Přejít na obsah

Co posloucháte?


Recommended Posts

Pánové, kapel které zrají jako víno je mraky, vzpomeňme legendy jako NIN, Ministry, KMFDM, Leaether Strip, s podivem sleduji třeba vývoj kapely Depeche Mode, která je dnes úplně jinde než na začátku.

jo, NIN bude možná jedna z těch vyjímek, o kterejch jsem psal.. Reznor je IMO genius, jak hudebně, tak i v jinejch směrech (desky od takhle známý bandy zadara.. wtf)

od Depeche Mode mě nový věci nudí, řek bych, že většině jejich posluchačů jde víc o jejich (Gahanovo) charisma než o hudbu samotnou. Gahan měl výbornou desku se Soulsavers, jestli jsi slyšel.. ale taky už ke konci začíná nudit, hlavně kvůli němu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, všechny Gahanovy věci jsou na svém levlu paráda ale mě se nové věci DM moc líbí, je to hodně melancholické a temné, já mám tuhle vlnu rád. Co mě třeba mrzí, tedy když jsem u legend osmdesátých let, tak takové jakoby zastavení se skupiny The Cure, jako by Robert Smith už nevěděl kudy kam, přitom stále hrají ale desku nevydali už sedm let. To samé se dá říct o Siouxie and The Banshees, ti už nehrají ale Siouxie zastavila i projekt Creatures což byla naprostá pecka.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...