Přejít na obsah

Mechwarrior Online


Sorrines

Oblibena trida mechu  

5 hlasů

  1. 1. Na jakou tridu se zamerujete?

    • Light
      0
    • Medium
      0
    • Heavy
    • Assault
    • Ani jedno

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Hmm, tak mně asi poslední dobou neni souzené si nějak moc zahrát... zase login, tentokrát mi to nesyncne ani profil, takže čumím na prázdnou "úvodní obrazovku", ve výběru mechů (ty čtyři "okýnka") nemám nic, nedostanu se do žádnýho labu, ani mech ani pilot, jediný, co se dá, je "options" a tam log out nebo exit :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KAffee4ever: hele když se koukneš na Atlase s LRM, tak on má raketnici o menším počtu odpalovacích trubic - tenhle pálí cca 8-9 raket na salvu. Proto mu to neudělá obří "hejno" jako třeba s Catapulta, kterej má v těch uších víc děr a pálí všech 40 najednou.

 

Oba způsoby mají svoje výhody - to odpálení všeho najednou není tak náchylný na ztrátu zaměření - prostě to všechno trefí hned. Zase ty postupný salvy dělají větší bordel v cíli, normálně máš po salvě čas se schovat za překážku, ale tady to na tebe padá pořád, což ti klepe s mechem, neustále ti mizí armor - má to (alespoň u mě) větší dopad na tvojí schopnost reagovat.

 

To že mu to bere tolik není daný ani tak tim že by mu rakety dávaly víc, ale spíš tim že do toho mecha pálí ještě někdo jinej - proto ty procenta jdou tak rychle dolu. Navíc nevim z jakýho to je patche, jestli je ten enemák TAGlej, tak se mu to sype mnohem přesnějš, navíc v tom videu měl kliku že mu ty rakety trefovaly, já to s nima neumim a pořád nic nemůžu trefit, nedokážu uhrát nic ani s tim obřim Stalkerem co je narvanej raketama.

 

Chce se to naučit, konečně sem si sedl se svým K2 a v bitvě nejdu pod 250.

 

Jestli se ti líbí sypat tyhle malý salvy tam tam místo LRM20 narvi LRM5 nebo 10 a dej si řetězovou palbu - a máš to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nám to tu umřelo, navíc se mi zatím nepovedlo na nikoho narazit :( škoda, taková pěkná Heavy Lance by nemusela bejt špatná, už sem se se svojí K2 sžil a umím docela dobře podporovat (i když, tuhle sem se nechal nachytat na švestkách a včas neustoupil, takže mě enemácký hevyny sejmuly, ale i tak z toho bylo 6 kill assistů, bohužel jen 160DMG).

 

Aktuálně sem AC2 vyměnil za AC5 i za cenu pár HEatsinků a uvidím jak to půjde. Trochu mě znervózňuje menší kadence,a le má to větší DMG a stejně vozím jen 2 tuny munice, takže kanon používám jako uržovač palby na krátkou vzdálenost, když mám mecha rozpálenýho a nemůžu pálit HLkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já osobně na kanonovou výzbroj asi zatím kašlu, nějak mě to moc neoslovilo... Konečně se mi podařilo si pár slušnejch bitek zahrát, dotáhnu si aspoň Jenner D(S) na master level a pak si možná koupím nějakou raketovou potvoru, ať si taky užiju trošku klídečku při bombardování ze zadní lajny, už mám toho magoření a kroužení taky občas dost :-D

 

Počítám, že za 6,5 mega nebo kolik budu mít až doexpím toho Jennera, by se už něco slušnějšího pořídit dalo. Navíc ještě půjde z garáže Kčko, tak bude ještě pár peněz navíc...

 

Jinak co se týče ACček - AC/2 maj sice hezkou kadenci, ale já se s nima nějak nesžil. Tak jsem se na to s Jagermechem vyprd a nahodil 2x UAC5 a mám z toho subjektivně daleko lepší pocit, než ze 4x AC/2. Tím netvrdím, že AC/2 jsou k prdu, řada lidí je chválí, ale mě to prostě zas tak nebralo :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si před pár dny koupil HBK-4SP jako doplněk k Jennerům, ale zatím se dost trápím, na papíře vypadal, co se týče hardpointů, docela dobře, ale realita mě trochu zklamala + když udělám chybu a zůstanu stát proti přesile, případně nějakýmu assaultovi, jsem v mžiku mrtvej. Doufám, že modely s tou velkou krabicí na rameni budou lepší.

 

Pod jakými nicky jezdíte? Já po dvou testovacích účtech zůstal jacksoncz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si před pár dny koupil HBK-4SP jako doplněk k Jennerům, ale zatím se dost trápím, na papíře vypadal, co se týče hardpointů, docela dobře, ale realita mě trochu zklamala + když udělám chybu a zůstanu stát proti přesile, případně nějakýmu assaultovi, jsem v mžiku mrtvej. Doufám, že modely s tou velkou krabicí na rameni budou lepší.

 

Pod jakými nicky jezdíte? Já po dvou testovacích účtech zůstal jacksoncz.

Nick Sorrines

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si před pár dny koupil HBK-4SP jako doplněk k Jennerům, ale zatím se dost trápím, na papíře vypadal, co se týče hardpointů, docela dobře, ale realita mě trochu zklamala + když udělám chybu a zůstanu stát proti přesile, případně nějakýmu assaultovi, jsem v mžiku mrtvej. Doufám, že modely s tou velkou krabicí na rameni budou lepší.

 

Pod jakými nicky jezdíte? Já po dvou testovacích účtech zůstal jacksoncz.

 

Hele pokud v jakýmkoliv medku zůstaneš stát proti přesile hevyn tak seš v mžiku mrrtvej, i kdybys nakrásně nesl dostatečnou palebnou sílu (a to na 55tunovýho mecha nenaložíš) tak nemáš dost pancíře. Ono i Atlas si proti třem čtyřem hevynám neškrtne. Chce to volit taktiku obtěžování enemáků už zapojenejch do souboje, útočit z boku a zezadu. Pilotovat medko je náročný, možná nejtěžší ve hře, protože musíš využívat mobilitu (který nemáš tolik jako lehký mechové) a zároveň už musíš i něco nastřílet (a přitom neneseš tolik palebný síly jako hevyny).

 

Holt nejsme dost dobrý MechWarrioři abychom s Kondorem udolali Marabua a Atlase, navíc ve kře nemáš možnost fyzickýho boje (chválabohu, v tabletopu se to zvrhlo do mechů bojujících sekerama :/) a rovněž mechové nemaj weakspoty jako v knížkách (tam se jednou raketou nechal vyřadit pilot, když se dobře trefila).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O obtěžování zaneprázdněných enemáků a podporu našich velkých kluků se snažím, ale musím si na to zvyknout, holt se u medka chyby fakt neodpouští. S jennerem mi to zezačátku taky moc nešlo, ale jeho rychlost dost pomáhala, s HBK to chce fakt dost přemýšlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele pokud v jakýmkoliv medku zůstaneš stát proti přesile hevyn tak seš v mžiku mrrtvej, i kdybys nakrásně nesl dostatečnou palebnou sílu (a to na 55tunovýho mecha nenaložíš) tak nemáš dost pancíře. Ono i Atlas si proti třem čtyřem hevynám neškrtne. Chce to volit taktiku obtěžování enemáků už zapojenejch do souboje, útočit z boku a zezadu. Pilotovat medko je náročný, možná nejtěžší ve hře, protože musíš využívat mobilitu (který nemáš tolik jako lehký mechové) a zároveň už musíš i něco nastřílet (a přitom neneseš tolik palebný síly jako hevyny).

 

Holt nejsme dost dobrý MechWarrioři abychom s Kondorem udolali Marabua a Atlase, navíc ve kře nemáš možnost fyzickýho boje (chválabohu, v tabletopu se to zvrhlo do mechů bojujících sekerama :/) a rovněž mechové nemaj weakspoty jako v knížkách (tam se jednou raketou nechal vyřadit pilot, když se dobře trefila).

No slaby mista maji a tim jsou piloti trebas atlas ho ma v levym oku :) je fakt ze pri mele se to horko tezko trefuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moooc pěkná práce, s čímpak jsi je takhle poškádlil? :-D

 

Holt nejsme dost dobrý MechWarrioři abychom s Kondorem udolali Marabua a Atlase, navíc ve kře nemáš možnost fyzickýho boje (chválabohu, v tabletopu se to zvrhlo do mechů bojujících sekerama :/) a rovněž mechové nemaj weakspoty jako v knížkách (tam se jednou raketou nechal vyřadit pilot, když se dobře trefila).

 

No na druhou stranu, občas si říkám, že mít možnost nablízko enemáka něčím přetáhnout by někdy neškodilo :-D A nejen enemáka, občas bych přetáh i vlastního :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem po dlouhém váhání koupil něco, co jsem zezačátku fakt nečekal, že koupím, ale co už - Jagermech JM6-A je v garáži :-D Urval jsem mu z pracek ty AC/2, na každou přihodil ještě LRM5, do Torsa narval Large Laser a ať se práší za kočárem :-)

 

Zatím mě to docela baví, rakety jsou boží oddech po magoření s Jennerama. Akorát zatím mám jen standardní heat sinky a to je celkem peklo. Tady jedna z prvních bitev:

 

screenxvx.jpg

 

Na to, že se s tím prckem teprve seznamuju a dvě třetiny času jsem jak pitomec chladil, to neni uplně zlý, rozhodně má tahle potvora potenciál :-) Ještě tam musím kopnout Artemis ;-)

 

EDIT: Tak jestli to bylo ještě s Trialem, tak to fakt gz :-)

 

Jinak já jsem v bitvě "na dobrou noc" vyfasoval po 3x Terra Therma od hry asi za odměnu oblíbený Canyon Network... Tři killy, tři assisty, ani jednoho toho zabitýho mamlase jsem pořádně neviděl... Pohodička, kafíčko, raketky, dmg někam pod pětikilčo... :-D a když si mě nějakej snaživec běžel vyndat nablízko, tak dostal 2x salvu duem large laserů, upadla mu pracka a tak zase vzal do zaaječích :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky opravdu to byl trial, podpora raketamy z dalky a pak Mlas ustrileni Atlase ktery se mi vubec nevnoval :) a dalsi verbez to co ten mech vydrzi je neskutecny.

 

Ted sem na druhem uctu skousel vlastni konfiguraci Stlkera v podobe 3x LRM10 +2 Hlas bg nekde pod 400 ale desne hreje. Armor na max a to byla jizda konecne mel pocit clovek ze sedi v kolosu :)

Zatim muj horky kandidat na koupi, jeste ale pockam na oriona ten se mi o trosku vice libi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak klucí, včéra sme se Sorrinesem dali pár bitev a šlo to. Bohužel bez TS, takže nám trochu haprovala koordinace. Ale chce to dát aspoň čtyřčlennej lance, ať to sviští! Kdy hrajete?

jj darilo se nam :) ja nejdrive v nedeli vecer, ale sem ochotny na ts jit :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra se mi normálně tlemí do xichtu :-D Skoro pokaždý, když vezmu Jagermecha, tak to vylosne Terra Therma, kde akorát furt opakuju cyklus výstřel - shutdown - výstřel - shutdown :-)

 

Asi zkusím jinej setup - místo dvou LRM5 si nechám na prackách jen LRM15, a za ušetřený 2+2 tuny tam dám Artemis a nějaký ty heat sinky navíc a uvidíme... Beztak často na LRM 5 ani nedojde, protože prostě ta rána těma 15kama mě přehřeje jako prase... A s Artemisem by to mohlo být přesnější :-)

 

Ale jinak mě zatím ten JMech baví, Ačkovej, jen musím vyřešit ten problém s heatem, ten mi momentálně fakt dost pije krev :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta hra se mi normálně tlemí do xichtu :-D Skoro pokaždý, když vezmu Jagermecha, tak to vylosne Terra Therma, kde akorát furt opakuju cyklus výstřel - shutdown - výstřel - shutdown :-)

 

Asi zkusím jinej setup - místo dvou LRM5 si nechám na prackách jen LRM15, a za ušetřený 2+2 tuny tam dám Artemis a nějaký ty heat sinky navíc a uvidíme... Beztak často na LRM 5 ani nedojde, protože prostě ta rána těma 15kama mě přehřeje jako prase... A s Artemisem by to mohlo být přesnější :-)

 

Ale jinak mě zatím ten JMech baví, Ačkovej, jen musím vyřešit ten problém s heatem, ten mi momentálně fakt dost pije krev :-)

tak double heat sinks ale stoji 1,5m a zabiraji 3sloty

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...