Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

To určitě ne, tohle jsou mladý, myslím norský fousci- Zorn, Laswell i Harris už jsou polodědci :D Nicméně chválím ucho tvé, bo hoši jednoznačně přiznávají inspiraci Naked City :) Zajímavý je, co píšou k vlivům celkově a z toho asi povstává ta na první poslech zajímavost jejich muziky- že jejich grindcore nepovstal z mixu punku a metalu, ale 70´s prog rocku.

 

 

P. S . : Le Scrawl znáš? Grindcore míchanej se ska, swingem , easy listening music etc. ? Ne všechno od nich je pro mně poslouchatelný, někde je těch kravinek moc, ale " Snowblind " LP je paráda.

 

 

https://www.facebook.com/PSUDOKU-247311325024/?__mref=message_bubble

chci to tricko!

 

Le Scrawl samozrejme znam, jsou to pry vsechno vyborny hudebnici co se realizujou i jinde. Koukam ze nemam zadny jejich MP3, jen okopceny dve original cd od znamyho. Musim s tim neco udelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

UNKLE jsou fakt dobrej band a tohle je jeden z nej klipů, co jsem kdy viděl. Takže díkes, Gute :)

 

 

 

UNKLE jsou uzasna kapela, mam 5 alb a jedno lepsi nez druhy! Nejradsi mam asi Psience Fiction, ale jejich alba jsou pozoruhodne vyrovnany. Jo a neni zac.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už poslouchám Lvmen a furt mám pocit, že jsi to tu snad už inzeroval. Každopádně Lvmen a Névoa se mi trefujou do mého hudebního sucha. Takovej krásnej letní déšť na duši.

 

 

 

 

Fakt jsi na Lvmen ještě nenarazil krom těch mých žvástů? Už tu byli několikrát :) Pro mně absolutní kapela posledních dvou dekád, mám to komplet na CD i LP- kult naprostý, snad už jen první LP Cynic mě tak dostává. Hrozně se mi líbí i ty vysamplovaný kusy z Vláčilových filmů, do pocitu z té hudby to sedne naprosto přesně. Jedinej problém mám s posledním LP Heron, furt se do něj nemůžu dostat- a to ho mám už několik let. Jejich hudba .. nepopíšu jinak než vesmírný koráb, je to cesta jinam, do lidí a myšlení a činů, váhání.. je tam všechno, co mám rád a co koumu. A tak .... :)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...