Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Pánové, to je uplná blbost!

Když smažete celý adresář res_mods a nahradíte ho tím Zvedákovým a nebo tím mým, tak to nijak neovlivní hru protože to do ní nijak nezasahuje. Nic jiného tam neměníme.

Udělejte si odinstalaci WoT a novou čistou instalaci protože tam máte určitě něco jinak.

XVM se musí po nakopírování nového res_mods a spuštění hry ohlásit, že je aktivované. Pokud to ve hře píše, že XVM nejde a že má vadný token, tak musíte na jejich web a tam odlogovat a znovu nalogovat a kliknout na ADD CLIENT. Pkud používáte třeba Firefox, tak to zluste Explorerem a nebo Googlem, či Operou protože z toho stejného prohlížeče to někdy nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, to je uplná blbost!

Když smažete celý adresář res_mods a nahradíte ho tím Zvedákovým a nebo tím mým, tak to nijak neovlivní hru protože to do ní nijak nezasahuje. Nic jiného tam neměníme.

Udělejte si odinstalaci WoT a novou čistou instalaci protože tam máte určitě něco jinak.

XVM se musí po nakopírování nového res_mods a spuštění hry ohlásit, že je aktivované. Pokud to ve hře píše, že XVM nejde a že má vadný token, tak musíte na jejich web a tam odlogovat a znovu nalogovat a kliknout na ADD CLIENT. Pkud používáte třeba Firefox, tak to zluste Explorerem a nebo Googlem, či Operou protože z toho stejného prohlížeče to někdy nejde.

Asi jsem to nenapsal, ale dělá to i v případě, že smažu celej adr. res_mods. Cistou instalaci jsem zatim neresil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně jsem překvapen, o čem tu píšete, protože všichni mí (3) testeři to dali na 1. pokus bez problémů. Ani já nemám žádný problém. Samozřejmě o aktivaci XVM vím a pokusím se to vylepšit. Mě osobně pomohlo, když jsem:

1) Deaktivoval

2) Aktivoval

3) Přidal klienta

4) Spustil hru jedenkrát přes klienta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...