Přejít na obsah

Mechwarrior Online


Sorrines

Oblibena trida mechu  

5 hlasů

  1. 1. Na jakou tridu se zamerujete?

    • Light
      0
    • Medium
      0
    • Heavy
    • Assault
    • Ani jedno

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak uz bych mel par poznatku :) pri zalozeni accountu je moznost ziskat 1den premia zdarma. + prvnich 25her je cadet bonus ktery ovlivnuje vydelky do zacatku moc pekny :)

Hry jsou vetsinou desne rychly a konci smrti jedny strany :D

Bitvy probihaji hodne freneticky nekdy clovek nevi kdo po kom strili  :smile: ktomu si pridejte krkolomny ovladani a bezva zmatek je na svete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně toho ovládání - hrál jsi "normální" Mechwarriory? Pokud se pamatuju, tak tam taky nebylo ovládání uplně jednoduchý (když chtěl mít člověk mecha plně pod kontrolou), tak se chci jen zeptat - je to krkolomný i ve srovnání se staršími MW, nebo jen s mainstreamovými hrami typu myš a čtyři čudly stačí? 

 

Jinak nejspíš taky vyzkouším, vypadá to zajímavě ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně toho ovládání - hrál jsi "normální" Mechwarriory? Pokud se pamatuju, tak tam taky nebylo ovládání uplně jednoduchý (když chtěl mít člověk mecha plně pod kontrolou), tak se chci jen zeptat - je to krkolomný i ve srovnání se staršími MW, nebo jen s mainstreamovými hrami typu myš a čtyři čudly stačí? 

 

Jinak nejspíš taky vyzkouším, vypadá to zajímavě ;-)

puvodniho sem hral, ale je to dosti let mam pocit ze ovladani je podobny :)

Ono kdyz clovek presedla z tanky a letadel tak bude mit chvili problem.

Preci jen na sipkach(wasd) ovladas "nohy kracedla" mysi torzo. Zbranovy systemy ,LMB+RMB+dalsi tlacitka pokud krysa zvlada pro me trosku nezvyk mackat 4 klavesy na misi aby strilely 4 ruzny zbrane :D

Ja osobne sem mel chvili problem pri toceni nebot torzo otocis do urciteho uhlu no neni to tankova vez :D pak nasleduje manevr toceni tela + strelba + pokus o nejaky uhybny manevry. Do toho sleduj zda se neprehrivas, kterou cast mas poskozenou vic tak se muzes pokusi natocit min poskozenou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo. Dá se to hrát zadarmo. Mě by jen zajímalo jestli tam je furt hromada děsnýho vylepšení, který si člověk ovšem na mecha dát nemůže protože je to moc těžký. To mě na tom krkalo nejvíc.

jo je tonaz si musi uvolnit jinde mensi zbrani, lepsim motorem, Vylepsenim armoru, nebo struktury atd....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo je tonaz si musi uvolnit jinde mensi zbrani, lepsim motorem, Vylepsenim armoru, nebo struktury atd....

Snaha byla. Zkončilo to přehřívajícím se šmejdem s naprdzbrojí. Jestli to nezlepšili tak nemá cenu si nějaký roboty kupovat. Ček se těší na vylepšování mazlíčka a místo toho může kulový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snaha byla. Zkončilo to přehřívajícím se šmejdem s naprdzbrojí. Jestli to nezlepšili tak nemá cenu si nějaký roboty kupovat. Ček se těší na vylepšování mazlíčka a místo toho může kulový.

hehe musis to optimalizovat, to oni nebudou upravovat hreji se vsechny mechy kdyz je neupravis, nebo kdyz to prezenes s vyzbroji. To samy bylo v ofline hre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me prislo nejlepsi hned ze startu jen stema trial mechama, vyuzit 1denniho premia + cadet bonus na 25her  da se takle vydelat pre 700k za hru +- 15mega za tech 25her a pak si muzes vybrat robota jakyho chces :)

po par dnech hraji sem zjistil ze se da pri stisknuty klavese L-shift hejbat jen rukama a ne torzem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha já myslel, že by si člověk měl co nejdřív koupit svýho mecha :-)

 

Pár lama dotazů:

 

- je tam nějakej "matchmaking", například podle zkušenosti pilotů, class mechů atd., nebo to nahází jak mu to přijde pod ruku?

- takže tam tedy není žádné "levelové omezení", když si našetřím xy mega, tak můžu mít hned mecha, jakýho chci? Nemusím nic expit? To je docela zvláštní systém...

 

Jinak se zatím fakt rozkoukávám, totální guláš :-) Někdy se celkem zadaří, jindy jako třeba poslední hru, člověk vyleze, vidí dva enemáky a než se na ně otočí tak ric pic, critical hit, engine destroyed a jde se s*át za roh :-D

 

P.S. Dobrej tip, kucí: když si dáte do mecha nový raketky, zkuste tam dát i munici :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha já myslel, že by si člověk měl co nejdřív koupit svýho mecha :-)

 

Pár lama dotazů:

 

- je tam nějakej "matchmaking", například podle zkušenosti pilotů, class mechů atd., nebo to nahází jak mu to přijde pod ruku?

- takže tam tedy není žádné "levelové omezení", když si našetřím xy mega, tak můžu mít hned mecha, jakýho chci? Nemusím nic expit? To je docela zvláštní systém...

 

Jinak se zatím fakt rozkoukávám, totální guláš :-) Někdy se celkem zadaří, jindy jako třeba poslední hru, člověk vyleze, vidí dva enemáky a než se na ně otočí tak ric pic, critical hit, engine destroyed a jde se s*át za roh :-D

 

P.S. Dobrej tip, kucí: když si dáte do mecha nový raketky, zkuste tam dát i munici :-D

par lama odpovedi:

jaky je MM netusim jelikoz porade neznam nazvy mechu tak pri bitve ani nevim kolik jaky tonaze ma tym, ale mam pocit ze je to nejak regulovany aspon sem trebas nevidel samy light mechy :)

Jo nasetris si x mecha a koupis jakyho mecha chces. Ehm nenech se unest jako ja kdyz sem si poridil assault mecha a sel do bitvy jsem king s mega vyzbroji a mega pancirem a ehm vyndali me dva lehci co me umotali :)

Takze rada co sem se docetl drs se v hloucku taktika lemings trail je tu zadana :D

Tak hlavne je to beta tak se vse jeste muze zmenit, jeste neplatis nic za opravy nebo naboje aspon ja sem to nenasel.

To co mi schazi je ze po bitve nevidis resume kdyz zni uteces drive nez skonci.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, takže stručně další dojmy:

 

- Lemmingtrain se opravdu doporučuje, sám člověk nezmůže zhola nic

- Asi bude opravdu zásadní naučit se toho mecha pořádně řídit, využivat otočné torso atd. Dost často se teď někde "zaseknu"

- Na určitých mapách se dost cení jejich dobrá znalost - znát třeba místa, kde se dá určitý kopec přejít, aniž by ho člověk musel obcházet atd...

 

Jinak k vlastním bojům - přijde mi, že asi dělám něco špatně... Já můžu pižlat enemáka bůhvíjak dlouho a furt žije, zatímco do mě pak pustí pár střel a končím... a tohle se děje bez ohledu na to, jestli tam jdu s Commandem nebo Atlasem...

 

Nějaké tipy na výzbroj, co se týče "zničíme ho snadno a rychle"?

 

Co jsem zatím zkoušel, tak:

- lasery mají sice "nekonečno munice", na druhou stranu se ale poměrně dost zahřívají, plus dmg mi nepřijde nějaká "výhra"

- rakety (LRM) jsou sice fajn, ale vyžadujou delší zaměření, dají se "ošálit" ECMkem atd.

- docela zajímavý je plamenomet, ale to už chce asi dost pevný nervy, protože dostat se k enemákovi na <90m je dost riskantní..

 

Jak jsou na tom třeba balistické zbraně (AC)?

 

Jinak zatím jsem si pořídil Jennera, to mi přijde docela fajn mašinka, ale když jsem v jedný bitvě viděl, že se stejným typem dal borec čtyři fragy a já jen jeden a to ještě tak, že jsem za dvě minuty upižlal AFK týpka u nich na bázi... no škoda mluvit :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, takže stručně další dojmy:

 

- Lemmingtrain se opravdu doporučuje, sám člověk nezmůže zhola nic

- Asi bude opravdu zásadní naučit se toho mecha pořádně řídit, využivat otočné torso atd. Dost často se teď někde "zaseknu"

- Na určitých mapách se dost cení jejich dobrá znalost - znát třeba místa, kde se dá určitý kopec přejít, aniž by ho člověk musel obcházet atd...

 

Jinak k vlastním bojům - přijde mi, že asi dělám něco špatně... Já můžu pižlat enemáka bůhvíjak dlouho a furt žije, zatímco do mě pak pustí pár střel a končím... a tohle se děje bez ohledu na to, jestli tam jdu s Commandem nebo Atlasem...

 

Nějaké tipy na výzbroj, co se týče "zničíme ho snadno a rychle"?

 

Co jsem zatím zkoušel, tak:

- lasery mají sice "nekonečno munice", na druhou stranu se ale poměrně dost zahřívají, plus dmg mi nepřijde nějaká "výhra"

- rakety (LRM) jsou sice fajn, ale vyžadujou delší zaměření, dají se "ošálit" ECMkem atd.

- docela zajímavý je plamenomet, ale to už chce asi dost pevný nervy, protože dostat se k enemákovi na <90m je dost riskantní..

 

Jak jsou na tom třeba balistické zbraně (AC)?

 

Jinak zatím jsem si pořídil Jennera, to mi přijde docela fajn mašinka, ale když jsem v jedný bitvě viděl, že se stejným typem dal borec čtyři fragy a já jen jeden a to ještě tak, že jsem za dvě minuty upižlal AFK týpka u nich na bázi... no škoda mluvit :-D

Jo zasekavani je docela problem stava se mi to porad. Jeste bych dodal ze vetsinou plati pravidlo nezastavuj, kdo se hejbe je tezssi cil tedy pokud nesnajpujes.

Tak nastesti si muzes zapnout trening na jaky mape chces, tak si ji projdes a vyskousis zbrane na nehybnych mechach.

Co jsem odpozoroval tak za assist ma vice c-bils nez za kill.

Oni ty mechove v zakladu (nebo se rika meši? :D ) nejsou zadna slava a chvili trva nez se dostanes do role.

Light a medium a sem tam hevy(mam jednoho co to vytahnen na 80kmh) jsou vylozene na taktiku hit and run a pak az je nepritel zamestany tak krouzit a uzdobavat.

Nebo co nejdrive capovat. + lighti by meli spotovat no.

Jo vyzbroj "zničíme ho snadno a rychle" je mozna ale za cenu "prehrejem se jeste rychleji" :D

bohuzel na to neni univarzalni odpoved muzes mit stesti a das nahodne kritiku a nebo muzes pul hodky pizlat afk hraci jsou u enemaku fajn dobry tovarna na dmg.

Balisticky zbrane sem moc neskousel ale co sem cetl(ted sem nejaky poridil) tak nebudou tak marny a kdyz stim strils do mecha tak ho to oslepuje=nic nevidi hur miri(urcite jsi si pri nejakem boji vsiml ze do tebe nekdo sil a delalo to klem tebe cerny mraky + neprijemny treseni). Nevyhodou je ze musi tahat munici muze explodovat a me se ta zbran sem tam sekne.

LRM nejsou spatny udelais nejaky dmg na dalku a jsi bez rizika.

SRM jsou paradni na blizko maji nejaku sanci na kritiku.

plamenomet sem skousel na testovaci misi a ehm no pro me to neni, ale pri normalnim boji by mel enemackyho mecha prehrivat az by ho vyradil.

ja si z mechu poridil tohle:

 

http://mwomercs.com/game/battlemechs/assault/highlander/hgn-733p

 

http://mwomercs.com/game/battlemechs/heavy/dragon/drg-5n

 

uz je mam v trosku jiny konfiguraci ale asi na jinem uctu to zalozim jinak :D

jeste neco malo ke skilum pilota:

kdyz si odemknes all basic skilly a chtel bys ty pokrocilejsi budes muset poridit dalsi 2 mechy stejny seria a u nich ty basic skilly odemknout a pak se ti teprve odemnke dalsi moznost.

Coz znamena ze u drahych mechu musis hodne setrit + pokud chces tocit vice mechu musis investovat do garazovych mist.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za postřehy :-)

 

 

Jj je mi jasný, že zezačátku ten mech nic moc, už jsem začal zkoumat nějaký ty buildy. S tím jak píšeš pro odemknutí Elite to vím, je to tam napsaný, taky mě to docela zarazilo, když jsem si říkal, že to bude znamenat přesně to, co píšeš, tj. třeba u Jennera je to "ještě v pohodě", ten má "jen" tři typy, ale jsou mechy, kde jich je třeba pět...

 

Jinak co se týče balistických zbraní - já hrál Mechwarriory skoro všechny, oba Mechcommandery plus MetalTech:EarthSiege (hodně stará věc :-D) a ve všech byly právě ty balistický zbraně docela dobrý. A i teď na mě působí poměrně použitelně.

 

Co jsem tak zatím nabral nějaký ty zkušenosti, tak mám pocit, že mi pořád dělá dost potíží pilotáž, to zasekávání se o leccos je občas dost fatální záležitost :-)JInak se snažím být furt v pohybu, ono to s Jennerem ani moc nejde. Většinou namlátím tak 150-200 dmg, nějaký assisty a když se zadaří, tak kill. Ale pořád mě hrozně sejří, že si přijdu totálně "marnej" 1v1. V jedný bitvě jsem objevil na jedný "vlajce" jejich těžšího mecha, tak jsem si ho s Jennerem obkružoval, pořád jsem ho pižlal a ta potvora nic. Prostě se jen snažil mě sledovat a počkal si na to, až jsem jednou nezvládl "heat management" a nastal shutdown... No a pak mě během pár sekund rozebral na šroubky :-(

 

Nevím, pořád mi přijde, že něco musí být špatně - buď jsem vážně taková lama a střílím nějak blbě (i když trefuju, ono jim to "procenta" ubírá) a nebo ti ostatní jsou takoví uberskilleři, že se na mě ošklivě podívají a můj mech se rozpadne...

 

Jinak je to docela zajímavá hra, ale pořád se nějak ne a ne srovnat s tím systémem, že když máš dost peněz, můžeš si koupit jakýho mecha chceš... i když je fakt, že na mým příkladě se názorně ukazuje, že tady to "o mašině" fakt není, já jsem schopnej vyletět do luftu s jennerem stejně rychle, jak s Atlasem :-)

 

BTW nemáš tip na zdroj, kde by bylo dobře popsáno, jak funguje radarová detekce, atd? Přijde mi, že v tom mám dost mezery. Častio se mi stává, že někoho vidím docela blízko, ale na mapě se třeba objeví až za chvíli. Nebo někoho vidím, ale za boha mi ho nejde "locknout" třeba pro rakety...

 

BTW jestli neznáš, doporučuju

 

http://www.mechspecs.com/forum/

 

Buildy různých mechů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za postřehy :-)

 

 

Jj je mi jasný, že zezačátku ten mech nic moc, už jsem začal zkoumat nějaký ty buildy. S tím jak píšeš pro odemknutí Elite to vím, je to tam napsaný, taky mě to docela zarazilo, když jsem si říkal, že to bude znamenat přesně to, co píšeš, tj. třeba u Jennera je to "ještě v pohodě", ten má "jen" tři typy, ale jsou mechy, kde jich je třeba pět...

 

Jinak co se týče balistických zbraní - já hrál Mechwarriory skoro všechny, oba Mechcommandery plus MetalTech:EarthSiege (hodně stará věc :-D) a ve všech byly právě ty balistický zbraně docela dobrý. A i teď na mě působí poměrně použitelně.

 

Co jsem tak zatím nabral nějaký ty zkušenosti, tak mám pocit, že mi pořád dělá dost potíží pilotáž, to zasekávání se o leccos je občas dost fatální záležitost :-)JInak se snažím být furt v pohybu, ono to s Jennerem ani moc nejde. Většinou namlátím tak 150-200 dmg, nějaký assisty a když se zadaří, tak kill. Ale pořád mě hrozně sejří, že si přijdu totálně "marnej" 1v1. V jedný bitvě jsem objevil na jedný "vlajce" jejich těžšího mecha, tak jsem si ho s Jennerem obkružoval, pořád jsem ho pižlal a ta potvora nic. Prostě se jen snažil mě sledovat a počkal si na to, až jsem jednou nezvládl "heat management" a nastal shutdown... No a pak mě během pár sekund rozebral na šroubky :-(

 

Nevím, pořád mi přijde, že něco musí být špatně - buď jsem vážně taková lama a střílím nějak blbě (i když trefuju, ono jim to "procenta" ubírá) a nebo ti ostatní jsou takoví uberskilleři, že se na mě ošklivě podívají a můj mech se rozpadne...

 

Jinak je to docela zajímavá hra, ale pořád se nějak ne a ne srovnat s tím systémem, že když máš dost peněz, můžeš si koupit jakýho mecha chceš... i když je fakt, že na mým příkladě se názorně ukazuje, že tady to "o mašině" fakt není, já jsem schopnej vyletět do luftu s jennerem stejně rychle, jak s Atlasem :-)

 

BTW nemáš tip na zdroj, kde by bylo dobře popsáno, jak funguje radarová detekce, atd? Přijde mi, že v tom mám dost mezery. Častio se mi stává, že někoho vidím docela blízko, ale na mapě se třeba objeví až za chvíli. Nebo někoho vidím, ale za boha mi ho nejde "locknout" třeba pro rakety...

 

BTW jestli neznáš, doporučuju

 

http://www.mechspecs.com/forum/

 

Buildy různých mechů

Jo dik za odkaz na forumu kouknu tam :)

Jinak tu je par rad cesky pro ty kdo neumeji a nechce se jim lamat anglictinu http://www.mwo.cz/

Ten spoting funguje dosti silene aspon pro nas i kdyz verim ze svoje zakonistosti mit musi, Ono asi zalezi jaky mas radarovy vybaveni + jsou na to nejaky moduly.

Sem tam muzes videt mecha na kilak a vice a on se ti proste na mape nezobrazi a neloknes ho nebot nejspis to neumoznuje elektronika.

Jeste sem po tom uplne nepatral zatim je osvojeni hry prednejsi :D

Zitra se k nicm zasejc dostanu tak snad naskusil dosti na skouseni balistickejch zbrani tak sem hodim vice.

Jinak dekuji za spolupraci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad ten "spotting" - no je a není... ono přeci jen když občas vidíš enemáka na radaru až když ti "drbe záda" z 50m, tak to jsou chvíle, který bych rád eliminoval, tj. bych se rád dozvěděl, jak to funguje a co proti tomu dělat :-)

 

Já momentálně přemýšlím, jestli má nebo nemá cenu se Jennera zbavit a zkusit něco těžšího s větší palebnou silou... na druhou stranu co se týče nastřílený dmg, tak tam asi Jenner vede, i s těma "trial" mechama obvykle dám míň... No a megatragédie je Catapult. Co se týče raket, to zatím vůbec nějak nepobírám... Mně když to zahlásí "incoming missile" a nestačím se někam schovat, tak stačí obvykle pár salv a jdu s..át za roh, zatímco já tam můžu s Catapultem pižlat nějakýho troubu dlouho... tak dlouho, až se jinej trouba obvykle rozhodne, že to stačilo a jde mě zblízka zabít...

 

Obecně si občas v těch bitkách připadám jak komár - a to s čímkoliv - můžu tak popichovat, ale když se "pán" rozhodne, tak mě plácne a já mám utrum :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ad ten "spotting" - no je a není... ono přeci jen když občas vidíš enemáka na radaru až když ti "drbe záda" z 50m, tak to jsou chvíle, který bych rád eliminoval, tj. bych se rád dozvěděl, jak to funguje a co proti tomu dělat :-)

 

Já momentálně přemýšlím, jestli má nebo nemá cenu se Jennera zbavit a zkusit něco těžšího s větší palebnou silou... na druhou stranu co se týče nastřílený dmg, tak tam asi Jenner vede, i s těma "trial" mechama obvykle dám míň... No a megatragédie je Catapult. Co se týče raket, to zatím vůbec nějak nepobírám... Mně když to zahlásí "incoming missile" a nestačím se někam schovat, tak stačí obvykle pár salv a jdu s..át za roh, zatímco já tam můžu s Catapultem pižlat nějakýho troubu dlouho... tak dlouho, až se jinej trouba obvykle rozhodne, že to stačilo a jde mě zblízka zabít...

 

Obecně si občas v těch bitkách připadám jak komár - a to s čímkoliv - můžu tak popichovat, ale když se "pán" rozhodne, tak mě plácne a já mám utrum :-D

Musis se porad rozhlizet :) tak ono to ma docela smysl, kdyz tvuj mech "vidi" emenaka trebas na 200m ze si ho vsimes az kdyz ti to z 300sen napali do kostrce :D je na to nejaky modul + schopnost pilota za tezky expy a prachy :)

S temi raketami mam stejny problem, ale asi modifikovany catapult musi bejt maso az po strechu nabite raketami s zamerovacim systemem artemis zuzo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...