Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

je tu někde ten odkaz na typy a druhy munice, za boha ho nemůžu najít...

No ono úplně nejlepší je střílet pouze jedním typem munice (aspoň pro mě), bo, HE zpravidla mají větší hmotnost a menší úsťovou rychlost, takže mají jinou balistickou křivku a je docela kunšt něco střelit na dálku -hraju jen plně realistické bitvy

HE - to je klasika, u němců se mi víc osvědčila APCBC munice oproti APCR i když má APCR větší pene,tak nenadělá tolik paseky jak APCBC s menší průbojností a rychlostí granátu

HEAT - na některých nižších tierech dobrý, ale na vyších pouze na boj zblízka

a ruské granáty ? APHEBC, APHE - OP munice - vysoká pene, velké množství výbušninyjak přijedete k někomu na tělo tak je to instant kill, pokud sa netrefí do pásu nebo nějak nešikovně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno apcr mi zrovna u toho tanku F2 penetruje dobře, ale APCBC nadělá navíc dost paseky uvnitř tanku... je to na úkor pene... mno začal sem řešit munici poté, co mě až nápadně často dávají T34ky na muničák... a to klidně i dvakrát za sebou... a třeba aj na 300-500 metrů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno apcr mi zrovna u toho tanku F2 penetruje dobře, ale APCBC nadělá navíc dost paseky uvnitř tanku... je to na úkor pene... mno začal sem řešit munici poté, co mě až nápadně často dávají T34ky na muničák... a to klidně i dvakrát za sebou... a třeba aj na 300-500 metrů...

no ja dneska zacal jezdit pzIV G a 9 z 10 jsem sel na munici... v CBT se me to nestavalo skoro vubec tam jsem zase porad horel.. asi to mozna upravili v poslednim updatu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno apcr mi zrovna u toho tanku F2 penetruje dobře, ale APCBC nadělá navíc dost paseky uvnitř tanku... je to na úkor pene... mno začal sem řešit munici poté, co mě až nápadně často dávají T34ky na muničák... a to klidně i dvakrát za sebou... a třeba aj na 300-500 metrů...

 

Tak taky má munici schovanou hned za řidičem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz jsem to nastartoval na nove stolni sestave vse jsem vyhodil uplne na max a kdyz chcu jit do bitvy tak me to napise ze nemam stahnutej nejakej balicek textur a ze je musim stahnout ale nevim kde..

 

 

a taky me trosku vadi ze ta grafika je v max nastaveni takova rozmazana vubec se me to nezda ostry.. ktery nastaveni dela tento blbej obraz? monitor blur jsem okamzite vypnul ale je to porad stejny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz jsem to nastartoval na nove stolni sestave vse jsem vyhodil uplne na max a kdyz chcu jit do bitvy tak me to napise ze nemam stahnutej nejakej balicek textur a ze je musim stahnout ale nevim kde..

 

 

a taky me trosku vadi ze ta grafika je v max nastaveni takova rozmazana vubec se me to nezda ostry.. ktery nastaveni dela tento blbej obraz? monitor blur jsem okamzite vypnul ale je to porad stejny

Dej to na automat a neblbni. Hra jede ok. Chyba je u tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz jsem to nastartoval na nove stolni sestave vse jsem vyhodil uplne na max a kdyz chcu jit do bitvy tak me to napise ze nemam stahnutej nejakej balicek textur a ze je musim stahnout ale nevim kde..

 

 

a taky me trosku vadi ze ta grafika je v max nastaveni takova rozmazana vubec se me to nezda ostry.. ktery nastaveni dela tento blbej obraz? monitor blur jsem okamzite vypnul ale je to porad stejny

To rozmazanie je Blur.. tak ho vypni a mas vybavene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty neviditelné tanky už začínají být pěkně často. Teď mě to stálo 2 x život, že jsem koukal na volnou louku, kde jsem viděl jen záblesky a kouř z výstřelu ale T-34 jsem neviděl i když jsem ji viděl, jak tam přijela a kde se zatavila. Ovšem naslepo jsem ji moc nepoškodil ale můj Hetzer šel na 2 rány. WoT jak vyšitý :sick:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty neviditelné tanky už začínají být pěkně často. Teď mě to stálo 2 x život, že jsem koukal na volnou louku, kde jsem viděl jen záblesky a kouř z výstřelu ale T-34 jsem neviděl i když jsem ji viděl, jak tam přijela a kde se zatavila. Ovšem naslepo jsem ji moc nepoškodil ale můj Hetzer šel na 2 rány. WoT jak vyšitý :sick:

no mě se to ještě nestalo že by mě zmizel tank hraju HB. že zmizí označení to jo ale že by zmizel celej tank to se mě ještě nestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...