Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Víc hráčů a vyšší úroveň.

První cenová voee  ...já z tebe asi umřu, ty máš někdy hlášky :laugh:

 

Chce to jen čas a více hráčů.....

Ale jak to máte s tiery? U Nihil jsem do každé pozvánky do čety uvedl před odesláním požadovný rozsah tieru na který jsem měl chuť. A vždy se pak chytl alespoň jeden, který chtěl hrát to samé.

Taky záleží co nejvíce jezdíte. U Nihil se jezdí všechno, ale nejvíc asi 4-7 a až pak 9-10. Třeba kdo chtěl jezdit jen 10, tak měl občas smolíka. Musel slevit a jít níž, když si chtěl zahrát. Je to o komunikaci v klanu. Online v Nihil i přes celkem vysoký počet členů nebyl velký. Za mě bylo večer online třeba jen 25 lidí a dopoledne jen 5-10. Ale vždy jsem si četu složili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.... Je to o komunikaci v klanu....

 

V tomhle vidím problém já. On i Jasson to už psal. Plno lidí, vlastně většina, není ani schopná zabučet na pozdrav :confused:

Komunikují jen ti, kteří pravidelně jezdí čety. To jsme pak zase u těch osmi ..... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě mrzí že si s tím sekl. Přemýšlel jsem o vstupu, protože je mi filozofie klanu blízká, ale nějak se nemůžu rozhoupat. Hlavně, neustále expím různé stroje a každej nebude hrát četu ve složení podle toho jak potřebuju.  :wink: Tak hodně zdaru brachu. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to mě mrzí že si s tím sekl. Přemýšlel jsem o vstupu, protože je mi filozofie klanu blízká, ale nějak se nemůžu rozhoupat. Hlavně, neustále expím různé stroje a každej nebude hrát četu ve složení podle toho jak potřebuju.  :wink: Tak hodně zdaru brachu. :thumbsup:

 

To se právě pleteš :no:

Každý, s kým jsem četu hrál začíná větou: "Tak co pojedeme? Mě je to jedno."

 

No a pak se nemůžeme dohodnout co dáme, až to někdo nevydží a něco konečně nahodí :woot:

Já třeba expím pořád. Na standard účtu to nějaký čas zabere :laugh:

 

Já jsem ochoten jezdit dokola dva tanky jednoho tieru, fakt nemám problém, tak neváhej :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nejsem si jistý jestli je to o úrovni. Ale hlavně o počtu lidí

Myslim ze to neni o poctu lidi, kdyz cety 3/4 asi cety vubec nejezdi......nebo jezdi jen s nekym a nevim o tom? Nebo nekteri jezdi jenom s TS a nekteri jen bez TS? U NIHIL si jen pisou, tam se asi lip domluvi...nebo fakt nevim.

 

O hracske urovni to asi taky neni - ja jsem lama a treba NailNail, Miruno a dalsi se mnou do cety jdou bez rozpaku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli mohu také přispět svou troškou do mlýna je to o lidech, jejich přístupu ke klanu a počtu. Většina lidí by totož v klanu ráda byla, ale bez povinností (fakt jen pro tu stádní příslušnost a obrázek na tanku, nebo proto, že už tam někdo z okolí je) a když po nich chcete alespoň trochu odpovědnosti tak jedni odcházejí a další se odejít nechají, ale svoje zvyky nezmění. No a potom je to na veliteli jestli mu takový stav vyhovuje (zatím vyhovuje) nebo ne a změní to. Přiznám se bez mučení, že já jsem ten co mu to "zatím" vyhovuje. Čistokrevný FF je sice pohoda, ale poskládat nějakou větší akci je prostě problém. Četa noproblém, VI. šarvátky noproblém, VIII: šarvátky a roty už problém jsou, i při 52 lidech v klanu se nás prostě tolik nesejde :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak takové hráče nechápu......proč teda lezou do klanu, kde se hrají hlavně čety ?

Ja prave taky nechapu, my totiz hrajem JENOM cety. Nejde mi to na rozum, proc je nehrajou? Cekali pri vstupu neco jineho (roty atd...)? Neverim ze je nekdo v klanu jen kvuli obrazku na tanku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši já myslím, že to moc hrotíte.. Já jsem jeden z hráčů kterej klanový čety jezdí hodně málo, ale i tak se cítí členem klanu. Vstoupil jsem primárně proto, že se tu sešla parta lidí v čele s Jassonem, které jsem poznal tady na fórku a jejichž názory na hru i na jiná témata se víceméně shodovala s mými. Druhej důvod byl, že klan je F F a proto se nebude prudit s nějakými povinostmi.. A až třetím důvodem byla možnost (né povinnost) zahrát si čety pokud budu chtít.. To, že někdo (já) nepozdraví v chatu když vleze do hry, neznamená, že je nevychovanej a to že nehraje čety neznamená, že by je (ani v budoucnu) hrát nechtěl.. Když vezmu např. sebe.. tak zapnu hru jednou za týden, mrknu co je za akci, dle toho vyberu stroj a jedu.. pokud se zadaří, tak ještě na chvíli vytáhnu něco co expím na násobky a končím.. Kolikrát chat ani neotevřu.. Ale když už ho otevřu a chci něco napsat, tak SAMOZŘEJMĚ nejdřív pozdravím. A co se samotných čet týká, tak momentálně mám v učení dva slabší hráče kteří mě o pomoc požádali krátce po tom co jsem vstoupil a těm teď věnuju tu trošku herního času co mi ještě zbývá. Ale to opět neznamená, že čety v klanu nechci a nebudu hrát.. Takže trochu shovívavosti a nadhledu pls.. ;-) V případě že by velitel shledal mé počínání neslučitelné se stanovami klanu a chtěl mě odejít, tak slibuji, že se nebudu bránit a ani k soudu to nedám.. gl a HF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: Cety v CFF jsem asi pul roku nehral - protoze jsem nehral pulrok skoro vubec, takze uplne chapu, co ale nechapu ze je v klanu vetsina ktera si tu cetu neda NEJSPIS VUBEC NIKDY. Proc? Tomu nerozumim, nejaky duvod mit musi...jen nechapu jaky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petr: Cety v CFF jsem asi pul roku nehral - protoze jsem nehral pulrok skoro vubec, takze uplne chapu, co ale nechapu ze je v klanu vetsina ktera si tu cetu neda NEJSPIS VUBEC NIKDY. Proc? Tomu nerozumim, nejaky duvod mit musi...jen nechapu jaky.

co se jich zeptat přímo? Není nás zas tolik aby se to nedalo zvládnout.. Tak min. 10 lidí si můžeš odškrtnout protože čety hráli nebo hrají a zbytku bych se zeptal jestli je pro ně členství v klanu (nálepka na tanku) opravdu tak důležité..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se jich zeptat přímo? Není nás zas tolik aby se to nedalo zvládnout.. Tak min. 10 lidí si můžeš odškrtnout protože čety hráli nebo hrají a zbytku bych se zeptal jestli je pro ně členství v klanu (nálepka na tanku) opravdu tak důležité..

Tak to je na veleni....jestli neco podnikne v tomhle smeru nebo ne.

Ja se tu vykecavam protoze me zajima to PROC a nic moc me nenapada:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...po poslednim tydnu se mi zda, ze neni uplne tak zle, dobri hraci jdou do cety i se mnou:) Mam takovy pocit ze se spoluprace zlepsuje, ale hraju dost malo abych to objektivne hodnotil. Kazdopadne ted uz zdaleka nemam takovy problem najit spoluhrace. Porad ale hodne malo lidi zaklada hromadne cety "naslepo", to je skoda....mozna se ti hraci jen trochu stydi tu cetu zalozit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska jsem s klukama chtěl dát týmovku.. že si jen splním poslední misi.. ovšem WG bylo proti a tak mi to trvalo víc než hodinu, než jsem se dostal mezi 3 nej v expech při výhře :ermm: vždy jsem buď nastřílel a prohrál nebo zalamil.. :wallbash: no ale tu týmovku určitě jednou zkusíme :)

Snad jsi chtěl dát  DÝMOVKU a nikoliv týmovku, ne? :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno....nebyl jsem jaksi dlouho tady na fórku a teďka jsem přečetl vše, co se tu píše....klan je FF a byl založen s vizí, že se budou hrát čety pro zábavu a aby si člověk odpočinul od samotnosti na publicu ....je fakt, že čety hraje v klanu pár lidí, hrál jsem s Jassonem, Nailem, butchrem, Balvanem, Brzacem, cakem, cekokoskem, Gutem, Hicorym, Kaha, Mirunou, Peterem von, Renekenem, Skalfokem a Tskym......ostatní nic na výzvy nereagujou...tak proč tam lezou!!!! byl bych pro to vyčistit!!!! Raději méně lidí, ale když pozvu, tak aspoň mají chuť hrát četu anebo se mi omluví, že nejdou....jinak Jassone díky ti a někdy, když budeš chtít si zahrát, jsem k mání....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

klan je FF a byl založen s vizí, že se budou hrát čety pro zábavu a aby si člověk odpočinul od samotnosti na publicu ....

ostatní nic na výzvy nereagujou...tak proč tam lezou!!!! byl bych pro to vyčistit!!!!

Ale no ták klídek :-) třeba si nepotřebujou odpočinout od tý samotnosti na poblicu (do teď jsem znal jen slovo "samota", dík za rozšíření mé slovní zásoby o "samotnost" :-D ) já bych je ještě chvíli nechal a pak hromadně obeslal jestli jim to fakt stojí za to bejt v klanu jen pro to logo na tanku.. I když je fakt moc pěkný ;-):-P

 

Edit: a když už jsme u toho loga.. co si nechat udělat pár triček s logem? ;-) já bych v tom šel klidně i do hospody :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to nehrotil. Kdyby se jednou naplnila kapacita, což se asi nikdy nestane, tak pak jo. Gut třeba půl roku nehrál a ted se vrací. Koukal jsem na noobmetru a skoro 1/4 lidí nehraje skoro vůbec, ale nedělal bych z toho vědu. Spíš by jsme měli zvážit funkci zástupce/náboráře, protože waltareho jsem ve wotku vůbec neviděl. Chtělo by to možná pár nových hráčů ulovit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je pravda, já již nehraju a nevím kdy budu, zda-li vůbec, proto dávám vše k dispozici a necítím se již býti členem.

 

Právě jsme opustil klan, přeju všem hodně štěstí a díky , že jsem měl možnost s Vámi některými hrát - bylo mi ctí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...