Přejít na obsah

Mechwarrior Online


Sorrines

Oblibena trida mechu  

5 hlasů

  1. 1. Na jakou tridu se zamerujete?

    • Light
      0
    • Medium
      0
    • Heavy
    • Assault
    • Ani jedno

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Tak jsem zkusil ten UAC5 build, není špatnej, ještě jsem tam podvěsil 4xMLAS do torsa... takže nablízko jsem schopnej dmg burstově ještě zvýšit laserama.. ale i tak... to jsou hry jak na houpačce - jednou nabouchám 450 až mi dojde munice, jindy dám kilo a hotovo... přijde mi, narozdíl od bitek s Jennerem, že mám svůj osud tak nějak míň "pod kontrolou"... V Jmechu si přijdu občas jako fackovací panák, respektive je to zatím hrozná "houpačka"... Nebo možná jen já čekám od toho mecha až moc, kdo ví :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako sa branite ked sa vam nejaka light slepka dostane od chrbtu ? Pretoze ked to nieje uplny trol tak sa z vasou rychlostou k nemu neotocite a aj keby tak sa tazko triafa. Jedine co ma zatial napadlo bolo utekat z najblizsej skupinke svojich. Dokonca sa mi to zacalo sataat tak casto ze som odobral zopar bodikov z predneho torza a nahodil to dozadu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Držet se v tlupě. Pokud to není tak, že jste už živí jen tři z dvanácti, ty máš heavy mecha a musíš ke "svým" bůhvíjak daleko utíkat, tak je něco špatně, to by se ti apriori nemělo stávat...

 

Když jsi "střed kruhu", tak je to otrava, ale pokud je poblíž kolega, tak obvykle nemá problém prcka usmažit... A pokud s ním jsi nucen bojovat sám s výrazně pomalejším mechem, tak stejně jako v tankách, přirazit se zádama  k překážce, aby kolem tebe nemohl kroužit a chodit ti na nejcitlivější, zadní armor... Prostě něco jako v tankách ;-)

 

Pokud tě light mech nachytá samotnýho, s dostatkem manévrovacího prostoru a může lítat kolem dokola, jsi většinou mrtvej... Tam je to pak dost o štěstí, jestli se ti třeba s klikou podaří ustřelit mu nohu nebo tak něco. Nebo musí pilot toho lighta vyrobit vyloženou "botu" a tím ti dát šanci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hraju Cataphracta (2x AC5, 1xAC2, 2xML - starej build z doby přeboostěnejch kanonů, teď už se s nim nechytám), nově mám koupnýho Catapulta K2 (standard bez MG, budu ho upravovat aby unesl alespoň jeden autokanon, zatím nejsou prachy) a docela se mi líbí trialová Cikáda CDA-3C, s tou se nechá dobře blbnout.Docela sympatickej mech je i ten trialovej Victor (tuším) s tou Gaussovkou.

 

Aktuálně mi to vůbec nejde, zejména s Cataphractem, když nastřílím 150 DMG tak je to hodně dobrý, včera byl svátek a dostal sem se na 200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cataphract už se tu probíral, to je takovej "divnej brouk", mně přijde hrozně neohrabanej, širokej, trefit se do něj musí snad i slepá bába a rychlostně taky nic moc... Popravdě je moc nepotkávám a když jo, bývají obvykle snadnou kořistí... Jinak mecha s jedním AC, pokud to nebude desítka a vejš, bych snad zatím ani nedropoval do bitvy a počkal, až ty prachy nastřádáš... jeden AC/2 je uplná sranda zbraň a ani pětka na tom v "singlu" nebude o tolik líp :-)

 

Cikáda je fajn, mně zbývá asi tak 11k XP abych unlocknul všechny elite skilly i na Dčkovém Jenneru a pak přijde ta chvíle, kdy jednoho z dvojice F nebo K prodám a zamyslím se, co dál, Cikády mě osobně docela lákají, ale musím je ještě testnout... Ten setup s PPC a 2xMG je sice skvělej na pruzení a trolling, ale pro praktičtější všeobecný využití bych tam spíš dal něco jinýho... Popravdě mi 3C přijde co se týče konfigu hardpointů asi nejslabší varianta - možná tak leda ubrat PPC, fiknout tam LLAS  a do ušetřený tonáže hodit dlaší dvě MGčka... a mít to v setupu LLAS + 4xMG... PPC je totiž dost neohrabaná zbraň a nablízko (<90m) nefunguje vůbec... A je sice moc hezký, že 3C cikáda má 4 ballistic sloty, jenže vzhledem k faktu, že AC/2 váží šest tun, tak se v praxi do těch slotů nic moc rozumnýho nedá...Fakt leda s tím LL a 4xMG by to mohl být zajímavý trollící stroj použitelný na 0-500m bez potíží...

 

Takhle je z toho takovej divnej hybrid - nablízko ty MGčka nic moc neudělají a PPC nefunguje... na dálku funguje PPC, ale zase MG jde do háje (efektivní dostřel 120). A na hodně velkou dálku už je problém s PPC trefit protože ten projektil letí k cíli docela dlouho... Čili když to tak vezmu, tak by sis musel dokázat permanentně enemáka držet v rozmezí cca 90-150m, abys maximalizoval palebnou sílu.. Se 4 MG už to možná bude zajímavější, ty by mohly něco nablízko ukropit, i když taky asi žádná hitparáda to nebude, ale na critování a support by to mohlo být fajn...

 

Osobně se mi tedy víc líbí jakákoliv jiná varianta hardpointů na Cikádě než je ta 3C, protože na energy hardpointech mi přijde, že se toho s malou tonáží dá víc "vymýšlet", než na balistikách, tam začínáš na šesti tunách plus náboje a to u mecha s tonáží 45t celkově nic moc :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Cataphractovi je nejvíc na bačkoru, že má zbraně hrozně dole a na stranách. Člověk vykoukne zpoza skály, vypálí, a všechno to přeorá skálu kterou má někde u pasu - a když vylezu, abycho mohl pálit, tak vystavuju ten obrovskej, slabě obrněnej trup. Navíc mi přijde že po mě jde snad každej enemák, stojej proti nim tři Atlasové a já jak vykouknu, tak všichni šijou po mně. Dřív se s tím nechalo zboku uhlodat klidně i Atlase a než si mně všimnul tak mu chyběla ruka a komplet boční pancíř.

 

Co se týče tý účinnosti PPC - já to zatím nějak neřešil, prostě kolem mecha běhám, peru to do něj a když má někde holou strukturu, tak MG. Zatím to vycházelo, DMG s tím mám slušnou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele to je hrozně těžký, takhle to říct. Mě Dragon nesedl, má moc málo zbraní na můj vkus a jeho tonáž, zase ale nese hodně pancíře. Můj oblíbenec je Catapult, ale ten má zase obrovskej kokpit a centrální trup s málo pancířem.

 

Chce to zkoušet trialový mechy a procházet fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Cataphractovi je nejvíc na bačkoru, že má zbraně hrozně dole a na stranách. Člověk vykoukne zpoza skály, vypálí, a všechno to přeorá skálu kterou má někde u pasu - a když vylezu, abycho mohl pálit, tak vystavuju ten obrovskej, slabě obrněnej trup. Navíc mi přijde že po mě jde snad každej enemák, stojej proti nim tři Atlasové a já jak vykouknu, tak všichni šijou po mně. Dřív se s tím nechalo zboku uhlodat klidně i Atlase a než si mně všimnul tak mu chyběla ruka a komplet boční pancíř.

 

Co se týče tý účinnosti PPC - já to zatím nějak neřešil, prostě kolem mecha běhám, peru to do něj a když má někde holou strukturu, tak MG. Zatím to vycházelo, DMG s tím mám slušnou :)

 

Jj to mě na něm taky vždycky baví (když ho mám v zaměřovači), zatímco já s Jennerem nebo Jmechem mám výzbroj nahoře a stačí mi vystrčit jen kousek, tak Cata je při nějakým boji přes překážku uplně odkecanej... Než se vyškrábe tak, aby zbraněma v prackách nedrbal hlínu, tak už má obvykle v kožichu pěknejch pár ran...

 

Ad to PPC - jasně, já jen když už bych ho měl koupit a dát do něj prachy, tak rovnou uvažuju, jak ho co nejvíc vylepšit... Nerad bych dopadl jako s JMechem, kde mě pokusování s výbavou stálo asi tak jeden a půl mega jen na zbraních (jen 2xUAC5 stojí 800k) :-(

 

Servery nejdou? Že by patch a nová várka trialů? Jinak dneska odpo to teda krutopekelně lagovalo... S tím by už taky mohli něco udělat... Ale ještě mají cca měsíc času do ostrý, tak uvidíme ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se ani nedivím, bude se to akorát používat jako "obchcávačka" pro "koukání za roh"... Popravdě vůbec nerozumím tomu, proč to tam dali...

jediny duvod proc bych to pouzil, je aby si sveho mecha pekne obkrouzil v testu a pokochal se :) jinka ve 3rd modu nemuzes pohybovat rukama. Podle me je to v nem i vice neprehledny. A clovek si to tak neuziva a nevzije se do toho kracejiciho kolosu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budu za kacíře, ale to hýbání rukama mi moc neva, já s Jennerem packy stejně moc nepoužívám, bo jdou jen nahoru a dolů, do stran ne :-D Spíš mi jde o to, že to v tý hře IMO nemá moc místo, opravdu mi to zavání takovým trošku "švindlem", kdy si tím můžeš zlepšovat nejen koukání za roh, ale třeba i za sebe... A mně osobně tenhle pohled fakt přišel divnej, ten mech mi tam vyloženě "vadil" při míření, vydržel jsem to po patchi naostro asi tak tři minuty a pak jediný, co jsem ohledně 3rd person udělal, bylo, abych našel, jak defaultně vrátit pohled do kokpitu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není nic lepšího, než když Vám enemák po tom, co ho férově vyndáte 1v1 (chlapec v JMechu v setupu 4xAC2 proti nabušenýmu Jennerovi holt moc šancí neměl, no :-D), začne nadávat do mot***rfu**rů, sonofabitchů a podobně :-D Neznám lepší uznání vlastního skillu, než ubohej poláček (jo, byl to pšonek) vytočenej doběla :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...