Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Hodně moc v posledních dnech poslouchám polský grindcore Antigama, úžasná hudba srovnatelná invencí a živelností s Napalm Death. Eště lepší je, že ty kluci se vůbec nebojí elektra.

 

 

Zni to velmi dobre, asi se taky zaposloucham. Slysel jsem jen par songu a zatim mi to zni jako stary ND + stary Voivod ---- tzn ze pred cca 20ti lety bych se od toho nemohl odlepit. Jo ten elektro song je bozi, stejne tak klip. Doufam zes mi zas nezadelal na nejakou poslechovou manii.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zni to velmi dobre, asi se taky zaposloucham. Slysel jsem jen par songu a zatim mi to zni jako stary ND + stary Voivod ---- tzn ze pred cca 20ti lety bych se od toho nemohl odlepit. Jo ten elektro song je bozi, stejne tak klip. Doufam zes mi zas nezadelal na nejakou poslechovou manii.  :)

 

 

Tak si z toho nic nedělej, já si na to zadělal sám, nemůžu se odtrhnout :)

 

 

 

 

 

 

To je hrozná vražda, chci origo !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

od týhle kapely jsem nikdy nemohl poslouchat víc než jeden song v kuse, protože jsou tak zatraceně dobrý, že bych pak neposlouchal nic jinýho. podobně jako jsem jednu nemohl přestat poslouchat Led Zeppelin.

jo, neznalost takhle zásadní kapely ze mě dělá vola a kulturního barbara, každopádně jakejkoliv song co jsem od nich kdy slyšel byl absolutně geniální, včetně těch míň známých jako je tenhle

 

Zoltare, ono na tom asi neco prece jen bude. Vcera jsem si vzpomel na davneho kamarada ke kteremu jsme chodili obcas zakalit kdyz mi bylo 18, mel doma gramec a furt poustel jen Queen, no ja tehdy poslouchal hlavne punk tak mu rikam jestli nema taky neco jinyho - nemel. Mel jen a pouze LP Queen. Zkontroloval jsem to, nemel opravdu nic jinyho nez (asi) vsechna LP Queen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...