Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Drudkh jsou borci, hlavně Autumn Aurora je výborná atmosferická věc. pokaždý když tuhle bandu na internetu někde vytáhnu, vždycky na mě nějakej chytrák začne vytahovat politiku :-D

tak je prostě poslouchám a nikam to nepíšu :)))

 

Deftones vylezla nová deska, to víš ne Talvi :P v oficiálním šopu samozřejmě všechny edice vyprodaný

 

zajímalo by mě, jestli vydají taky tohle na diskách

https://www.discogs.com/Deftones-The-Studio-Album-Collection/release/8363945

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drudkh jsou borci, hlavně Autumn Aurora je výborná atmosferická věc. pokaždý když tuhle bandu na internetu někde vytáhnu, vždycky na mě nějakej chytrák začne vytahovat politiku :-D

tak je prostě poslouchám a nikam to nepíšu :)))

 

Deftones vylezla nová deska, to víš ne Talvi :P v oficiálním šopu samozřejmě všechny edice vyprodaný

 

zajímalo by mě, jestli vydají taky tohle na diskách

https://www.discogs.com/Deftones-The-Studio-Album-Collection/release/8363945

 

 

Já na to kašlu. Nácky nesnáším stejně jako komunisty. K nim ovšem připočítávám i ty kretény, který vytáhnou politiku i z podezřele zakroucenýho produktu zažívacího traktu. Mám rád spoustu politicky nekorektní hudby napravo i nalevo- ale to je hudba, ne můj názor. Miluju třeba Nokturnal Mortum, což jsou takový naci sráči, že bych musel bejt lobotomizovanej, abych takovej **** vyznával- ale i kretén, rasista a antisemita může být skvělej hudebník. To bych nemohl poslouchat v podstatě žádnou ukrajinskou nebo ruskou black kapelu :) Stejně tak miláčci Napalm Death jsou skoro komouši a přece je mám rád. No a Deftones- jistě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brazilska grupa.poslouchatelny.ale ta zpěvanda,hmmmm to je matroš.tu dostat na vanoce,tak ju obiram ještě na tři krale  :whistling: :whistling: :whistling::laugh:

trochu mě připomina Allisu z Arch Enemy.ale to je asi tim modrym hárem :-D modra je dobraaa

 

 

 

Čoveče, Rolfe, povol si zip, bych řekl, že se ti v důsledku přetlaku v oblasti pánve přemístila většina krve z mozku jižním směrem :D Pro samý prima kozy a hezounkej ksichtík nevidíš toho ukrutnýho pablba vedle, ty šášovský pózy, zlý asi jako stará Peterková z třetího, co ze svýho důchodu kupuje toulavým kočkám dlabanec, ale strašně huláká na kluky, co kopou do mičudy na dvoře. Ta kikinka má tak vysoký podpatky, že v podstatě může jen kroutit prdelkou :D Pro mně ztělesnění toho, proč z klasickýho heavy poslouchám jen zopár kapiel a to eště jen oldies. Hrozná sr... velmi špatné :) Omylem jsem zmáčknul +.  Zachtělo se ti sexy dračice ? WoT :D zděs, ale myslím, že by ti Laura asi nakopala do šimpánu :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jourgensen je skvělej maník, i když z jeho názorů bych občas hodil šavli, ale co, je to Amík, do jejich reálií vidí líp. Každopádně pro mně jedna z hudebních stálic v souhvězdí Cvokhaus- a to je mý nejoblíbenější. A proto si mázněme Sádlíčka, aby to líp klouzalo :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Noty na neděli. Primovní metla těchle Kirgyzů žijících v Německu je fest načichlá Dálným východem a ten karavanní pocit je dost intenzivní, ty velbloudi fakt smrděj :) Dobrá kapela, nový LP " Turán " ještě na YT není a tak si pochutnejte na starších deskách, stojí to za to.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...