Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

Guest DinDin_snr

No, v podstatě to sem patří. I když si nejsu jistý, jestli je to jen komické, či spíše tragikomické…

 

Bohuslav Sobotka v rozhovoru pro iHeute: „Budu bránit malé živnostníky s obratem do jednoho, dvou milionů korun ročně. Živnost je často to jediné, co je dělí od potenciální nezaměstnanosti. Samozřejmě že jsou v ČSSD lidé, například blízcí odborům, kteří navrhují, abychom více zdanili živnostníky, ale já nemyslím, že ve stávajícího hospodářské situaci by české ekonomice něco takového pomohlo…“

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento vtip sa lepšie hovorí, ale nevadí

 

Turisti sa prechádzajú na salaši a sprievodca vraví, že na salaši je jeden bača, ktorý keď luskne prstami, tak sa mu hneď postaví rýchlo ako blesk. Jedna žena je úplne nadšená, aj sa vyzlečie a rýchlo upaľuje za bačom.

Keď príde za ním, tak sa ho pýta: Počuj bača, vraj keď luskneš prstami, tak sa ti hneď postaví...

Bača: Tak sa dívaj. Luskne prstami a hneď sa mu postaví. Žena je celá vzrušená, bača na to luskne prstami ešte raz a má ho raz tak veľký.

Žena sa úplne vystraší, rýchlo sa oblečie a uteká čo najrýchlejšie preč.

Bača sa len oprie o ohradu a vraví: Ha ha mne neujdeš (a začne lúskať prstami).

 

 

Viete aký je rozdiel medzi ženou a žumpou? Žiadny! Buď je nasratá alebo vypustená.

 

:Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy: :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, v podstatě to sem patří. I když si nejsu jistý, jestli je to jen komické, či spíše tragikomické…

 

Bohuslav Sobotka v rozhovoru pro iHeute: „Budu bránit malé živnostníky s obratem do jednoho, dvou milionů korun ročně. Živnost je často to jediné, co je dělí od potenciální nezaměstnanosti. Samozřejmě že jsou v ČSSD lidé, například blízcí odborům, kteří navrhují, abychom více zdanili živnostníky, ale já nemyslím, že ve stávajícího hospodářské situaci by české ekonomice něco takového pomohlo…“

 

ono celá "sbírka" jeho velmi vtipných hlodu je celej tenhle článek

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/ekonomika/224349-sobotka-za-trable-s-dluhy-mohou-nizke-dane-v-evrope/

ale jen pro silné žaludky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Policajt zastaví auto za prekročenie rýchlosti:

- Dobrý deň, vodičský preukaz!

- Nemám, zobrali mi ho pred polrokom.

- Čože? Vy nemáte vodičák? Tak osvedčenie o technickom stave vozidla.

- Ani to nemám. Viete, auto som ukradol a myslel som, že bude v skrinke, ale keď som tam dával tu pištol, tak som zistil, že tam nie je.

- Čože vy tu máte pištol?

- Áno tú, čo som s ňou zastrelil tú babku, čo jej patrilo toto auto. Ju som dal do kufra.

To už je na policajta veľa, tak zavolá náčelníka. Ten príde k šoférovi, skontroluje vodičák - v poriadku, techničák - v poriadku, otvorí skrinku - žiadna pištol tam nie je, otvorí kufor - ten je prázdny. Tak sa ospravedlňuje:

- Prepáčte, ale ten policajt, čo Vás zastavil tvrdil, že nemáte vodičák, jazdíte v ukradnutom aute, že ste ozbrojený a v kufri máte mŕtvolu. Nechápem to.

- No a stavil by som sa, že ten hajzel ešte aj tvrdil, že som prekročil rýchlosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pobavit stopaře:

 

- Zastavte, zeptejte se kolik je hodin a poté rychle odjeďte.

- Zeptejte se: "Máš strach ???"

- Při rychlosti nad 130 km/h simulujte epileptický záchvat.

- Vypijte za jízdy flašku 40% vodky.

- Při rychlosti nad 180 km/h pusťte volant a začněte strašně ječet.

- Po nastoupení stopaře se zadumaně dívejte na volant a poté vyřkněte zaklínadlo: "Abraka dabra, čárymáry *** !!!" Poté vyčkejte pár minut, než se rozjedete se slovy: "Umřeme".

- Nedržte volant a tvrďte, že až vjedete do zatáčky, zhypnotizujete volant, aby se sám otočil.

- Dělejte mrtvého.

- Opakujte: "Vždycky jsem chtěl spáchat sebevraždu."

- Poté co stopař nastoupí zakřičte: "Ty vrahu !!!"

- Zastavte, otevřete kufr, vystupte a mluvte do kufru: "Jestli nebudeš hodnej, tak tě stáhnu z kůže !"

- Přilepte se co nejblíže k volantu a broukejte si: "Všechny je zabiju, všechny je zabiju."

- Při zpozorování policejního vozu začněte ječet: "Sakra, našli nás!" a snažte se nenápadně ujet.

- Zpívejte si nahlas: "Jsi moje máááma, moje máááma !"

- Jeďte s vykloněnou hlavou.

- Za jízdy se upřeně dívejte před sebe a zeptejte se: "Taky nevidíte vůbec nic ?"

- Sledujte upřeně tachometr a ustrašeně naříkejte: "Ne, ne, ne néé ééééééééé!"

- Před prudkou zatáčkou začněte brečet se slovy: "Já to nedokážu..."

- Vytáhněte mobil, vytočte jakékoliv číslo a mluvte do telefonu: "Haló, Zede, chytil jsem jednu mouchu."

- Vyhrožujte, že jestli nezačne zpívat Tragedy od Bee Gees, tak se nabouráte.

- Řiďte nohama.

- Při rychlosti 100 km/h v obci se zeptejte: "Kde že je ta brzda???"

- Utečte.

- Při policejní kontrole, či na celnici se vykloňte k strážníkovi a potichu šeptejte: "To je on, to je óóóón.

- Při nastoupení stopaře si nožem udělejte zářez na volantu.

- Hrajte retardovaného.

- Houpejte se v sedadle.

- Při vyložení stopaře se rozlučte se slovy: "Vím kde bydlíš" a s psychopatickým smíchem se rozjeďte pryč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...