Přejít na obsah

Vtipy, vtipná a zajímavá videa, gify, obrázky a hlášky.


Rej3ct

Recommended Posts

150 kilová dáma u gynekologa si horko-těžko vyleze na vyšetřovací stůl, a rozkročí nohy tak jak se má.

Gynekolog sedí na svém místě, dívá se do rozkroku, přemýšlí, mne si bradu, kroutí hlavou, a potom promluví:

Milá paní, prosím vás, mohla by jste si usrat, abych měl aspoň nějaký orientační bod ? :Smile_trollface-3:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přijede delegace od husquarny do ruska nabízet nejlepší zboží, prodejce vysvětluje parametry pil, že za hodinu se s nima da pořezat 10 kubíků dřeva, rusům se nabídka líbí a tak na zkoušku jednu pilu vezmou, po týdnu píšou rusové do husquarny s problémem že slíbili , že bude řezat 10 kubíků za hodiny a, že jí dali nejlepšímu dřevorubci v rusku Koljovi a ten nařezal ani ne 1/2 kubíku za hodinu. husquarna tedy pošle technika at zjistí co je za závadu, technik příjde, naleje benzín, nacupuje, da sytič parkrat protocí a pak ji nastartuje. Kolja v uleku vykřikne " ŠTO JE TO ZA HLUK?!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem za volantem v životě neseděl a řidičám jsem dostal bez problémů :) takže se toho neboj ;)

 

Dneska je to spíše o tom, najít dobrou autoškolu která tě něco naučí..ono udělat ty zkoušky není vubec těžký, třeba když jsem si dělal C, tak jsem jezdil na novým moderním Volvu, což byla docela nuda..:-( protože když jsem viděl ostatní jak mají problém s řazením, a to tam byly jen 4+4 kvalty, tak jsem se jich ptal, co budou dělat až sednou do Tatry která má půlky..:-) a autoškoly se opravdu neboj..není to nic těžkýho..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tehle gangnam style nebyl nikdy vtipnej, zajímavej ani poslouchatelnej, a když už to člověk slyší po milionpátý tak to je už dost otravný . sry za upřímnost :P

 

Poslouchat se to moc nedá, ale je sranda se koukat, co s tim vyváděj u těhlech videí... Když se to povede. Tohle zrovna nic moc.¨

Tady je lepší xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Príde hanblivý muž do lekárne a potichu hovorí:

- Prosil by som si intímny krém.

Lekárnik mu odpovedá:

- Nahlas!

- Nie na hlas! Na vtáka!

 

Boh príde na zem za Mohamedom a hovorí mu:

- Mám pre teba pár prikázaní.

- To čo je?

- Napríklad, že nezosmilníš.

- Nie, tým nás prosím ťa neobťažuj, to neprejde, však poznáš arabskú mentalitu.

Pán Boh to skúsi u Cigáňov. Príde za vajdom:

- Mám pre vás prikázania.

- To čo je?

- Napríklad, že nepokradneš.

- Nie, neblbni, to cigáňom zoberieš podstatu kultúry, to neprejde, kašli na to.

Tak Pán Boh do tretice skúša u Židov, ide k Mojžišovi a hovorí:

- Počuj, Mojžiš, mám tu pre vás prikázania.

- Koľko stoja?

- Nič, sú zadarmo.

- Tak daj aj zo desať.

 

Príde osemročný chlapec do erotického baru a zakričí na servírku:

- Hej zlato, čo takto škótsku s ľadom?

- Ale chlapče, chceš aby som mala kvôli tebe problémy?

- Možno neskôr, cica, ale najskôr by som si dal ten drink.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tehle gangnam style nebyl nikdy vtipnej, zajímavej ani poslouchatelnej, a když už to člověk slyší po milionpátý tak to je už dost otravný . sry za upřímnost :P

 

tak proč to má 900 000 000 shlédnutí na YT???nepamatuji si podobně úspěšný klip,at už je jeho nápln jakakoliv...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...