Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Nelži, kradači, seš lupič dobrejch zvuků :D No, mě strašně moc baví řadovky, krom " Madre De Dios " , nemám ji naposlouchanou, na  YT jsem ji nenašel v kuse, nechce se mi furt klikat... Asi nejvíc mi sedí " Through the eyes of heathens " , ovšem i ty další jsou kvalitní kravál a držej mi mužství v ruce jedna báseň :)  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Top 5 tohoto měsíce dle dark-world.ru

1. Epica "Victims Of Contingency" (2014)

 

 

2. Blackthorn "The Spectral Evildence" (2014)

 

 

3. Mors Principium Est "Monster In Me" (2014)

 

 

4. Apocalyptica "Angry Birds Theme" (2014)

 

 

5. Abysmal Dawn "Inanimate" (2014)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gut @Talvi

má smysl od starejch band jako Voivod vůbec smysl poslouchat něco jinýho než ty starý desky? chci jen říct, že nikdo, kdo hraje 30 let a víc, nemá dneska takovou formu jako měl kdysi.. kromě pár vyjímek, který si zrovna nevybavuju.. ok, Neil Young, ale to už bych se opakoval:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gut @Talvi

má smysl od starejch band jako Voivod vůbec smysl poslouchat něco jinýho než ty starý desky? chci jen říct, že nikdo, kdo hraje 30 let a víc, nemá dneska takovou formu jako měl kdysi.. kromě pár vyjímek, který si zrovna nevybavuju.. ok, Neil Young, ale to už bych se opakoval:)

 

Takových kapej je mraky. Nevím jak v metalu ale třeba v industrialu je markantní vývoj u prakticky všech kapel a co deska to větší paráda jako třeba Skinny Puppy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gut @Talvi

má smysl od starejch band jako Voivod vůbec smysl poslouchat něco jinýho než ty starý desky? chci jen říct, že nikdo, kdo hraje 30 let a víc, nemá dneska takovou formu jako měl kdysi.. kromě pár vyjímek, který si zrovna nevybavuju.. ok, Neil Young, ale to už bych se opakoval:)

Mas pravdu, az na nekolik vyjimek to tak skutecne je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takových kapej je mraky. Nevím jak v metalu ale třeba v industrialu je markantní vývoj u prakticky všech kapel a co deska to větší paráda jako třeba Skinny Puppy.

upřímně, Skinny Puppy jsem vždycky žral, ale nemám je naposlouchaný až do dneška, takže mi nezbývá nic než ti věřit :D

vím že ty dost žereš industriál.. od Killing Joke (nevím jestli zrovna ty ti chutnaj, ale je to industrial) jsem poslouchal jak ty starý věci, tak ty nový, a všechno to mělo drajv a nápad - což je dobře, ale prostě... jak zestárli, tak to ztratilo to, co to mělo dřív. hráli tu u nás xkrát, naposledny jsem na nich byl v Lucerně a od tý doby jsem je vidět nechtěl. něco to propstě ztratilo. ty desky maj furt dobrej zvuk a prdýlku ti natrhnou kvalitně, ale začli hrát v debilních klubech, chybí tomu energie atd atd. a to je jen jeden příklad z mnoha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takových kapej je mraky. Nevím jak v metalu ale třeba v industrialu je markantní vývoj u prakticky všech kapel a co deska to větší paráda jako třeba Skinny Puppy.

No me napada spis FLA, Echogenetic je proste jejich nejlepsi album. Skinny Puppy meli vrchol v albu Process - behem jeho nataceni se zabil bubenik a bylo po vrcholu. Aspon dle meho nazoru....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Gut @Talvi

má smysl od starejch band jako Voivod vůbec smysl poslouchat něco jinýho než ty starý desky? chci jen říct, že nikdo, kdo hraje 30 let a víc, nemá dneska takovou formu jako měl kdysi.. kromě pár vyjímek, který si zrovna nevybavuju.. ok, Neil Young, ale to už bych se opakoval:)

Jak kdo. Gut píše, že poslední LP VOIVOD je průser a já nemám důvod nevěřit. Poslední, co znám opravdu dobře je " Negatron ", pak už jen outržky. Pro mě jsou v tomhle svatým grálem NAPALM DEATH, zatím nemám problém, krom těch death metal LP´s po Barneyho nástupu. Ale takových kapel je málo, já jdu většinou po nový krvi, miluju bandy, co udělají jednu dvě desky a jdou do kopru, ale tím, co udělaly řeknou všechno. HBJ zmínil SKINNY PUPPY, to je jak ND, čím starší, tím lepší. Nebo si vem SWANS, máš je rád, žejo, pokud si vzpomínám. Já je včera poslouchal, Velkýho ničitele a jsou fantastický, i když dědkové. To je fakt asi individuální, Zoltar od Zoltara jiný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...