Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Hádka- hoši, hoši...  :facepalm:

 

Hudba- nějak jsem zase polapen krásou DM. Konkrétně album Music For The Masses. Mám takový pocit, že tam jsou ty největší pecky. 

Za všechny

 

Jinak mi tu břinká poslední album Liveevil a brzy přijde zase jiná muzika. Tom Kočko. Dobrej myšmaš co :-D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, když už se tu kdokoli pozastavuje nad slovem negr. Pochází ze španělského slova n.egro (černý) a byli jím Španěly označováni původní (černí) obyvatelé Afriky v dobách lovu otroků. Nešlo o nic hanlivého jen o barvu kůže. Dneska se z tohohle slova při vší politicko-podesrané korektnosti udělala nadávka. Zvláštní, že nikoho neuráží cikánské označení plátce sociálních dávek "gadžo".

 

...má pojem "gadžo" a odvozená slova ("gadžovka" nebo "gadžuvka" pro ženu, eventuálně "gadžovina" pro věc) negativní význam nesouvisící s pojmem "neromský"...

Wiki

 

Jenom doufám, že se tu nebude někdo pozastavovat nad slovem "cikán".

 

Název Romové, jakkoli zdánlivě politicky korektní, ve skutečnosti diskriminuje jiné. Tento názor je zastáván silně vNěmecku, kde jej podporuje svaz Sinti Allianz Deutschland (jeden ze dvou cikánských svazů v Německu), který označení cikán považuje za neutrální a za správné, protože zahrnuje všechny cikánské národnostní skupiny.

Wiki

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Královny maj konečně klip...

 

 

 

Až na ten moderně buzerantskej look príma kapely dobrý.

 

jo a Nano konečně vydalo album.. a imho je parádní.      to jen pro doplnění... aby taky do Vás někdo tlačil trošku nového českého podhoubí :)

 

https://nano.bandcamp.com/album/is-this-art

 

 

 Já se kapku škubnu a pustím sem hentotok. Kytary. Hudba. Česká. Texty. Skvělý. I přes ten ten buransko - intoš ( my jsme tak úžasně úžasný, upřímně zapálený kreténi ) Silver rocket smrad. Ty kdyby se na ty kecy a chytrolínování vybodli  a jen vydávali hudbu...

https://unna.bandcamp.com

 

https://lebaindemaid.bandcamp.com

 

 

 Krapet jsem zastyd u leta mimózních LVMEN, ale tohle je tak supr, že skousnu i ty žvásty lidí okolo Adama Nenadála- což je imho skvělej muzikant a textař. Ale ta Stříbrná raketa a ty kecy...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až na ten moderně buzerantskej look príma kapely dobrý.

:) je super někdy slyšet kritiku takhle z první.. to vís, kámoši ti většinou říkaj jen ty dobrý věci :D

 

cca před dvěma lety jsme chtěli měnit hadry a vymyslet něco... ale jsme líný  lopaty a nic lepšího z nás nevypadlo.. takže to vidím, na dalších x let v tomhle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) je super někdy slyšet kritiku takhle z první.. to vís, kámoši ti většinou říkaj jen ty dobrý věci :D

 

cca před dvěma lety jsme chtěli měnit hadry a vymyslet něco... ale jsme líný  lopaty a nic lepšího z nás nevypadlo.. takže to vidím, na dalších x let v tomhle.

 

 

Jo, ty seš vlastně přímo od fochu :) Jsem rád, že jsem mohl přispět drobným dílkem ku zkvalitnění vaší produkce. I kdyby jen tím, že furt budete vypadat jako prima buzíci :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kamarad doporucil, celkem dobry!:

 

 

 

Ty bláho, já slyším Panteru a to fest- odečítám model kytar Dimebag Darrel, ale zvuk kytar a bicích mi ji strašně připomínají ! Koneckonců i vokál a zajíkání toho obrovskýho vorvaně na mikrofonu.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...