Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

nevíte někdo proč mi nefunguje hasičák?? Mám ho nastavenej defaultně na "ý", ale nefunguje mi to (vyzkoumaný to mám). furt mi to při požáru píše že tlačítko nemám přiřazeno

No protože ho nemáš přiřazeno, to je jasné! Musíš jít do nastavení ovládání a tam to nastavit na co chceš. Třeba na to "ý".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten jejich MM či BR začíná být jedna velká **** protože potkávat s KV-1 (1939) Hetzera (1944) mi příjde dost přitažené za vlasy. Když už historické bitvy, tak ať to odpovídá historii, byť s nějakým přesahem. Ale extrém začátek války a konec války? 

 

 

Tak toto se jim opravdu moc nepovedlo, i se základní municí je to louskáček jak na KV1, tak T 34 i KV2. Dneska jsem ho na Kursku vyzkoušel a proti Stugu nebe a dudy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No protože ho nemáš přiřazeno, to je jasné! Musíš jít do nastavení ovládání a tam to nastavit na co chceš. Třeba na to "ý".

Si nerozumíme, přiřazený to v nastavení mám právě na tom "ý", ale ve hře mi to nejde použít a píše to furt že to nemám přiřazený ikdyž to přiřazený mám... :teehee:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si nerozumíme, přiřazený to v nastavení mám právě na tom "ý", ale ve hře mi to nejde použít a píše to furt že to nemám přiřazený ikdyž to přiřazený mám... :teehee:

Máš to přiřazené v jiném druhu nastavení ovládání. Máš tam několik druhů ovládání. Celkem 4. Musíš to mít nastavené v tom, ve kterém pak hraješ tu hru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevíte někdo proč mi nefunguje hasičák?? Mám ho nastavenej defaultně na "ý", ale nefunguje mi to (vyzkoumaný to mám). furt mi to při požáru píše že tlačítko nemám přiřazeno

mam uplne stejny problém!!!,,,,,,jestli to vyřešíš tak to sem hod jak si to udelal ,,,me ale i ostatním to pomuze:c))

 

Máš to přiřazené v jiném druhu nastavení ovládání. Máš tam několik druhů ovládání. Celkem 4. Musíš to mít nastavené v tom, ve kterém pak hraješ tu hru.

tzy wle tak to de uplne mimo me,,,jak to myslis hele??me ten hasicak taky nejde,,,,,,v nastaveni vlezu do kolonky RUZNE a tam je uplne dole pouziti hasicaku je tam i artyna nad tim,,,nastavim to ale ve hre to nefunguje!!

 

taky se vam staty z tanku pripisujou do letadel??to co odjezdim v tanku se me nepřipíše do kolonky tanky ale do stihacu ale hlavne ze tam ty kolonky sou ,,:tank,,hevy tank ,,,tank destroyer ,,SSPA,,,,tam všude je nula ade to do letadel,,,me stve teda:c//

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam uplne stejny problém!!!,,,,,,jestli to vyřešíš tak to sem hod jak si to udelal ,,,me ale i ostatním to pomuze:c))

 

tzy wle tak to de uplne mimo me,,,jak to myslis hele??me ten hasicak taky nejde,,,,,,v nastaveni vlezu do kolonky RUZNE a tam je uplne dole pouziti hasicaku je tam i artyna nad tim,,,nastavim to ale ve hre to nefunguje!!

 

taky se vam staty z tanku pripisujou do letadel??to co odjezdim v tanku se me nepřipíše do kolonky tanky ale do stihacu ale hlavne ze tam ty kolonky sou ,,:tank,,hevy tank ,,,tank destroyer ,,SSPA,,,,tam všude je nula ade to do letadel,,,me stve teda:c//

Promiň, ale číst tvé příspěvky je fakt radost.... Obsah je v poho, ale ten způsob jak to píšeš je fakt hnusnej...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máte tam v nabídce "Ovládání" 4 různé typy ovládání: Míření myší, zjednodušené, plné ovládání a realistické. Každé lze nastavit zvlášť a každé lze pak ve hře mít spuštěné. Akorát nejde například spustit "míření myší", když hrajete mód Full real. Je to prostě svázané s módem, který hrajete. Takže si musíte nastavit všechno v tom typu ovládání, který je pak použitý v herním módu, který hrajete.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprosto frustrován z GF du litat,,,,je tam krasne volno a klid aspoň:c)),,,,k GF v HB se vratim az tam nebudou ty arkadni mapy a celkove to bude dal protože ty mapy,artyny/v arkade si po sobe házejte třeba kbelikama ale v tech 2 realnesich modech bych to klidne rovnou odstranil-nebo aspoň radikálně překopal/,cas bitvy.:2:24,,,,3:18,,,,kdyz se zadari tak az CELEJCH 5 min boje,,,je něco co je dobry tak akorát na rozhozeni nervu,,, :Smile_teethhappy:

 

 

:Promiň, ale číst tvé příspěvky je fakt radost.... Obsah je v poho, ale ten způsob jak to píšeš je fakt hnusnej...

mno jo no,,

 

Máte tam v nabídce "Ovládání" 4 různé typy ovládání: Míření myší, zjednodušené, plné ovládání a realistické. Každé lze nastavit zvlášť a každé lze pak ve hře mít spuštěné. Akorát nejde například spustit "míření myší", když hrajete mód Full real. Je to prostě svázané s módem, který hrajete. Takže si musíte nastavit všechno v tom typu ovládání, který je pak použitý v herním módu, který hrajete.

no ale ten hasicak je v tvz:RUZNE,,a to je ve všech stejne,,,,a vůbec když dam napr.:klapky na X tak to bude na x ve všech tech modech,,,,,,,nechapu teda,,,,, 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malá rada, nehraj v GF HB, ale dej FRB...rozdíl brutální...

 

Kanár to vysvětluje trošku zbytečně složitě. Prostě vlez do nastavení a tu klávesu přiřaď znovu ručně a bude to šlapat, taky jsem s tím měl problém a toto pomohlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To spíš podle mapy, na Karélii je to krátký, ale třeba Kursk, Kubáň nebo i Jungle trvá mnohem déle...

zda se mi to, nebo je Karelie bugla? jakoby tam ubyvaly vitezny body bez navaznosti na cokoliv... premyslim jestli to napsat do reportu na ofiko forum jako bug, nebo mi uchazi nejaka souvislost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tam je problém, že je tam pouze 1700 bodů. Na ostatních mapách je těch bodů třeba 17 000..a za každej zničenej tank jde 100 bodů dolů

aha. no snad tyhle mapky v dalsim updatu daji jen do arkady a pro dalsi mody pridaji neco lepsiho a vetsiho, protoze Karelie mi prijde jako haluz, kde clovek nema moznost moc ovlivnit vitezstvi

dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jde hlavně o to, že je několik módu myslím 3 na mapu... conquest, battle a ještě jeden co nevím jak je... Prostě tak, že to máte rozdělený na 1 základnu, 2 základny nebo 3 základny a podle toho se odvíjí taky hodnota ticketů(bodů), aspoň si to myslím, nějak sem to ve hře zrovna nesledoval

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...