Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

:-D

 

Arab zastaví taxík. Ještě se ani pořádně neusadil a už žádá řidiče, aby
vypnul rádio.
"Tuhle hudbu rozhodně nechci poslouchat.
Naše náboženství nám to zakazuje, protože v čase Proroka Mohameda taková
hudba nebyla
a západní hudba je jen pro vás, nevěřící".
Taxikář rádio vypne, zastaví a otevře zadní dveře.
Arab se udiveně ptá: "Proč stojíte"
"Protože v dobách Proroka opravdu nebyly žádné taxíky, takže koukej
vypadnout a počkej si na velblouda."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Žena poslala manžela v den výročí koupit do obchodu hlemýždě a víno.

Samozřejmě se cestou domů zastavil v hospodě, že si jako dá jedno pivko...

Najednou jsou 02:00 ráno, manžel se motá domů nalitej jak dělo a říká si: "Ajajaj...jak tohle doma – škyt  – ***** vysvět-lím?"

Přede dveřmi dostane spásný nápad, rozestaví hlemýždě za sebou v 20 cm rozestupech a zazvoní... Otevře nasraná manželka, smrt v očích a chlap se otočí na hlemýždě a povídá: "No pojďte vy kurvy líný, ještě 2 metry a jsme doma."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte, viem že to bude pripadať divne, ale rozhodol som sa napísať toto priznanie, pretože potrebujem radu v záležitosti, ktorá môže nadobro zmeniť môj život !

Už dlhšiu dobu mám pocit, že ma moje dievča podvádza. Viete ako to chodí, zazvoní telefón, zdvihnem, volajúci neodpovie a zloží. Moje dievča teraz chodí častejšie z dievčatami na dámske jazdy, a keď sa spýtam s kým bola, povie len - z kolegyňami z práce tie nepoznáš. Vždy zostanem dlhšie hore aby som videl keď príde domov taxíkom. Ale ona vždy vystúpi na rohu ulice a domov príde peši - vraj sa chcela ešte prejsť. Nikdy som sa jej priamo nespýtal čo je vo veci, ale niekde vo vnútri cítim, že radšej asi ani nechcem poznať tu krutú pravdu. V piatok večer som sa ale rozhodol, že ju vystriehnem a prídem celej veci na koreň. Rozhodol som sa zaparkovať svoj peugeot 206 pred panelákom a skryť sa zaňho, aby ma nebolo vidieť, ale aby som videl na celú ulicu keď bude moje dievča prichádzať domov. A presne v tom momente ako som sa v podrepe skrýval za auto, som si všimol ako mi z ľavého ventila presakuje olej. Myslíte, že to je niečo, čo dokážem opraviť sám, alebo s tým mám zájsť do servisu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:laugh:

 

Student se ptá profesora:
« Co přesně definuje slovo « dilema »
Profesor:
« Lepší ilustraci pro tento příklad neznám:
Představte si, že ležíte uprostřed obrovské postele mezi překrásnou mladou ženou na jedné straně a buzerantem na druhé straně.
Ke komu z nich se otočíte zády???»

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...