Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Ten HBJ ty " pátečky " nějak fláká :)  Plést se mu do toho nebudu, ale takhle při pátku si pustím nějakej kravál... třeba tohle bývala tak skvělá nářezovka, roughcore jak řemen, než se nechali sežrat mainstreamem a úspěchem. Tohle LP bylo ještě od srdce. Řev a upřímnost.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem se potkal s jednou z kapel svýho žití. Poslouchám to poprvé, jede druhej track a vím, že je to pro mě na úrovni NAPALM DEATH, SNAPCASE, TYPE O NEGATIVE, MURMÜÜRE, BLOOD OF KINGU, HATE FOREST, RAISED FIST a několika dalších. WOVENHAND, kapela vzešlá ze 16 HORSEPOWER, prapodivnej mix country, amerických tradicionálů, jižanské hudby a bůhvíčeho ještě. Skvělé.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale na druhou stranu mají výtečně propojený metal se symfoňákem

http://youtu.be/CqvsB4Ek9pQ

nicméně jsem zase objevil dalšího autora vážné hudby co mi záhadně unikal 



A asi budu muset hodit bobek na novej foun, páč mi kámoš vyčmuchal pěkný repráky za ještě hezčí cenu

edit: Talvi, nějak mi to připomělo peklo z "S čerty nejsou žerty"
 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

edit: Talvi, nějak mi to připomělo peklo z "S čerty nejsou žerty"

 

Nou, pane kolego, to je jen tím podzemím :) Docela by mě zajímalo, jak se 1349 k tomu místu a legendě dostali, přece jen je to docela lokální věc, navíc omezená jen na určitou skupinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netusim kde :) ale rekl bych ze je to neco o valecnych zajatcich makajicich v podzemnich tovarnach.ale to pouze tipji

Válečný zajatec v příběhu pravděpodobně hraje roli, to záleží na tom, kdo to vypráví. Ale podzemní továrny nee.... Eště místo :) A možná vám to povím celý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...