Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

TataCZ (18:32:05) nic jás i tě najdu a počítej do 14ti dnů přijedu a pak si promluvíme ne jen kecání po netu smrade

bigdragonAF (18:32:23) tak jo počítám s tím ;-)

bigdragonAF (18:32:43) ale jestli čekáš 20 letý ucho budeš fakt zklamanej ;-)

 

Tak nepřijel :down:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pepan přijde v noci společensky unavený domů.

Svalý se do postele vedle manželky a usne. Najednou se ocitne před nebeskou branou.

Svatý Petr mu říká :"Tak vidíš Pepane, umřel jsi ve spánku." Pepan zanaříká:"Ale proč, svatý Petře ? Vždyť já toho mám ještě tolik v životě udělat! Nešlo by to nějak, abych se vrátil ?"

Svatý Petr se poškrábe za uchem a říká :"Nóó, šlo, ale mohl by ses vrátit jedině jako slepice. Chceš ?"

"To víš že chci !"

Pepan se ocitne zpátky na zemi v hejnu slepic, porostlý peřím. S ostatníma slepicema se popelí v prachu a zobe zrmí.

V tom si ho všimne kohout a ptá se :"Áá, ty jsi tu nová. Jak se vede ?"

"No šlo by to, ale mám takový divný pocit tam dole."

To jsou vajíčka, jenom pěkně zatlač, a až ho sneseš, tak ten blbý pocit přestane."

Za chvíli Pepan snese první vajíčko. Štěstím je bez sebe a brzy následuje druhé a třetí vajíčko.

A pak najednou s ním někdo třese a manželka křičí :"Sereš do postele, ty vožralý prase!"

 

P.S.: Tak opatrně aby jste se na Nový rok taky neprobouzeli jako slepice. :teehee:   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...