Přejít na obsah

[0.9.15.2] Zvedákův balík modifikací


Zvedak (9-TD2)

Recommended Posts

Ahoj Zvedáku,

Dík za mod a ještě bych rád uvedl chybu,že u ikon tanků ve hře ,které jsou v tabulce hráčů nahoře na pravé a levé straně se nezobrazije název nového tanku Te-Ke.Je tam jen prázdné pole.Takže nevíš s kýn máš tu čest.Jen podle prázna můžeš typovat že je to Te-Ke.Zkus to odstranit.Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedáku,

Dík za mod a ještě bych rád uvedl chybu,že u ikon tanků ve hře ,které jsou v tabulce hráčů nahoře na pravé a levé straně se nezobrazije název nového tanku Te-Ke.Je tam jen prázdné pole.Takže nevíš s kýn máš tu čest.Jen podle prázna můžeš typovat že je to Te-Ke.Zkus to odstranit.Dík moc

...Ty hnidopichu...!!!

A Zvedaku, diky moc, nejen za cas...!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem žadnej hnidopich pane Petře ,jen na to upozorňuji.Když to Zvedák odstraní budu rád ,když ne tak to přežiju.Práci Zvedáka si velmi cením a modpack používám zásadně od něj.Jen tak mimochodem.

Chci se zeptat tankáni ,jdou vám statistiky?Od včera mi to píše na serveru XVM údržbu a ve hře mi nejdou.Máte ten samý problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme. Ale je to jako ostatně vždy ve WoT pouze jak u koho. Včera mi to vypadávalo a zase naskakovalo a načítalo jen některé hráče a přitom kolega v četě to měl stále v pořádku. V bitvách se stále někdo dotazoval, zda XVM jede a nebo ne. Doufám, že se WG nesnaží o rušení :laugh: . Kdyby ti darebáci vynakládali ty peníze raději na opravy chyb namísto té snahy docílit toho aby všichni měli stejné W/L, byla by ta hra zlatá. :thumbsup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- Prozatím pro Te-ke vypůjčená ikonka od nějakého rusa (tímto se omlouvám), až bude víc času, zkusím zbastlit vlastní.

- Hodiny v garáži dodány.

- XVM změnu barev ignoruju. Staré značení bylo plně vyhovující, nepotřebuju další barevný odstín. Komu by to vadilo, může si stáhnout xvm a z configů si vytáhnout colors.xc a nahradit. Barevné úrovně jsou dle posledních oficiálních hodnot před změnou.

- Přidána rozšířená čeština od Ragnarocka a Doktora - pokračování po Crabtrovi.

 

Měla by to být finální verze. Potom už budou možná jen drobné kosmetické úpravy.

 

Balík verze 0.9.2 ke stažení

ZDE

 

Testuju eDisk - je tam možnost stažení zdarma (stáhnout pomalu). Kdo by ale chtěl platit za stažení, tak mi radši zaplaťte nějaký zlatky a dejte stáhnout zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Zvedaku!

Pošli to prosím i na ulozto.

Z toho eDisku mi to nejde stahnout ani po registraci a jen to píše, že lze stáhnout jen jeden soubor denně, ale od nich jsem zatím nikdy nic nestáhoval...

Předem mockrát díky...!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uloz.to zde... ale nelíbí se mi to. 

 

Rád bych nějaký server, kde vidím počet stažení, což edisk.cz umožňuje. Na druhou stranu jde stáhnout jen jeden soubor denně, což není dobré. Nápady? Chci mít přehled (zhruba) o počtu stažení, protože mi poslední dobou začíná psát více a více lidí...

 

Navíc jsem opět koukal na tu novou barevnou WN škálu ... a asi se jí nevyhnu. Promyslel jsem to a když vezmu v potaz, jak jsem proti tomu dřív bojoval, nemá to smysl. Takže ve finální verzi bude pravděpodobně opět nejnovější barevné hodnocení.

 

Dokonce už jsem narazil na ikonku Te-ke... akorát nemám svou složku s nastavením, takže si s tím zase budu muset hrát. Ale půjde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uloz.to zde... ale nelíbí se mi to. 

 

Rád bych nějaký server, kde vidím počet stažení, což edisk.cz umožňuje. Na druhou stranu jde stáhnout jen jeden soubor denně, což není dobré. Nápady? Chci mít přehled (zhruba) o počtu stažení, protože mi poslední dobou začíná psát více a více lidí...

 

Navíc jsem opět koukal na tu novou barevnou WN škálu ... a asi se jí nevyhnu. Promyslel jsem to a když vezmu v potaz, jak jsem proti tomu dřív bojoval, nemá to smysl. Takže ve finální verzi bude pravděpodobně opět nejnovější barevné hodnocení.

 

Dokonce už jsem narazil na ikonku Te-ke... akorát nemám svou složku s nastavením, takže si s tím zase budu muset hrát. Ale půjde to.

webshare.cz

 

Má free stahování pro neregistrované uživatele a u každého souboru uvidíš počet stažení. Základní prostor pro ukládání bez VIP je 5 GB. Určitě to umí víc serverů, ale tenhle mám vyzkoušený.

Rychlost pro free stahování je tak na úrovni toho uloz.to.

EDIT: Nechci tu rozbíhat debatu, tak doplňuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

webshare.cz

 

Tak nějak.. Premko tam stojí 30 korun na měsíc bez dalších omezení... Ale free stahování je celkem pomalý. Což ale u malýho balíčku ani tak moc nevadí. Free taky nějaký další omezení nemá, kromě stahování pouze jednoho souboru naráz.

Můžeš vytvářet složky, u souborů vidíš počet stažení, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najed na res_mods/0.9.2/scripts/client/mods/stat_config.json  otevři v notpad+

 

"debugBattleResultMessage": true,
    "onlineReloadConfig": false,
    "ignoreBattleType": [2, 4, 7],
    "showResetButton": true,
    "textResetButton": "Reset",
    "dailyAutoReset": true,                 tady to prepíš na false
    "dailyAutoResetHour": 6,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvedaku vsimol som si ze v novej verzii robi taku vec ze ked mierim s artinou tak mi na tanku ukauje cervenou zameriavac, nie je to nic preco by sa takto nedalo hrat len to troska myli ci mierim este na tank ci uz sa na tank neda mierit kvoli nejakej prekazke, predtym bol zameriavac na tanku stale zeleny ak sa nan dalo strielat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nově zkouším upload na wotportal.cz, tzn další balíky v případě mé spokojenosti budou ukládány zde. Hlavním důvodem je zobrazení počtu stažení (pro můj přehled) a neomezená rychlost stahování.

 

Takže aktuální verze již zde (není nic nového, ještě dnes musím udělat nějaké úpravy, poté tam možná hodím final verzi, pokud stihnu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...