Přejít na obsah

Potkali se u Komarína aneb bojovníci, které známe


Scolo

Recommended Posts

Občas potkávám lidi z fóra i v randoomu. Vždy když registruji, tak pozdravím či odpovím na jejich pozdrav.

Včera jsem měl kliku hned dvě bitky po sobě, obě to byly vzájemky: v první jsem měl v týmu Bobby6killera-vyhráli jsme 15:0.

V další jsem pak narazil u protivníka na četu z ANV - BigPette a dva kluci od nich. Tam jsme zase prohráli, protivník měl smrtelně přesný artyny, u nás byla četa dvou arty noobů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

včera Nagelko. v bitvě šestých tieru se svou S-35 CA zařídil vítězství s menší pomocí mojí a švejka T-40 :-) GJ

pozdějc biggpete s klukama z ANV, útok na Prokhorovce. radost potkat někoho známýho na svý straně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já potkal Kanára na mapě Step, měl stroj AMX50B (snad je to správně, tuto lajnu nejezdím-neznám) a bitvu s šesti "zářezama" v podstatě rozhodl. Bylo to poměrně vyrovnané a pamatuji si to hodně dobře, páč jsem tam se svojí E75 a ještě dvěma spoluhráčama slabších tierů držel stranu "pod svahem" a strašně sem nadával, že sou zas všichni na druhé straně a se mnou nikdo. V ten nejkritičtější moment se přiřítil Kanár s pomocí, takže jsem posádku nahnal zpátky do tanku(už měli takřka zbaleno, páč na mě šlo asi 5 tanků :Smile_veryhappy: ) a šlo se zas bojovat! :Smile_teethhappy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, vidiš! A já si to nepamatuju vůbec! Stáří je hrozná věc. Vzpomínám na to, co bylo před 30-ti léty a pamatuju si každý detail ale co jsem měl ke snídani, to už nevím..... :Smile_veryhappy: . Ovšem ještě horší je to, že z těch 30 let starých věcí vzpomínám jenom na ty dobré a špatné jsem zapoměl ale na to, na co si pamatuju z nedávnosti, tak to je jenom samý průser a to dobré už nevidím. :Smile_sceptic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja potkal jabber a hrala proti s artynou a dostala me :) kanara jednou v jednom tymu ,to byla prohra a myslim ze jednou jsem sunda vvhotama (nebo jak se to pise:) ) mel E50M a zuztal jako posledni.....

Jabber jsem potkal jednou, jela s Lorrainem, byla ve stejným týmu jako já a šlo jí to (navzdory tomu jak psala že jí ten tank nebaví), byl to útok na Malinovce a celej jeden flank jsme tam vystříleli v podstatě sami dva, skvělá hra a jasná výhra. takovýho Kanára jsem potkal hned několikrát, naposledy jel s Obj 268 na Karelii, taky byl u mě v týmu a taky jsme jasně vyhráli :)) jinak co se týče tady ostatních známejch lidí z fóra, tak skoro na všechny mám nějakou vzpomínku, např. na švejka, jak sám zůstal v E-75 a jelo na něj asi pět enemáků a on je všechny vystřílel a vyhrál :-D atd atd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera večer Stingray z DL ... mapa Arktida, jel v D.Maxovi. Zdravil sem na začátku, ale zřejmě už se těšil na bitvu a nereagoval. Dostali strašnej klepec, za tři minutky bylo vymalováno :Smile_Default:

 

Chat většinou sleduji určitě jsi to poslal i enemákům jakožto mě? :Smile_veryhappy: ale pamatuji si to,měli jsme blbou stranu je se vydrapal na ten kopecek a najednou na basce skouti,jediny co jsem za celou bitvu udelal byla palba po pantherovi a VKDB co byly na stredu..pak najednou sem byl ze vsech stran obklicen a sundala me jgpz4 zezadu :Smile_veryhappy: tak sry jinak bych se ozval ale včera to s dickem stalo za prd :Smile_Default:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...