Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

A netušíte náhodou jak to vypadá s XVM? Já už bez toho snad ani nechci hrát. Už jsem si zvykl na to, že vím, co můžu od spoluhráčů očekávat a bez toho jsem jako slepý.

Zrovna včera jsem se spolehnul s AT2 že mi záda kryje Matilda s T49, ale v momentě kdy se přihnala jiná enemy T49 mě do zad, tak na ní jen koukali jak to do mě sype. Po bitvě jsem zjistil, že měli poměr killů pod 0,1 a win 31% a 39%. Grrrr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Progress log:

- Objeven problém z jazykem tanků... rusky to asi nikdo nechce...zabere další čas... prozatím hotovo, ruské tanky mají původní ikonky

- nezobrazující se pozice objevených a zmizelých nepřátel | Hotovo

- přendání zobrazení velké mapy z Ctrl na jinou klávesu - aktuálně klávesa X | Hotovo

YansenKrasen neukazuje čistý zisk | Hotovo

- předělat WN6 (82) na dlouhé celé číslo po stranách obrazovky - Hotovo 

- vytvořit menší zvětšenou minimapu (450x450px) - měla by se sama měnit velikost dle velikosti monitoru | Hotovo

- opravit minimapu, získat vzhled jako dříve | Hotovo

- vytvořit config, kde se objeví jen barevné  jméno tanku dle WN6 | Hotovo

- zoom se sekne, třeba použít Shift | Hotovo

- indikátor, odkud chodí střely smazat | Hotovo

- smazat andělíčky, vylétávající z mrtvol | Hotovo

- udělat config pro malou mapu bez jmen tanků - Není třeba, velikost se mění sama

- nesedí barvičky u soupeřova týmu | Hotovo 

- zakomponovat zoomX | Hotovo 

- opravit unzoom | Hotovo 

čus chtěl bych se zaptat kdy stáhnu tu tabulku se statistikama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď nevím, co úplně myslíš, ale XVM teď narychlo v balíku v 2.0.1

 

Balík v 2.0.1 s funkčním XVM - spouštět přes normální launcher. Zprovozněny hodiny v bitvě, na další módy čekám.

http://uloz.to/xToc11u2/zvedakuv-balik-modifikaci-2-0-1-rar

 

(dělaný narychlo, snad bude v pohodě)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udělal jsem novou instalaci WoT. Jakmile tam dám ten balíček, tak to jede v angličtině a nepomůže ani v launcheru to přehodit třeba na němčinu. Angličtina zůstává? Nevíte někdo, jak to přepnout? Spouštím to launcherem a nebo přímo WoT.exe a je to jedno.

To je podle mě způsobeno anglickou 'YasenKrasen statistikou, až jí Crabtr33 doladí, tak to bude OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám momentálne XVM 5.0, ale tam mi ukazuje EFF miesto WN7, takže by som rád nejakú pomoc, nechcem to celé prehadzovať pretože nechcem meniť Ikony ani tank panel (HPčka, časovače poškodených pásov atd ten panel nechcem menit), tzn. chcem zmeniť Minimapu, Jimbo mám,a rád by som nech ukazuje WN7. za každú radu ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Verze 2.1.0 

Tato verze by měla být na pár dní aktuální, budu čekat na aktualizaci módů a češtinu od Crabtreho.

http://uloz.to/xruaXL7K/zvedakuv-balik-modifikaci-2-1-0-rar

 

NEFUNGUJE:

 - Rozšířené pobitevní statistiky a sledování příjmu kreditů (YasenKRasen)

 - Hodiny v garáži

 - Clanicons (asi chyba XVM, ani origo ikony XVM nefungovaly)

 - nefungují zcela správně ikonky tanků na postraních lištách, budu dělat nové

 - možná nějaký další srandy jako přesouvání celých posádek do tanku atp...

 - minimapka na některých mapách nejede ideálně

 

Hra má originální češtinu od WG, nic jinýho zatím.

 

NÁVOD na instalaci:

Je obsažen v balíčku...

 

1) Smazat celou složku res_mods

2) překopírovat složky res_mods a res do složky se hrou

3) hru spustit přes normální launcher.exe nebo worldoftanks.exe (XVM poběží samo, není třeba Dokan ani další launchery)

 

 

Mě vše funguje. Ještě zítra vyzkouším na NTB. Pokud si do toho hodíte další modifikace, nemusí hra fungovat. Není to aktuální a bije se to, je to hodně problémový. Děkuji za pozornost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně jak piše KANAR je to anglicky a to není muj koníček :-)   Jinak zvedakovi moc velke díky ze se tu nekdo najde na takovou praci a to nevím jestli mu nekdo pomaha jinak taky mu dekuju a ted na dotazy zkousel jsem tam davat ten 1odkaz ale neukazovalo my to hodiny v garazi datum atd ... kdyz jsem dal bitvu nazvy tanku byly zrcadlove otoceny jsou to male detaily ale me to vadi dekuju nemuzu si zvykat pokud uz je nove xvm jako byvalo dej te sem odkaz prosim dekuju za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...