Přejít na obsah

Mechwarrior Online


Sorrines

Oblibena trida mechu  

5 hlasů

  1. 1. Na jakou tridu se zamerujete?

    • Light
      0
    • Medium
      0
    • Heavy
    • Assault
    • Ani jedno

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak na jednu stranu me obcas stvou hraci- obsazuji se body a 11maniku jde kapovat jeden bod jak kachny na porazku ani nev hejnu ale vylozene jeden za druhy a ja blbec kryl bok postupo mno umrel sem prvni a do 2 minu vsichni ostatni dostali je zedau po jednom.

A na druhy strane luckery a solidni hrace, ted jeden mel spidera s er ppc a zustal na terme sam poskozen a ustrilel nez dosel cas jedno medko, jeden hevik a jednoho asaulta smekam, sproste je utocil a uskakala a ulital.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co máš na tom  cataphract CTF-3D za výbavu. Mám ho koupeného taky, dmg si myslím rozdává slušně, ale na to, jaký má pancíř, tak mi přijde, že vůbec nic nevydrží a to jsem do něj s pořizovací cenou vysolil cca 12M

Jo dmg dokaze dat kdyz se na tebe nezameri vice mechu. Mam ho v zakladu (zatim nemam moc penek za rozsireni) Ale asi do nej narvu hevy lasery. Jen s balistic weapony si nejak porad nevim rady. Jj mam pocit ze ma desne mekky torzo na hevika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dmg dokaze dat kdyz se na tebe nezameri vice mechu. Mam ho v zakladu (zatim nemam moc penek za rozsireni) Ale asi do nej narvu hevy lasery. Jen s balistic weapony si nejak porad nevim rady. Jj mam pocit ze ma desne mekky torzo na hevika

To torzo potvrzuju, na to pořád umírám. Což mě na něm nejvíce vadí. Zatím zkouším 2x ultra AC/5 společně s ER PPC a když AC/5 se seknou nebo dojde munice, tak mám v záloze zatím 3x medium laser. Uvidím, jestli přijdu na lepší kombinaci. Těch 300+ dmg za kolo dám, než umřu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To torzo potvrzuju, na to pořád umírám. Což mě na něm nejvíce vadí. Zatím zkouším 2x ultra AC/5 společně s ER PPC a když AC/5 se seknou nebo dojde munice, tak mám v záloze zatím 3x medium laser. Uvidím, jestli přijdu na lepší kombinaci. Těch 300+ dmg za kolo dám, než umřu

To je slusny, jety jsi odmontoval nebo nechal? + ams je asi nutnosti nema ji v zakladu. Jeste sem uvazoval misto klasikych laseru pulzni. A mozna i gauss kanon by nebyl spatnej ale otazka jak vse pobere. Jediny co sem v zakladni konfiguraci provedl zatim bylo ubrani jedne case, a trosku armoru a dokoupeni munice pro ultra AC/5 tech 25 bylo zalostne malo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je slusny, jety jsi odmontoval nebo nechal? + ams je asi nutnosti nema ji v zakladu. Jeste sem uvazoval misto klasikych laseru pulzni. A mozna i gauss kanon by nebyl spatnej ale otazka jak vse pobere. Jediny co sem v zakladni konfiguraci provedl zatim bylo ubrani jedne case, a trosku armoru a dokoupeni munice pro ultra AC/5 tech 25 bylo zalostne malo. 

 

 

Tak ho asi prodám. Sere mě to torzo. Pořád na něj umírám. Dmg sice nastřílím, ale jak zůstanu sám, je po mě. Raději zkusím koupit něco jiného. Vidím to na nějakého Jagermecha. Uvidím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ho asi prodám. Sere mě to torzo. Pořád na něj umírám. Dmg sice nastřílím, ale jak zůstanu sám, je po mě. Raději zkusím koupit něco jiného. Vidím to na nějakého Jagermecha. Uvidím. 

Mozna se nam to jen zda tim ze vetsina lidi strili jen do torza.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim jakou výbavu byste doporučili na Atlas As7 D-Dc ?? přijde mi že ho mám nastavenýho nemastně a neslaně :-) (dávám dmg kolem 200 jenom)

 

preferuji útok nablízko

skousel jsi tenhle? http://mwo.smurfy-net.de/mechlab#i=17&l=9a9a2f2c3741bf9f1901382f38b3ce0a7dd9aa61

nevlastnim ho tak nevim ale nasel sme to na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem koupil jagermecha JM6-S a udělal jsem dobře, narval jsem do něj AC/2 4x a DBL HEATSinks mám celkem 15x díky motoru XL Engine 255. A spousty munice. Držím se v druhé lini a nestačím se divit. Dmg průměrně za bitvu cca 350-400, povedlo se už i přes 500, což je můj rekord. Narozdíl od Cataphracta, už alespoň něco vydrží. 

 

Jagermech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak moc nechápu, proč když chceš primárně setup nablízko a máš problémy s heatem, tak tam rveš ER LLAS (ER = Extended Range). Dej tam když už, tak normální LL, budeš mít nižší heat. A range 450 (na plnou damage) by ti měla bohatě stačit... No a nebo, pokud se s heatem srovnáš a máš tonáž navíc, bych tam dal spíš pulsní verzi LLAS. Ten má stejnej heat, je trošku těžší, ale má asi o 15% vyšší dmg (10,6 PLLAS x 9 ERLLAS).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, konečně nějaká "publikovatelná" bitka s novým Jennerem (K verze). Opět postaveno kolem XL 300 motoru, takže rychlost asi 138 kph :-) Setup 2x MLAS, 2xpulse MLAS, 1x SRM4 :-)

 

Tahle bitka teda fakt "stála za to" - tři týpci nám na konci capovali bázi, tak jsem to oběhl a jumpjetama jim hopsnul do zad. Projevila se výhoda lehčího mecha - než hošani ty krámy otočili, tak jsem jednoho zabil sám a druhýho jsem luxusně připravil kolegovi... toho ovšem vzápětí zabil jejich poslední Hunchback... No a nastala mela - HB není uplně pomalej a je daleko líp ozbrojenej, my měli ještě jednoho Atlase, ale ten stál slušně řečeno za exkrement, čili jsem se tam honil s HBčkem kolem naší báze, pěkně jsem ho ořezal (obě pracky šly pryč :-D), bohužel jsem v zápalu boje nezvládl heat a jelikož jsem měl "critical damage" už asi od první minuty bitvy, co jsem dostal pěknou salvu raketama, tak mě nějakou rezervní zbraní v torsu doklep. Naštěstí ta lama v Atlasu se vzpamatovala a to zkriplený HBčko se 30% HP, urvanejma rukama, nakonec dobila... No potil jsem se v závěru až na zadku :-D

 

screenzpz.jpg

 

EDIT: Dotaz k raketové výzbroji, co brát?

 

SRM4 nebo SSRM2? SSRM je afaik zaměřovaný, což se někdy hodí, někdy ne, krapet lehčí a ještě dotaz, u raket, když je uváděna "damage", tak je to damage "na raketu", tj. SSRM2 udělá při plným zásahu 2x1,5 a SRM4 4x2?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak moc nechápu, proč když chceš primárně setup nablízko a máš problémy s heatem, tak tam rveš ER LLAS (ER = Extended Range). Dej tam když už, tak normální LL, budeš mít nižší heat. A range 450 (na plnou damage) by ti měla bohatě stačit... No a nebo, pokud se s heatem srovnáš a máš tonáž navíc, bych tam dal spíš pulsní verzi LLAS. Ten má stejnej heat, je trošku těžší, ale má asi o 15% vyšší dmg (10,6 PLLAS x 9 ERLLAS).

vyzkoušim víc variant :) dík za radu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj zkus... ER varianty mají při stejný dmg vyšší heat a dostřel. Při setupu nablízko mi to přijde zbytečný a jen tím budeš hrozně "vařit" :-)

 

Jinak ten AC20 je brutální zbraň... ten zvuk a světelnej efekt je hrůzostrašnej... já tuhle hrál v noci, no a kolega vedle mě to "pustil", já si taky málem pustil do gatí, když to začalo dělat ten neskutečnej kravál :-D Až se vyblbnu na Jennerech, což ještě chvíli zabere, tak pak beru Jágrmechy a ozdobím je pěkně ACčkama :-)

 

Jináč koukni na mechspecs.com, tam bude variant spousta, ale přichystej si prachy na XL motor, jestli nemáš, bez toho tam ani nekoukej ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, konečně nějaká "publikovatelná" bitka s novým Jennerem (K verze). Opět postaveno kolem XL 300 motoru, takže rychlost asi 138 kph :-) Setup 2x MLAS, 2xpulse MLAS, 1x SRM4 :-)

 

Tahle bitka teda fakt "stála za to" - tři týpci nám na konci capovali bázi, tak jsem to oběhl a jumpjetama jim hopsnul do zad. Projevila se výhoda lehčího mecha - než hošani ty krámy otočili, tak jsem jednoho zabil sám a druhýho jsem luxusně připravil kolegovi... toho ovšem vzápětí zabil jejich poslední Hunchback... No a nastala mela - HB není uplně pomalej a je daleko líp ozbrojenej, my měli ještě jednoho Atlase, ale ten stál slušně řečeno za exkrement, čili jsem se tam honil s HBčkem kolem naší báze, pěkně jsem ho ořezal (obě pracky šly pryč :-D), bohužel jsem v zápalu boje nezvládl heat a jelikož jsem měl "critical damage" už asi od první minuty bitvy, co jsem dostal pěknou salvu raketama, tak mě nějakou rezervní zbraní v torsu doklep. Naštěstí ta lama v Atlasu se vzpamatovala a to zkriplený HBčko se 30% HP, urvanejma rukama, nakonec dobila... No potil jsem se v závěru až na zadku :-D

 

screenzpz.jpg

 

EDIT: Dotaz k raketové výzbroji, co brát?

 

SRM4 nebo SSRM2? SSRM je afaik zaměřovaný, což se někdy hodí, někdy ne, krapet lehčí a ještě dotaz, u raket, když je uváděna "damage", tak je to damage "na raketu", tj. SSRM2 udělá při plným zásahu 2x1,5 a SRM4 4x2?

Vyplatí se ty rakety?? Nějak mi nepřijde, že by ten DMG stál za to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...