Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Hele walte nechceš založit vlákno na oficiálním forku s těmito hezkými plakátky?? Myslím, že by se určitě někdo chytil  :biggrin:

Když tak aktivně stále hledáte, máte na WoT portále povolený připojení ke klanu viz návod pro hráče? Mám pocit, že když jsem na klan koukal před přijetím, že jste to tam neměli, takže při vyhledání klanu, které je tam dostupné pro hráče vás to možná ani nenajde, ale to už jen plácám, nezkoumal jsem to blíž. A samozřejmě záleží na vás jak si to uděláte :smile:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JS rozhodl: Ať to vytáhne aspoň na 1150 a pak se uvidí. Vím že je to sice kamarád, ale přeci jen je až moc dole. Vím, že staty nejsou všechno, ale přeci jen ..... 

Myslim si to samy. Me se s nim sice hraje dobre i kdyz ma staty mizerny, ale to je jen tim ze se navzajem zname (vime kam kdo pojede ani si to nemusime psat). Ostatnim by se s nim asi tak dobre nehralo. Az se zlepsi tak ho pripomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

........

 

Gute tak to je naprosto normální že upřednostnuje rodinu a ne nějakou pc hru ! ...........

Tak o tom zadna! Spatne jsem to napsal, abych to objasnil - hrajem si takhle cetu a on najednou pul minuty treba nereaguje (zachranuje synka pred padem ze zidle nebo tak). Ale to uz se skoro nestava, syn povyrostl a manzelka si zvykla ze Pepa hraje WoT a potrebuje klid:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Public je plnej

 

takl nečekej a  pojď mezi nás !

 

chceš snad dopadnout takhle ? :-)

 

 

 

Waltere jestli vypadáte jako ta paní .....tak jdu s Vámi na budoucí klanový sraz...jako "styčný důstojník" z NIHILu  a bud aktivně vyhledávat styk :biggrin: .

Ale jestli to je jen propaganda, tak to slízneš jen ty :woot: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svejku to to asi slíznu :-D

 

tak jasně že je to propagace, má jak pobavit, tak třeba někoho i oslovit, jinak styční důstojníci i obyčejní členové NIHILu jsou samo na slezině vítáni , pokud nějaká časem bude :-))) stejně jako z ostatních for fun clanů :-P

 

PS: pattonCZE neváhej a poď mezi nás :-)

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hlásím přijetí 25. člena. Klučina moc do klanu nechtěl, byl to vlk samotář. Ale tak jsem mu postnul odkaz na mywotstats.com, kde se dočetl, že průměr klanu co se týče WN8 je přes 1500 a nakonec kývl. Akorát mám takový malinkatý problém. Jsem asi třetí nejhorší hráč  :biggrin:. Ještě že jsem zakladatel a nikdo mě to nebude říkat  :biggrin:. 

 

Nicméně tím jsem chtěl říci, že ti, kdo váhali se vstupem, protože se jim počet členů zdál nízký, tak ať vstoupí, protože snad jen dopoledne je problém sehnat kluky do čety, ale odpoledne už je to v poho. Jen se nebát ty čety zakládat  :ninja:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tu cetu zalozim, kdyz me nikdo nezve, jenze nikdy nevydrzim hrat moc dlouho. Zakladejte to nekdo jinej prosim:)

Dnes jsem hral dohromady asi 2 hodiny a mam uplne dost..... :ermm:  Jako ze je to na me dlouha doba. To se pritom celkem i darilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže hlásím přijetí 25. člena. Klučina moc do klanu nechtěl, byl to vlk samotář. Ale tak jsem mu postnul odkaz na mywotstats.com, kde se dočetl, že průměr klanu co se týče WN8 je přes 1500 a nakonec kývl. Akorát mám takový malinkatý problém. Jsem asi třetí nejhorší hráč  :biggrin:. Ještě že jsem zakladatel a nikdo mě to nebude říkat  :biggrin:. 

 

Nicméně tím jsem chtěl říci, že ti, kdo váhali se vstupem, protože se jim počet členů zdál nízký, tak ať vstoupí, protože snad jen dopoledne je problém sehnat kluky do čety, ale odpoledne už je to v poho. Jen se nebát ty čety zakládat  :ninja:.

Tak to že vymetám na mywotstats spodek tabulky bych já ještě zkousnul, ale běda vám jak se maželka dozví, že za posledních 30 i 60 dní mám nejvíc bitev z klanu:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...