, stvořitelem, ničitelem a majitelem vesmíru a tak je chráněn svou Boží imunitou - je totiž nesmrtelný...
Posádka dvoučlenná, ve složení řidič (vozataj, Krišna), a velitel-střelec (lučištník, Ardžuna).
Výzbroj: Ardžuna měl svůj luk Gándíva, který kromě standartních šípů se špičkou (tedy typu APFS) mohl také střílet zapálené šípy, dále šípy s dlátovitým a srpovitým ostřím (protipěchotní), a kromě luku též mohl použít Krišnovu Božskou zbraň - kopí vybavené taktickou jadernou hlavicí. Jako osobní zbraň měl dlouhý nůž typu kindžál. Krišna měl pro svou obranu své běžné zbraně, tedy házecí disk a kyj.
Myslím, že všechny další konstrukce v historii jsou pouze evolucí tohoto válečného vozu. Avšak - dokonce ani na Kurukšétře nebyl tento druh zbraně (válečná vozba) použit poprvé - ostatně podle popisu bitvy víme, že káry s podobným technicko-taktickým popisem měly obě strany!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autentycky rozhovor od vedlejšiho stola v porubske knajpě. (...on - 75let, ona - 70 let, každy vypite asi 5 piv):
Ona: Nedaš si ruma?
On: Ni.
Ona: A dej se ruma.
On: Ni, zas budu blut, *****.
Ona: Tak když nechceš ruma, tak ja idu dodom, bo z neschopnym chujem tu sedět nebudu.
On: Di už do piče, stejně mě to už s tebu nebavi:
Ona: Tak ja idu. A přiď včas, nezapomeň, že ve tři čtvrtě na dvanact su Profesionalove. Kobzole budeš mět na sporaku.

.........tuž tomu řikam laska. To na celem širem světě nenajdete, enem tu u nas..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...