Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

dík Joe, ale "o pár dní dříve" znamená to, co jsem psal, že to může bejt nedokončený s ubohým zvukem. budu to mít přes kámoše z jednoho distra za pár stovek origo, stahovat to nebudu a poslouchat na youtube taky ne, protože kdo ví co za člověka to tam hodilo a v jaký kvalitě. btw ten člověk na youtube k tomu ani nedá pořádnej popis a ani jeho kanál nemá žándý info, dostane report a čus, jestli ho zablokujou bude to jen dobře

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dík Joe, ale "o pár dní dříve" znamená to, co jsem psal, že to může bejt nedokončený s ubohým zvukem. budu to mít přes kámoše z jednoho distra za pár stovek origo, stahovat to nebudu a poslouchat na youtube taky ne, protože kdo ví co za člověka to tam hodilo a v jaký kvalitě. btw ten člověk na youtube k tomu ani nedá pořádnej popis a ani jeho kanál nemá žándý info, dostane report a čus, jestli ho zablokujou bude to jen dobře

 

No, já ti v tomhle budu oponovat. Kdysi jsem pracoval v nakladatelství Monitor (pak to Kočandrle prodal EMI) a vím jak to chodí. Měsíc před vydáním se v rámci PR rozdává hotové album novinářum a rádiím kvůli recenzím a nasazením v rádiových hitparádách. Většinou se ještě ten den album objevilo na internetu. Kompletní prodejní release. Takže tady bych to viděl stejně. A že ten človíček nemá žádné info na svém, YT kanále se ani nedivím. Ono venku jsou za to daleko větší pálky než u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HBJ: Moc popik. Nektery pasaze supr, zpevak ujde ale ty provareny synteticky zvuky - jak na diskosce. Celkove tu kapelu hodnotim: lejno  - 4.

 

Říkám, že jsem chytl virus.   :-)

Tohle je styl, který nemusí každému vyhovovat. Je to jako Apoptygma Berzerk, VNV Nation, Assemblage 23, atd.

Je to synth-pop a nikdy nikdo nebude jako DM. Každý už bude jenom ten další.

 

A pro fanoušky EBM 90tých let mám taky jednu pecku. :-)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...