Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Nějak jsem brouzdal a dobrouzdal až k tomuhle ulítlému německému soundu.

P.S.: Po tomhle mi nikdo nevymluví že Ti němci jsou všichni tak trochu divní. Jinak vsem co mají hudbu rádi se omlouvám za tento sh***.

Upraveno uživatelem George352
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak jsem brouzdal a dobrouzdal až k tomuhle ulítlému německému soundu.

P.S.: Po tomhle mi nikdo nevymluví že Ti němci jsou všichni tak trochu divní. Jinak vsem co mají hudbu rádi se omlouvám za tento sh***.

 

To není žádný s.hit. Tomuhle stylu se říká NDH (Neue Deutsche Härte). Občas se uvádí název Tanz-Metal. Je to Industrial-Metal u některé kapely říznutý folkem, u jiné Dark Wave. Tohle je hodně podobné jedné z prvních NDH kapel, a to Tanzwut. Do této kategorie patří mimo jiné i Oomh! nebo Rammstein.

Já to mám hodně rád.

 

http://cs.wikipedia.org/wiki/Neue_Deutsche_H%C3%A4rte

 

 

P.S. Na co, že se to Kanáre těšíš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není žádný s.hit. Tomuhle stylu se říká NDH (Neue Deutsche Härte). Občas se uvádí název Tanz-Metal. Je to Industrial-Metal u některé kapely říznutý folkem, u jiné Dark Wave. Tohle je hodně podobné jedné z prvních NDH kapel, a to Tanzwut. Do této kategorie patří mimo jiné i Oomh! nebo Rammstein.

Já to mám hodně rád.

 

 

 

Ale jo Tanzwut jsem  poslouchal když spousta lidí ještě tahala kačera  a Rammsteini ještě nevěděli čí jsou a s Oomph! zpívala Jandová  a tohle docela mohu

 

Ale taky nezapomeň na Laibach, jedou mi občas v autě na uklidnění. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední dobou velice zajímavě osloven

 

Díky Talvimu ale také seznámen s dalším krásným subjektem za volant ( už jsem se s tím naučil jezdit )

 

Další veselá zábavná kravinka z Rakouska ( název a text klame )

 

Pak jsem se věnoval několika současným vláknům na pročtení. Nic se tu nezměnilo a je to tu zase banda Uko Ješitů :D Pánové, hádáte se jako koně kvůli hře a je to takový kolovrátek. Co k tomu dodat ? Snad jen dva velice trefné songy. :D

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...