Přejít na obsah

Mechwarrior Online


Sorrines

Oblibena trida mechu  

5 hlasů

  1. 1. Na jakou tridu se zamerujete?

    • Light
      0
    • Medium
      0
    • Heavy
    • Assault
    • Ani jedno

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Na "panelu zbraní" máš ta čísílka, 1,2..6, tím řídíš grupování zbraní.

 

Pomocí šipek a pravého Ctrl můžeš přiřazovat zbraně do různých grup, takže si to přeházíš, třeba "1" si dáš všechny lasery, bude ti to v defaultu střílet levým myšítkem, 2 si dáš kanony a budou na pravým myšítku. Ještě je otázka, jestli nemáš zapnutou postupnou střelbu, tj. "chain fire", to se přepíná backspacem, pak ti lasery střílí jeden po druhém. Čili třeba ne čtyři naráz, ale první, druhý, třetí, čtvrtý po sobě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taaak Sarah's Jenner je v garáži, takže dojmy:

 

Není to nic extra, klasický Dčko v setupu 4xMLAS + 2xSSRM. Vím, že bych mohl podobnej setup postavenej kolem XL 300 udělat sám na standardním Dčku, ale hřejí mě ušetřené C-Bills za upgrady a to, že těch deset babek co jsem za něj dal, půjde na něco smysluplnýho. Jinak díky SJ jsem opět na vážkách, co se týče SRM/SSRM. Je fakt, že úplně nablízko na boj stylem "kuk-bum" je lepší asi SRM protože se nezaměřuje, na druhou stranu Streak SRM je parádní na pohybující se cíle na vzdálenost řekněme kolem 100 metrů a víc... tam člověk už v pohodě ten lock drží a zase ušetří čas a nervy tím, že není nutný mířit...

 

Zatím tedy dojmy ze SJ veskrze pozitivní, včera i dneska ráno před odchodem do práce jsem s ním namlátil něco kolem 300-400 dmg. Asi největší rozdíl oproti mnou dosud používaným Jenner buildům Kčka a Fka je absence jump jets - na to si budu buď muset zvyknout, nebo SJ trošku vykuchat a ty trysky tam dát... Ale pokud si člověk dává bacha, tak "se to dá", čekal jsem to horší :-)

 

Jinak jsem zvědavý na elite skilly, na SJ mám unlocknuto zatím 3/8, až to dojedu, tak už budu moct konečně sázet ty elitky, tak uvidíme, co se tam skrývá ;-)

 

Co se týče Sarah's Jenneru krátce - nečekejte žádnýho "bouráka", ale pokud chcete získat zábavnýho a dobrýho mecha za nijak extrémně vysokou částku, která půjde na dobrou věc, tak to asi není špatná volba ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jináč jsem jel taky s trial Catapultem, konečně se mi povedlo dát slušnou (necelejch 400) dmg ;-) Nepřítel to dost podělal, měli jsme kliku - nějakej jejich rychlík dolítl na naši bázi, asi měl i tu "rychlocapovačku", protože ji stáhl snad na 5% a pak se slovy, že už má vyděláno a jde se zase střílet, toho nechal a utekl. No stav byl v tu chvíli 6:3 pro nepřítele, jenže my jsme se nedali a zvrátili to, tak hoši splakali nad vejdělkem. Byla to mapa Tourmaline Desert a tam se s Cata hrálo krásně - našel jsem si takovej pěknej flek a jen tam posílal jednu salvu LRM za druhou, paráda ;-)

 

BTW uvažuju, co za další mechy - Jennery už mám v garáži tři, za chvíli bude zase i trochu cash na kontě, tak si říkám, kam se vydat dál. Asi primárně třeba z oblasti medium mechů, cena tak kolem 5M C-Bills. Ideálně kombinace missile/ballistic. Měl by někdo tip na nějaký stroj, co by tohle splňoval, nebyl to uplnej šnek a byla s ním zábava? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jináč jsem jel taky s trial Catapultem, konečně se mi povedlo dát slušnou (necelejch 400) dmg ;-) Nepřítel to dost podělal, měli jsme kliku - nějakej jejich rychlík dolítl na naši bázi, asi měl i tu "rychlocapovačku", protože ji stáhl snad na 5% a pak se slovy, že už má vyděláno a jde se zase střílet, toho nechal a utekl. No stav byl v tu chvíli 6:3 pro nepřítele, jenže my jsme se nedali a zvrátili to, tak hoši splakali nad vejdělkem. Byla to mapa Tourmaline Desert a tam se s Cata hrálo krásně - našel jsem si takovej pěknej flek a jen tam posílal jednu salvu LRM za druhou, paráda ;-)

 

BTW uvažuju, co za další mechy - Jennery už mám v garáži tři, za chvíli bude zase i trochu cash na kontě, tak si říkám, kam se vydat dál. Asi primárně třeba z oblasti medium mechů, cena tak kolem 5M C-Bills. Ideálně kombinace missile/ballistic. Měl by někdo tip na nějaký stroj, co by tohle splňoval, nebyl to uplnej šnek a byla s ním zábava? :-)

koukni z medek na centuriony vypadaji zajimave :) nebo dagon to je hevik ale fici to 81kmph

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vida, už tu Sarah's potvoru dostávám krapet do ruky :-D

 

screenghg.jpg

 

EDIT: Jinak dík za rady, Jagermech asi vážně bude další volba ;-)

 

Prostě Canyon Network, no :-D To si člověk tak pěkně zaběhá a přitom to rozdává na všechny strany :-D Ale jeden Raven mi teda dělal starosti, ještě štěstí, že jsem měl s sebou svoje věrné 2xSSRM2 :-D

 

screennqn.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poslední chlubárna dneska, slibuju :-D

 

Ale poprvý jsem si všiml, že jsem první i v "match score" v tabulce :-) Je to prostě zabiják, tenhle robot :-)

 

screenrjr.jpg

screenmvm.jpg

 

Ale musím teda říct, že v jednu chvíli jsem se dost zapotil - to když jsem vyběhl za roh a tam čekal "Jágrmech" s nažhavenejma kanonama, to bylo hodně těsný :-D

 

Jináč jsem ještě koukal na ty Centuriony a taky nevypadaj špatně, herdek to je mi zase dilema ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska som nahodil AC 20tku a prvim sklamanim bol chaby dostrel 270m. na blizko sa to samozrejme nehodi lebo to striela pomaly a na daleko tiez nie lebo to ma maly dostrel proste to je naprt.... co maniesto toho ? hladam nieco z pomerne velkym dmg na dhsie vzdialenosti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska som nahodil AC 20tku a prvim sklamanim bol chaby dostrel 270m. na blizko sa to samozrejme nehodi lebo to striela pomaly a na daleko tiez nie lebo to ma maly dostrel proste to je naprt.... co maniesto toho ? hladam nieco z pomerne velkym dmg na dhsie vzdialenosti

maximalku to ma 810metru je na stredni a blizkou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vybavenie sa neda predavat ? treba ho kupovat stale ? skusil som LC10x a to je tiez pekne naprd :D Tiez nablizko myslel som si ze ultra ax 5 budu nieco ako rotacaky a ono to je skoro ako AC2. 

da se prodavat za pulku nakupky.  LC10 je brokovnice s dalekym dosahem kdyz nemas moznost SRM je to alternativa.

ultra AC/5 je vylepsena AC/5 jen stim ze strili rychleji ma vetsi dps ale muze se sem tam zaseknout na 5s :) kdyz chces rotacaky kum si kulomety ale dostrel je 90m kdezto utracanon dostreli az 1,8km

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mozem sa opytat kde sa to predava ? nejako som na to neprisiel a ako som sa jasil neska rano  s timi velkimi zbranami tak mi ostalo v "sklade" materialu tak za 3 mega(nakupna cena). No vsimol som si ze tie ultra ac5tky sa zasekavaju a hodne teda :D // uz som na to prisiel  musim povedat ze som sa s tim hral az moc a cele som to pokazil :D armor som znizil aby som mohol namontovat kopu zbrani a kombinacia zbrani aj tak nieje taka ucinna aka bola povodne :D boli tam proste 2xac2 a 2x ac5 a teraz tam je 2x ac2, gaus riffle a 2medium pulse laser....ktore mi aj tak skapu po par hitoch lebo tam mam slaby armor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak som to vyriesil :D Mam tam tu guenesku ci ako sa to pise a 2xac5 + tie medpulse lasery a skoro to nehreje skoda ze do AC nemozem zobrat hafo nabojov ale neunesiem by som musel davat dole z armoru a uz tak som jak papir ocesany :D 

 

//: mam novu upravu a takto to asi aj necham :D 2x AC10 a 2xgulomet. 2 gulomety toho sice vela nespravia ale to mam take preventivne kropenie :D A tie 2x AC10 v chainfire rezime krasne sa s nimi triafa a predsadzuje na vecsie vzdialenosti. Naviac mi ostalo hafo miesta do vahoveho limitu tak som to poriadne obrnil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Juhůůů, z Jennerů už jsou jElita :-D A to se dneska zezačátku "dařilo" tak, že jsem si myslel, že se na to vyprdnu a dojedu to zejtra... no ale pak jsem se nějak dostal do tempa... :-D

 

screenrwr.jpg

 

BTW takovej bleskovej průzkum - taky vám to dneska házelo furt Assault mode? Já měl skoro pocit, že je den bez Conquestu ;-)

 

Když už mi to počtvrtý z pěti her hodilo Assault na Terra Therma, tak jsem málem vylít z kůže :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak osobáček v damage dlouho nevydržel, viz dnešní bitka:

 

screenhhh.jpg

 

Bohužel zas prohra kua... tým to vylamil a já zůstal sám proti Atlasovi a dvěma catapultům... Atlasa jsem si se Sarah Jennerem krásně obkružoval, bohužel ti Cati, i když jim došla munice, nebyli hovada, tak se tam motali a jednomu se podařilo mě při kroužení kolem Atlase bloknout a šmejd mě dodělal...  Ale zredukoval jsem Atlase na 40% a ustřílel mu pazouru :-D Škoda, zbejt tam s Catama někdo s menší výdrží, tak jsem ho nejspíš upižlal a pak bych si dal v klidu i Catáky :-)

 

Když pak naskočila tabulka výsledků bitvy, tak jsem myslel, že blbě vidím, 817 napižláno se 4x MLAS a 2xSSRM4 :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sou parádní výsledky..to mi řekni, jak se to dá udělat...já když nakráčim s atlasem někam, jednoho sundám +- hned pže mám prostě silný zbraně..druhýho třeba taky ustřílim a třetí mě po chvilce v klidu dorazí..výsledný dmg cca 250-350...připadá mi to jako bitva, kdy stojí vojáci proti sobě a vyhrajou ti, kterých je víc...trochu mi připadá že se nadržuje catapultum pže na dálku nandaj hromadu dmg s lrm a na druhou stranu rychlýkům s laserama každej jim všechno odpustí pže sou malinkatý ale nakonec rozhodnou bitvu s x damage :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele nemůžu sloužit, jak to udělat s Atlasem, ale základ týhle hry je držet se blízko vlastních. Jak jseš sám, tak jseš mrtvej. Prcek tě utočí, assault ustřílí... Viz ta moje bitva - kdyby ten Atlas stál někde sám, tak to klidně usmažím a pak si půjdu vyzobat ty Catapulty bez munice. Nestál a i když se tam jen motali, tak mu spoluhráči nakonec pomohli...

 

Ohledně toho, cos napsal, dovolil bych si trošku nesouhlasit u obou skupin, které podezříváš z "nadržování" :-)

 

Zaprvé, co se týče Catapultů - zkoušels to? Aspoň s trial mechem? Když stojíš proti cílům krytejm ECM a AMS, můžeš se jít celkem klouzat. Stejně tak, pokud je "blbá mapa". A navíc jsi dost oblíbený (a nijak zvlášť odolný) cíl, takže si tě často přijde podat nějakej rychlík... Navíc průměrně uvažující člověk se raketám dokáže z velký části vyhnout i bez AMS a ECM - obvykle máš představu, odkud to asi tak letí a měl bys mít po ruce nějakej kopeček... no a stačí jen uhnout za něj a LRMka dopadnou mimo...ono to vypadá hrozně easy, ale fakt to není taková pohodička lážo plážo ;-)

 

Ad rychlíci - tam to chce docela slušnej skill, abys s nima byl efektivní. Je potřeba si uvědomit, že každá větší chyba může být smrtelná - když to "schytáš" od nějakýho dobře vyzbrojenýho enemáka, tak jdeš s...t za roh... Ano, pokud tě light chytí 1v1, tak si tě v něčem těžším obvykle ukroutí. 1vs2 to už tak jasný nebejvá, teda pokud oba dva jak pitomci nestojíte uvnitř kruhu, který kolem vás ten light obíhá, tak stačí, aby ten druhej, na kterýho se zrovna "prďola" nesoustředí, měl trošku klidnou ruku a prcek jde opět s..t za roh a končí...

 

Nemyslím, že by se nějaké classe vyloženě nadržovalo - každej mech má svoje pro a proti a jasně, když s ním někdo umí, tak vypadá hrozně OP. Ale fakt doporučuju si to zkusit ;-)

 

Jinak pokud by někoho zajímalo, jak hraju já s těma Jennerama - nic zázračnýho, řekl bych. Jen jsem si vědom toho, že mě silnější rána dokáže poslat k čertu a mám zbraně efektivní do 270m. Takže využívám rychlosti a snažím se napadat nepřátele z boku, obíhat je atd... Zásadní věc, kterou jsem se chvíli učil - pokud někoho nečekaně potkám a nemám jak proti němu v danou chvíli bojovat (blbý místo neumožňující mi pohyb, jeho tým příliš blízko, takže hrozí, že něco slíznu od jinejch), tak (pokud to neznamená naběhnout do pěti dalších enemáků) před ním nezdrhám, ale proběhnu kolem něj. Tím mu dávám řádově menší dobu na to, aby mi něco provedl.

 

Ze začátku bitvy obvykle někam trochu popoběhnu a snažím se skautit - ale rozumně, žádná sebevražda. Pak se stáhnu zpátky k týmu, abych byl nablízku a chvíli čekám, jak se bitva rozvine... pak si vytipuju osamělé kusy nebo kusy zaměstnané někým jiným a napadám zboku, zezadu, zepředu, co to jde... dorážím osamělý načatý kusy, snažím se nasírat katapulty za linií atd. Podstatný je, že musím bejt pořád v pohybu. Lehkej mech je buď v pohybu, nebo mrtvej ;-) Samo taky hodně záleží na mapě, ale pořád si myslím, že aspoň pro light mechy jsou dvě nejdůležitější zásady - pořád v pohybu a pořád v kontaktu s týmem ;-) Tož asi tak... Nepřijde mi, že bych byl nějakej skiller nebo dělal něco zázračnýho, prostě se občas podaří ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky napsals to hezky..mě se zatim moc nedaří, pže nehraju tolik týmově tj pravda...ale řekni mi jedno..sem hrozně pomalej a vždycky dojedu na nějakej pixel, o kterej se můj mech zasekne a dostanu na frak..typicky vylezu zpoza baráku vystřelim a už nikam nezalezu pže se zaseknu a než se odseknu, schytám hrozně moc raket a všeho..ta výdrž i u takovýho mecha je prostě malá..utíkat a skákat bych občas potřeboval jako sůl :-D

 

btw catapulta jsem zkoušel nicméně tj na můj vkus nuda..ale ničilo se mi krásně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...