Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Chci se zeptat proč mi u každý bitvy v hlášení ukazuje jinej WN8? Je to hodnocení každý bitvy? A co je to číslo v závorce za tim WN8? Díky za odpověď.

WN8 se počítá u každé bitvy zvlášť a na základě toho se také ukazuje aktualizované "celkové za den / reset" WN8... A cca jednou týdně se aktuální WN hodnocení aktualizuje tak, aby to ve hře viděli i ostatní...

 

Čísla v závorce jsem nikdy nezkoumal, asi přirovnal bych to k procentům (víc jak 100 jsem nikde neviděl) = ohodnocení tvého výkonu v bitvě vycházející z WN8...

 

Bližší info k WN8: http://wiki.wnefficiency.net/pages/WN8

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zarovku u velitele? To jako u spotu, nebo normálně? Nikde nic nemám

 

Abych to shrnul mám čistou instalaci WoT, Zvedákův balík takže XVM 5.3.3. Na webu XVM aktivováno. U tank icons vidím, že někdo spotne lidi, ale když někdo spotne mě sauronovo oko se mě nezobrazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, zeptám se jednoduše. Víš, co to jsou skilly na posádce? Pokud ano, má tvůj velitel specializaci "šestý smysl" na 100%? 

 

Bez šestého smyslu ti nemůže fungovat žárovka... resp ukazuje se ti vůbec někdy ten můj obrázek 6. smyslu? Pokud ne, nemáš na to skilly a měl bys začít hodně číst, jak funguje posádka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zvedáku balíček je super, ale něco v tvým modu koliduje s hlasouvou komunikací. Když nahraju mod,tak mi při nastavování zvuku a uložení zahlásí: Vybraný hlasový soubor je poškozen nebo chybí,bude nastaven standardní. Nebo něco v tomhle smyslu a nejde hlasovka........ Mohl by jsi na to mrknout?

A mohl by jsi při příštím updatu použít Rabbit DMG panel? Nebo jak tak tam přidat oznámení,kterou municí mě zasáhly? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsme si špatně rozumněli. Přidával jsem Rabbit dmgpanel - kulůatej, ten se mi líbí víc,v dřívějších verzích jsi ho taky měl a nebo to byl musaci,netušim. Šlo by přidat jakou municí,nebo jak? Stačilo by mi případně návod jak změnit config nebo v čem to je........ Díky za rychlou odpověď :Smile_great:

 

 

EDIT: Tak jsem na novou instalaci zkoušel tvuj balíček bez audio složky a ingame komunikace fungovala cca 2 hry a pak to zase nšlo,takže to posralo WG. Omlouvám se,že jsem otravoval........
      

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takovej dotaz. Mod Stop zabíjení spojenců. Dá se použít i z předchozí verze do nové? Má někdo zkušenost a nebo mám počkat až se někde objeví pro novou verzi 9.3 ?

Tady to mas http://www.frost-zone.eu/2014/09/blokovanie-strelby-na-spojencov-9-3/#more-17020

 

Koukni do hospudky tam jsem hodil odkaz na sranku s fungujicima modama na 9.3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...