Přejít na obsah

Mechwarrior Online


Sorrines

Oblibena trida mechu  

5 hlasů

  1. 1. Na jakou tridu se zamerujete?

    • Light
      0
    • Medium
      0
    • Heavy
    • Assault
    • Ani jedno

  • Prosím přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

K tomu používání LShift bych vám doporučil vypnout si v nastavení "arm lock", odpadne používání jedné klávesy a po navyknutí si budete zaměřovat mnohem rychleji. Chvíli trvá, než si na to člověk zvykne, hlavně při střelbě nad a pod rozsah trupu, kdy se hýbou jen ruce, ale po pár hrách to přejde do krve. Je to užitečné hlavně při boji s lighty, případně při skákání kolem enemáka. 

Tak ten arm lock sem vypl a je to parada, jen trosku clovek sem tam pri toceni nevi kde ma zamerovacek :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty pohledy kamery vám také tak šíleně přeskakují? To je skoro nehratelné. Je to horší, jak ve WoT, když přijedete pod most. Hned koukám z kabiny, hned zezadu na minimální zoom a pak zas hned na maximální.

 

Nene, ale zásadně to hraj z kokpitu. Přepíná se to F4 a mezi Options vlevo dole je jedna volba, kterou zrušíš, aby default byl "3rd person view"... Mně to přišlo rozumně hratelný akorát tak při pohledu z kokpitu mecha, ten druhej je tak možná na "pokochání se", ale bojovat se tak nedá.

 

Jináč vypnutej Arm Lock je zajímavá volba, jen si člověk musí chvíli zvykat, že míří (vyjma zbraní v torsu) tam, kde je kolečko, ne tam, kde je křížek :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tak, 3rd person je zlo, maximálně na pokochání se svým miláčkem v training grounds, když už to ti trdlové neimplementovali do garáže (tohle mám imho WG mnohem líp zmáknutý, to neustálý překakování z pidiobrazovčičky pro management do fullscreenu v bitvě je hnus fialovej).

 

Každopádně pro začátek stačí WASD a myš, nakonfigurovat si zbraně na pravý a levý myšítko a jede se. Pak člověk může začít tunit, ale víc jak 3 weapons groupy jsou stejně nehratelný (tuhle sem hrál triala, kterej měl LL, ML, TAG a NARC - peklo, protože každou z těch kravin člověk střílí jindy).

 

Kanáre moje rada je asi takováhle: mech je jednomužnej tank, tak se k tomu tak chovej. Jestli seš schopnej s tankem jet na jednu stranu a mířit na druhou, tak to musí jít i u tohohle. Na mapě je vidět kam máš natočený nohy a kam trup, jsou tam tlačítka na sesouhlasení (to sem eště nikdy nepoužil - buďto se šprajcnu a chcípnu, nebo se otočím :P)

 

No ale včera to byla mizérie. Ve třech bitvách sem nenastřílel vůbec nic, na kilometr se do mě opřel Jagermech s ACčkama a než sem se nadál měl sem armory trupu v rici (jak to ti lidi dělaj, že mířej na takovou dálku? já vidim maximálně velký kulový), v druhý sem se snažil držet zpátky a dopadlo to zase bídně, a pak jedna bitva kde sem se nějak pochlapil a bylo z toho skoro 300DMG. Stejně ale nechápu, jak to ti lidi dělaj že sou v bitvě schopní nastřílet k 1000 DMG.

 

Jo a zalíbil se mi build Catapult se samejma LRM5+NARC - to je peklo na zemi, konstantní déšť raket přesně na cíl, za deset sekund tím sesmažil nepřátelskýho Jennera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim..kterej mech je dobrej na dálku..možná bych vyzkoušel nějakou LRM platformu a jen tak z dálky rozdával :)

 

Jasnej je Catapult a prej i Awesome neni špatnej...naloží víc zbraní, ale zase je pomalejší..přihrajte nějakej hezkej build :)

 

teď jsem koukal že i atlase ddc naložili 3x  lrm 15ckou a rozdal neskutečnej damage

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim..kterej mech je dobrej na dálku..možná bych vyzkoušel nějakou LRM platformu a jen tak z dálky rozdával :)

 

Jasnej je Catapult a prej i Awesome neni špatnej...naloží víc zbraní, ale zase je pomalejší..přihrajte nějakej hezkej build :)

 

teď jsem koukal že i atlase ddc naložili 3x  lrm 15ckou a rozdal neskutečnej damage

Hele skousel sem Highlander HGN-733P muze nesti 3xrakety 4x lasery or ppc + ma jump jety, nevyhodou je ze neraketovou vyzbroj ma v pravy ruce + pravym torzu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že na LRMboat je dobrej jakejkoliv mech s hodně raketovejma hardpointama. I Jagermech má v jedný verzi 2 LRM15, Catapult toho unese taky mrtě, Stalker je přímo raketový peklo (viděl sem build 4xML, 2xLRM20 a 2xLRM5, všechno s Artemis a 2000 raket).

 

Je to o vkusu a zkoušení, bohužel na to nemám prachy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych řekl že na LRMboat je dobrej jakejkoliv mech s hodně raketovejma hardpointama. I Jagermech má v jedný verzi 2 LRM15, Catapult toho unese taky mrtě, Stalker je přímo raketový peklo (viděl sem build 4xML, 2xLRM20 a 2xLRM5, všechno s Artemis a 2000 raket).

 

Je to o vkusu a zkoušení, bohužel na to nemám prachy :)

to vypadá neskutečně vražedně..je ten build někde na netu k vidění ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to vypadá neskutečně vražedně..je ten build někde na netu k vidění ?

Na youtube, má 3xML, 2xLRM20+Artemis, 2xLRM5+Artemis a TAG.

 

Upřímně - polovinu raket nasází do terénu a je mu to jedno, i když vidí že salvy padají do překážky tak klidně vypálí 2 nebo 3. Když hraju s LRM Catem, tak se snažím o alespoň volnou dráhu letu, dkyž už není jisté že se cíl neztratí dřív než rakety doletí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem koupil CATAPULT C4 a narval tam zatim 2x LRM 20 artemis..a SLas 

 

mám takovej blbej dotaz...koukám na videa a vidim jak jim s těch LRM 20 lítá minimálně 2x víc raket..jsem tupej a nebo se mi zdá, že mi to střílí málo..btw dám po několika zásazích sotva 100 dmg

no z LRM 20 vyleti 20 raket, kdyz to mas 2x tak 40, coz pri uspesnem zasahu da tak 40dmg

Je vice variant, netrefil jsi se, nebo maji protiraketovou obranu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

https://www.youtube.com/watch?v=K6bQ7dr2n5k

 

tady jde vidět, že mu těch raket vylítne mnohem víc..konkretné 5 salv raket....já když spustim, tak mi to vypálí pouze 2 salvy a musim čekat..to mi *****

 

...nedělá třeba artemis něco s počtem raket nebo nějakej skill ?

Ne to se ti zda je to pekne videt ze po kazdym odpaleni se mu odecte 40raket. Jen se to asi neodpaluje najednou ale v salvach.

 

Navic ty mas odpaliste na levo a pravo ze? On naj edny strane nejspise tesne nad sebou.

Upraveno uživatelem Sorrines ou jéééé
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už mám video....jde vidět, že mi to vypálí jen 1salvu a na youtube videích jsme viděli 4takový salvy ...buď je to jenom redesign těch výstřelů (jakože na youtube jsou 4 salvy po 5ti raketách a nově to je jedna salva po 20ci) a nebo jsem nemocnej na hlavu :-D

 

když já i když něco zasáhnu, tak rozdám žalostně málo poškození..to mi štve za to sem nedával tolik milionů :-D

 

http://www.youtube.com/watch?v=GCxR35L98zs&feature=youtu.be

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už mám video....jde vidět, že mi to vypálí jen 1salvu a na youtube videích jsme viděli 4takový salvy ...buď je to jenom redesign těch výstřelů (jakože na youtube jsou 4 salvy po 5ti raketách a nově to je jedna salva po 20ci) a nebo jsem nemocnej na hlavu :-D

 

když já i když něco zasáhnu, tak rozdám žalostně málo poškození..to mi štve za to sem nedával tolik milionů :-D

 

http://www.youtube.com/watch?v=GCxR35L98zs&feature=youtu.be

Jak rikam mas jednu salvo po 20 strelach respektive 2x20 a on 4-5 slav po mensim poctu :) a jeste dotaz je to jeho video v jaky patchi toceny? Estli patch neprinesli nejaou zmenu, nebo umisteni vymetnic :) logicky mas vymetnice jak krava kdezto v tele jsou mensi ze :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...