Přejít na obsah

Mechwarrior Online


Sorrines

Oblibena trida mechu  

5 hlasů

  1. 1. Na jakou tridu se zamerujete?

    • Light
      0
    • Medium
      0
    • Heavy
    • Assault
    • Ani jedno

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Ani uplně ne. Kolem pěti míčů se daj nakoupit slušný stroje... ale kupoval bych to rozhodně postupně, abys zjistil, jestli ti sedí :-) Já asi pošetřím až budu mít osm mega a koupim toho JM s hardpointama na ballistic zbraně. A narvu tam AC a jdu to smažit :-D Lasery  už mě vážně unavujou... no a nebo tam narvu 2x gauss rifle a bude :-D

 

EDIT: Nevíš, jak často cyklujou "Trial" mechové? Lákalo by mě vyzkoušet právě toho projektilovýho, ale aktuálně je tam Commando, Atlas, Catapult a Blackjack, a zbraně jako na potvoru energetický nebo rakety :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani uplně ne. Kolem pěti míčů se daj nakoupit slušný stroje... ale kupoval bych to rozhodně postupně, abys zjistil, jestli ti sedí :-) Já asi pošetřím až budu mít osm mega a koupim toho JM s hardpointama na ballistic zbraně. A narvu tam AC a jdu to smažit :-D Lasery  už mě vážně unavujou... no a nebo tam narvu 2x gauss rifle a bude :-D

 

EDIT: Nevíš, jak často cyklujou "Trial" mechové? Lákalo by mě vyzkoušet právě toho projektilovýho, ale aktuálně je tam Commando, Atlas, Catapult a Blackjack, a zbraně jako na potvoru energetický nebo rakety :-(

ja ani nevedel ze by trial mechove meli cyklovat? :D

Tak je to beta do nedavna tam bylo jeste min mechu :)

Tak na to vyskouseni navrhuju alternativni ucet :)

me prave vic berou energeticky zbrane stroboskop for ever :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já viděl nějakej tutoriál a tam říkal, že trialové se snad nějak střídaj? NEbo sem to blbě pochopil? To je taky možný...

 

Jako OK, Beta, fajn... ale nedat tam MadCat, to je stejná úchylárna, jako když WoWP bylo zezačátku bez Britů :-)

 

Jináč Jenner se 6xMLAS není blbej, ale je to o nervy s heat managementem :-D Neni nad to se nechat strhnout bojem a zažít shutdown přímo uprostřed vřavy :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já viděl nějakej tutoriál a tam říkal, že trialové se snad nějak střídaj? NEbo sem to blbě pochopil? To je taky možný...

 

Jako OK, Beta, fajn... ale nedat tam MadCat, to je stejná úchylárna, jako když WoWP bylo zezačátku bez Britů :-)

 

Jináč Jenner se 6xMLAS není blbej, ale je to o nervy s heat managementem :-D Neni nad to se nechat strhnout bojem a zažít shutdown přímo uprostřed vřavy :-D

jo to znam ja na svym taham hevy lasery a medium lasery a to je hnedle uvareny mech :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah, že by se blýskalo na časy? DVA fragy a tři assisty v jedný bitvě :-) Jooo, Frozen City je pro mýho Jennerka s 6x MLAS pohlazení :-) Pěkně lítat po mapě a flankovat enemáky, co se soustředí na někoho jinýho, to já rád :-D

 

P.S. Skoro se mi chce říct, že tu hru dělá banda teplejch buzen, protože jinak nevím, proč mi to dneska snad v 80% případů dávalo mapu TERRA THERMA. Zvláště v "Assault" Módu je neskutečně nudná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hah, že by se blýskalo na časy? DVA fragy a tři assisty v jedný bitvě :-) Jooo, Frozen City je pro mýho Jennerka s 6x MLAS pohlazení :-) Pěkně lítat po mapě a flankovat enemáky, co se soustředí na někoho jinýho, to já rád :-D

 

P.S. Skoro se mi chce říct, že tu hru dělá banda teplejch buzen, protože jinak nevím, proč mi to dneska snad v 80% případů dávalo mapu TERRA THERMA. Zvláště v "Assault" Módu je neskutečně nudná...

nice :D sem tam udelej pekny screen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je ctěná libost ;-)

 

screenmwm.jpg

 

P.S: Netušíš, co je "salvage bonus"? Jinak ze screenu je hezky vidět, že za frag je opravdu méně, než za assist ;-)

 

Jenner je fakt prima mašinka, jen by mohl být ještě rychlejší a nabušenější, jenže 4,5 míče na XL 300 engine fakt nemám :-D Škudlím na Jágrmecha. Jináč si ale myslím, že pro začátek nejsou tyhle light mechy špatná volba - člověka to donutí naučit se pořádně ten krám pilotovat, když to zvládne ve 130 kph, tak pak na nějakým Catapultu co si to šine 60, je to pohoda.

 

BTW párkrát jsem se přistihl při tom, že jsem si do MWO chtěl přenést zvyk z WoTka - tyhle "epileptický tanky" mají nezřídka zásobník (T71, AMXka) a já si vždycky po nějaký přestřelce říkám "měl bych asi přebít" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci sem vytvarel tiket na jejich supprot sem zvedavy :) mam problem ze na muj prvni meil kde rvu vsechny hry mi neprisel od nich verifikacni meil (nebo sem ho smazl) mno a ted uz se tam snim neda lognout a neda se pouzit pro new registraci :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Člověče já nevím, tohle bych si asi za tu cenu nekoupil. Je to velikej krám, šitej "na míru" jedný jediný hře. Ten displej je sice prima "fičurinka pro frikulínky", ale jeho praktická využitelnost podle mě bude trochu pokulhávat - už takhle je občas problém "usledovat" všechno, co se děje na obrazovce a nedokážu si představit, že by ještě ke všemu člověk měl koukat na nějakej další displej a těkat očima monitor - obrazovka ovladače. A kdybych si to měl dát do zorného pole, abych to viděl "vše naráz", tak by to znamenalo hrát s rukama nataženýma před sebe, čili asi taky žádný extra komfort :-)

 

Takže jako na efekt dobrý, praktická využitelnost ale podle mě nebude odpovídat ceně, která kvůli té obrazovce, o jejímž praktickém efektu fakt pochybuju, nebude asi v řádu pár stováčků...

 

BTW nemá to nějak málo čudlíků? Když to vezmu, co já používám běžně, tak:

 

WSAD (pohyb)

C (center torso to legs)

F (center legs to torso)

Shift (pohyb jen rukou)

Space (jump jets)

N,H - přepínání režimů

R - lock

šipky a ctrl na změnu zgrupování zbraní (někdy si přepnu na salvu "all-in-one")

+ pár dalších...

 

i když vezmu, že část tlačítek je asi na joysticku, tak když se kouknu na to rozložení co je v nastavení ovládání, tak si nemůžu pomoct, ale touhle potvorou se to nedá "umačkat" :-) No a představa, že budu mít na stole takový monstrum a stejně budu muset občas cvaknout na klávesnici.. To asi fakt ne... Takže myšlenka dobrá, ale asi bych si to nekoupil :-)

 

Ad to, že by teoreticky mělo cokoliv být schopný umlátit cokoliv - to asi bude pravda, ale co jsem tak koukal na ty mwospecs, tak v podstatě každej lepší build začíná stylem "aaa koupíme tam XL motor, abychom získali výkon a tonáž navíc", což představuje ale tak kolem 4-4,5M investici, takže my chudí noobíci si můžeme nechat na nějaký suprbuildy zajít chuť :-D Já mám aktuálně Jennera v konfiguraci "build pro chudé", tj. 6xMLAS, ale musel jsem ubrat armor a jump jets plus ten stock motor nejede tak rychle, čili to zdaleka "není ono".

 

Ale třeba takovej "vytuněnej light mech" je neskutečná svině, když to s ním někdo umí - včera jsem viděl takovýho jednoho v bitvě, nějaká šmucka 20-25tunová, ale co ten tam vyváděl - měl sice jen pár zbraní nablízko, ale v tom právě bylo to kouzlo - skákal kolem tebe jak čamrda a člověk ho zblízka nebyl za zlatý prase schopnej trefit - mně se torso a ruce hejbaly pomalejc, než on kolem mě skákal...

 

Každopádně si myslím, že ty lehčí potvory jsou opravdu dobrej začátek - člověka to naučí nevystrkovat se zbytečně a hrát s rozmyslem, protože to nic moc nevydrží. Po tom, co jsem trochu experimentoval s tím "trial" Atlasem, musím říct, že mi fakt nepřijde, že by to za Assault bylo nějaký jednodušší - je pomalej a když se někam dostaneš, tak už obvykle neutečeš... to s nějakou tou light šmuckou můžeš ďobnout, zdrhnout, ďobnout a dost často s Jennerem naflákám víc dmg, než kdejaká heavy nebo assault potvora... A co jsem tak experimentoval s tim Trial Atlasem, tak za toho jsem zatím totálně, ale totálně marnej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ta hracka je hlavne na wow efekt :) byt hardcore hrac tak to mam doma :D

Jinak sem na tytrubko.com videl jak lidi ovladaji pohyb levou rukou na joy a pravou zbytek na misce :)

Tak jako assault nebo hevy bys mel na sebe vazat palbu aby medka a lighti mohli obeti dostrilet :)

Nikdy sem nezekl ze je to za ne lehky :)

Plati tu jakou  vsech ostatnich her ze skuseny hrac umi zahrat i s lighnem pokud nema zrovna svinskou smulu :)

Me osobne trebas lehky nikdy v zadny hre nebrali tak sem hned hrabl po assault a hevy a pri testovani sem snima mel lepsi vysledky nez s lehkyma :)

Atlas je dobrej jen se clovek nesmi nechat opit zdanlivou "nesmrtelnosti" pak te sesmahnou za 20s ani nevis odkud to slo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky nemyslel tak, že ty tvrdíš, že je to lehký, to byl jen takovej obecnej povzdech nad tím, že light na tom vůbec nejsou špatně, ačkoliv by se mohlo zdát, že nejlepší variantou bude vlézt rovnou do heavy nebo assault potvory :-) Jj Atlas je fajn, ale kromě toho, že se nesmíš ukolébat nesmrtelností, tak tam jsou podle mě žádoucí i určitý zkušenosti, musíš daleko víc plánovat a počítat s tím, že ten mech prostě všechno dělá pomalejc. Tj. situace, ze který s lehčí mašinou zdrhneš s jakž-takž zdravou kůží, tak pro assaulta může být fatální :-)

 

Ad přehřívání - asi nějakej jo, ale když se přehřeju v bitvě, tak mi obvykle daleko podstatnější dmg naděli nepřítel, kterýmu se samozřejmě moje zaškobrtnutí ohromně hodí do krámu a hned to do mě vysype :-)

 

Jináč ohledně toho Flameru - na tom "trial" blackjackovi je a jak se mi zezačátku "líbil", tak čím dál víc vnímám, že to není tak bomba zbraň, jak to zezačátku vypadá... Přehřát protivníka mi přijde, že trvá docela dlouho, člověk při tom nasazuje zadnici při close combatu no a když kolem není žádnej support, co toho shutdownu využije, tak je to stejně k prdu... momentálně mám v plánu otestnout jednak balistický zbraně (už jsi zkoušel? :-D)  a pak doplnit výzbroj o různý SRM/Streak SRM raketky... to má ostatně jedna z dalších verzí Jennera, nablízko by to mohlo být docela fajn.

 

Ale stejně se těším, jestli naškudlím na Jágrmecha s těma kanonama. Pokud mi neřekneš dřív, že projektilový zbraně stojej totálně za prdlačku, tak do toho asi půjdu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to taky nemyslel tak, že ty tvrdíš, že je to lehký, to byl jen takovej obecnej povzdech nad tím, že light na tom vůbec nejsou špatně, ačkoliv by se mohlo zdát, že nejlepší variantou bude vlézt rovnou do heavy nebo assault potvory :-) Jj Atlas je fajn, ale kromě toho, že se nesmíš ukolébat nesmrtelností, tak tam jsou podle mě žádoucí i určitý zkušenosti, musíš daleko víc plánovat a počítat s tím, že ten mech prostě všechno dělá pomalejc. Tj. situace, ze který s lehčí mašinou zdrhneš s jakž-takž zdravou kůží, tak pro assaulta může být fatální :-)

 

Ad přehřívání - asi nějakej jo, ale když se přehřeju v bitvě, tak mi obvykle daleko podstatnější dmg naděli nepřítel, kterýmu se samozřejmě moje zaškobrtnutí ohromně hodí do krámu a hned to do mě vysype :-)

 

Jináč ohledně toho Flameru - na tom "trial" blackjackovi je a jak se mi zezačátku "líbil", tak čím dál víc vnímám, že to není tak bomba zbraň, jak to zezačátku vypadá... Přehřát protivníka mi přijde, že trvá docela dlouho, člověk při tom nasazuje zadnici při close combatu no a když kolem není žádnej support, co toho shutdownu využije, tak je to stejně k prdu... momentálně mám v plánu otestnout jednak balistický zbraně (už jsi zkoušel? :-D)  a pak doplnit výzbroj o různý SRM/Streak SRM raketky... to má ostatně jedna z dalších verzí Jennera, nablízko by to mohlo být docela fajn.

 

Ale stejně se těším, jestli naškudlím na Jágrmecha s těma kanonama. Pokud mi neřekneš dřív, že projektilový zbraně stojej totálně za prdlačku, tak do toho asi půjdu :-D

Jj balisticky skousim chtel bych vice ale mam jen 50k :D ted sem na svyho assaulta narval 3h lasery a je to maser jen se rychle prehreje :D

SRM jsou dobry do closet combat nezda se ale daji dmg a neprehrivaji tolik :)

Jeste je pouzitelna klavesa Q rozsviti ti tvoje s oznacenyma(enemaky nevim nestiham vse mackat :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mně AMS přijde, že funguje docela dobře... Ale přijde mi, že nejlíp funguje, když před těma raketama současně zdrháš. Když jen stojíš a čekáš, až ti to "spadne na šišku", tak tě většinou něco trefí... Včera na mě nějakej Catapult vyprdnul salvu jako kráva, já s Jennerem vzal do zaječích a AMSko to celkem spolehlivě vymlátilo, po cestě :-)

 

Qčko samozřejmě používám :-)

 

Jj právě k tomu bych SRMka chtěl - medium laser je fajn, ale chce to mít nějakej "backup" pro chvíle, kdy se laser chladí... Ono stejně těma 6 MLAS musím sřílet 3/3, bomba ze všech šesti naráz vyhodí heat takovým způsobem, že po jedný takový salvě pak musím chladit a chvíli nestřílet...

 

HLAS jsou zajímavý, to ti závidím. Já asi ještě nějakou dobu budu farmit s Jennerem. Ten J2-F už budu mít pomalu "basic" všechno unlocknutý, tak pak koupím další typ a uvidíme :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...