Přejít na obsah

ClanForFun


Recommended Posts

Je to to, které tam máš jako Overall. A dle toho se ty vlezeš  :biggrin:. Ale samozřejmě udělám(e) vyjímku. Třeba takový 8cosi má progres neskutečný, ale zatím málo bitev. Nicméně i takového vemu. Raději kvalitní hráč dobře nastartovaný než borec s 30K bitvami a pohybující se těsně na hranici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím jestli by ten nápis šel vidět na tanku. Ale jinak je to taky super. Asi udělám anketu. A aby jste to pochopili, já jsem naprostý grafický negramota. V hlavě to sice mám, ale neumím to přenést na papír potažmo na monitor, tak jsem velmi rád za každý návrh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby mi zdejší dobrodějové necenzurovali každý příspěvek uplně zbytečně mimochodem, tak bys to tu měl už před hodinou hotové. A vyvaruj se log, která nejsou dobře rozeznatelná a která nelze používat v různých velikostech a nebo spíš maličkostech a také pouze v jedné barvě. To jsou zásady pro tvorbu loga. Koukni se, jak vypadá SONY, JVC, BMW, HP atd. atd. atd. Žádné logo světových značek nevypadá jako erb nějakého marnotratného loupeživého rytíře ale je hezky jednoduché.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsme se rozrostli o další dva členy a již je nás 8. No žádná sláva, ale pomalu a jistě to snad půjde nahoru.

Chtěl bych poprosit někoho graficky zdatného, zdali by nebyl schopen zvýraznit ten nápis v té žluté značce a odstranit bílé pozadí. Pokud by se někdo takový našel, byl bych mu velice vděčen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logo od Dritt vypada pekne, ale je tam moc textu (nebude videt), co takhle do nej napsat jen CFF? To Kanarovo je taky pekny. Zitra bych zkusil neco navrhnout v Corellu, jestli se to bude nekomu libit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Logo od Dritt vypada pekne, ale je tam moc textu (nebude videt), co takhle do nej napsat jen CFF? To Kanarovo je taky pekny. Zitra bych zkusil neco navrhnout v Corellu, jestli se to bude nekomu libit.....

Budu rád, když to třeba nějak skloubíš. Já jsem fakt na takové věci mamlas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...