Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

v souboru avatar_input_handler si najdi řádek

<binoculars>

      <background>maps/fx/gobo_binoculars.dds</background>

    </binoculars>

 

a tohle vymaž "maps/fx/gobo_binoculars.dds"

Moc dobrá rada, díky. Hledal bych to asi pár hodin.

 

- přidán ZoomX (2,4,8,16 přiblížení). Objeví se s další verzí balíku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedáku dík za mody je perfektný, potrebuji však radu chci se zbavit tech čár na minimape jak ukazuji směry dost mi to vadí. dík za radu

v súbore minimapLines.xc si nastav:

 

"lines": {

"enabled": false,

 

resp. všetky premenné enabled nastav na false, pokiaľ nechceš mať žiadne čiary..

 

súbor sa nachádza v katalógu:

res_mods\xvm\configs\@default

 

 

{

"lines": {

"enabled": false,

// "inmeters": true - make line size to be in real map meters.

// "inmeters": false - make line size to be in minimap interface clip points. Minimap interface clip side is 210 points.

// Distance between farthest corners at 1km map is somewhat more than 1400 meters.

// Sections can contain any number of lines.

// To set a point try setting line with length of one and large thickness.

// You can leave one line for simplicity. Remember comma positioning rules.

//---------------------------------------------------------------------------------------------------

// "inmeters": true - дистанция линии в метрах реальной карты.

// "inmeters": false - дистанция линии в точках миникарты. Сторона миникарты 210 точек.

// "thickness" - толщина отрезка; "from" - начало отрезка; "to" - конец; "alpha" - прозрачность; "color" - цвет.

// Дистанция из угла в угол на километровой карте получается немногим более 1400 метров.

// В секциях располагается произвольное кол-во отрезков.

// Для постановки точки попробуйте отрезок длиной в единицу и с большой толщиной.

// Для простоты можете оставить один длинный отрезок, не забыв убрать зяпятую. В конце секции запятая не ставится.

//---------------------------------------------------------------------------------------------------

// Own vehicle direction.

// Направление корпуса своей техники.

"vehicle": [

{ "enabled": false, "from": 20, "to": 300, "inmeters": false, "thickness": 0.4, "alpha": 35, "color": "0xFFCC66"}

],

// Camera direction.

// Направление камеры от своей техники.

"camera": [

{ "enabled": false, "from": 50, "to": 100, "inmeters": true, "thickness": 2, "alpha": 60, "color": "0xEE0044"},

{ "enabled": false, "from": 200, "to": 300, "inmeters": true, "thickness": 1.5, "alpha": 45, "color": "0xEE0044"},

{ "enabled": false, "from": 350, "to": 445, "inmeters": true, "thickness": 1, "alpha": 30, "color": "0xEE0044"}

],

// Gun traverse angles may differ depending on vehicle angle relative to ground. See pics at http://goo.gl/ZqlPa

// Углы горизонтальной наводки могут меняться в зависимости от углов постановки машины на склонах местности. Подробнее по ссылке: http://goo.gl/ZqlPa

//---------------------------------------------------------------------------------------------------

// Horizontal gun traverse angle lines.

// Углы горизонтальной наводки.

"traverseAngle": [

{ "enabled": false, "from": 20, "to": 300, "inmeters": false, "thickness": 0.4, "alpha": 35, "color": "0xFFCC66"}

]

}

}

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemá Zvedák v katalógu 

res_mods\xvm\configs\

katalog @Zvedak   ?   .. ak áno, hľadaj v ňom uvedený súbor a uprav ho.

 

Pozn. je to vec nastavenia XVM a je potrebné nájsť, ktorý je konfiguračný katalóg. Štandardne je @default, ako som písal vyššie, no tí čo si robia balíčky, môžu mať vytvorené vlastné ..a zdá sa že Zvedák má tiež vlastný (@Zvedak).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to uprav v minimap.xc - on to má naloudované priamo v tomto súbore. Vymazal som tam aj nejake tie riadky, aby si zbytočne nemusel meniť true na false v každom jednom z nich.

 

 

 

 

"lines": { // Only for owned vehicle.
// Works only with xvm-stat.exe if locale is not RU, EN or CH
"enabled": false,
// "inmeters": true - make line size to be in real map meters.
// "inmeters": false - make line size to be in minimap interface clip points. Minimap interface clip side is 210 points.
// Distance between farthest corners at 1km map is somewhat more than 1400 meters.
// Sections can contain any number of lines.
// To set a point try setting line with length of one and large thickness.

// You can leave one line for simplicity. Remember comma positioning rules.
"vehicle": [ // Own vehicle direction.
{ "enabled": false, "from": 50, "to": 2000, "inmeters": true, "thickness": 1.5, "alpha": 45, "color": "0x60FF00"}
],
"camera": [ // Camera direction.
{ "enabled": false, "from": 50, "to": 80, "inmeters": true, "thickness": 1.3, "alpha": 45, "color": "0xFFCC66"}
],
// Gun traverse angles may differ depending on vehicle angle relative to ground
// See pics at http://goo.gl/ZqlPa
"traverseAngle": [ // Horizontal gun traverse angle lines for ATs and SPGs.
{ "enabled": false, "from": 50, "to": 95, "inmeters": true, "thickness": 1.5, "alpha": 50, "color": "0xCCCCCC"}
]
},

 

 

Poznámka: je to len časť súboru minimap.xc, takže tento obsah sa nedá nahradiť celým súborom. Je to oprava časti "lines":{}.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajeď do: World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\@Zvedak - otevři v poznámkovým bloku minimap.xc a tam:

Přepiš

 "selfIconAlpha": 0,

 "cameraAlpha": 0,

 

Něco zmizí, ale asi ne vše, co bys chtěl. Tenhle config mám tuším převzatý od Musaciho a následně upravený. Časem bych radši přešel na ty tři soubory a ne jeden, ale teď to nechávám, řeším jiný věci, když na to mám čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přepsán nápis při požáru tanku na TANK HOŘÍ! a vytvořen návod na odstranění animace požáru tanku v dmg panelu.

Kela9.jpg

 

Prosím, hlaste veškeré chyby, které v balíku naleznete.

 

Zatím známé:

Otočené ikonky tanků někde v garáži

Opraven unzoom. Už to fakčí.

 

Ještě zkusím doopravit minimapu a vypustím to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajeď do: World_of_Tanks\res_mods\xvm\configs\@Zvedak - otevři v poznámkovým bloku minimap.xc a tam:

Přepiš

 "selfIconAlpha": 0,

 "cameraAlpha": 0,

 

Něco zmizí, ale asi ne vše, co bys chtěl. Tenhle config mám tuším převzatý od Musaciho a následně upravený. Časem bych radši přešel na ty tři soubory a ne jeden, ale teď to nechávám, řeším jiný věci, když na to mám čas.

díky za radu pomohlo to a prosím te co mám skopírovat aby mi ukazovalo v češtine v garáži ten in hangar atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc za balíček, opět je výborný. Rád bych se zeptal na jednu věc, na kterou jsem se už kdysi ptal Musaciho, ale nedokázal jsem ji dneska v tom tématu dohledat.

 

Co musím vymazat, abych se zbavil zvuku u šestého smyslu? Neuvěřitelně mě ničí :)

 

Díky moc!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Technická... Ten online editor na XVM, jako ho prosím použít? Kterej soubor do něj nahrát a kde ten soubor je? Páč dřív jsem ten editor používal často a v pohodě a teď mi to prostě píše nějaký zmaty a ani nevim jakej soubor vůbec otevřít. Něco maličko bych tam potřeboval poupravit. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...