Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Skopcene z youtube... ale je to svata pravda :D 

 

Aplikujte si to na tanky...

 

Čtyři zlatá pravidla War Thunderu...
 
1) Všechna letadla protivníků jsou OP...
2) Všechna má letadla jsou podmotorována a slabě vyzbrojena... A to i v případě, že se jedná o letoun z pravidla 1
3) Všichni protivníci jsou cheateři...
4) Server konkrétně mě záměrně znevýhodňuje... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je naplánovaný na někdy, že zruší ty retardovaný boty ve hře?? věčně blokujou

Tak to nechápu kde jezdíš, že tě blokujou ještě se mi to vážně nestalo a to ať už hraju střední, těžký tanky nebo TDčka... vážně nechápu jak si někdo může stěžovat na pomalého bota co sotva jede a navíc jezdí furt stejně. 

Pz4F2 má 75mm dělo a T-34 s tím nedám na ránu ani zezadu. Je zázrak, když se mi něco takového povede. Přitom skoro každá T-34 mě dostane na ránu a to prosím i čelně a na takovou dálku, že ji sotva dokážu trefit !!! Absolutně se nedá spoléhat na pancíř a pokud nestihnu zmizet, tak je po mě. Vyzkoušel jsem všechny druhy munice a dokonce jsem solil T-34 zboku na 50m a vydržela celkem 10 zásahů. Nějak se mi to nezdá. Když musím 3 až 5 x trefit do T-50, tak to beru protože je známo, že je zabugovaná ale T-34 ?! Připadám si, jako když hraju WoT. Co rána, to hláška co všechno jsem poškodil a číslo od 150 až do 400 ale rusák mě vesele dál zaměřuje a Bááác!!! Jedna rána a je po mě.

S Pz4F2 běžně ničím T-34 na ránu a kolikrát i KV-1;2, to dělo je tak přesný, že není problém s ním střílet a trefovat přes celou mapu. Jěště se mi nestalo abych musel s Pz4F2 trefovat T-50 víc než 1x. (hraju historický)

Střílím normálníma APčkama (APCBC) těch vozím 50, pak vezu 12 HEAT, 26 APCR a těma jsem snad ještě ani nestřílel... 

dj4Qk15s.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel bych premapovat zoom, co je na Altu...bud to nejde anebo jsem slepy...vite nekdo?

 

určitě to jde, mám to na myši z boku...zkus se mrknout v nastavení pohledů, toto je společné i pro letadla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nechápu kde jezdíš, že tě blokujou ještě se mi to vážně nestalo a to ať už hraju střední, těžký tanky nebo TDčka... vážně nechápu jak si někdo může stěžovat na pomalého bota co sotva jede a navíc jezdí furt stejně. 

S Pz4F2 běžně ničím T-34 na ránu a kolikrát i KV-1;2, to dělo je tak přesný, že není problém s ním střílet a trefovat přes celou mapu. Jěště se mi nestalo abych musel s Pz4F2 trefovat T-50 víc než 1x. (hraju historický)

Střílím normálníma APčkama (APCBC) těch vozím 50, pak vezu 12 HEAT, 26 APCR a těma jsem snad ještě ani nestřílel... 

dj4Qk15s.jpg

A to je právě na tom to divné. Myslíš, že jsem takový lama, že neumím trefit? To asi ne, že? Pokud zboku na 50m dávám 10 zásahů a T-34 to přežije a ještě mě sundá, tak bych musel střílet mimo, ne? Jenže to byla každá rána durch, tak co se děje?! Teď jsem přesedlal na Hetzera a funguje to přesně tak, jak popisuješ. Co rána, to tank zničený. Ale s tím Pz4, i když má také dělo 75mm to prostě nejde. Připadá mi to, že se to chová u každého jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skopcene z youtube... ale je to svata pravda :D 

 

Aplikujte si to na tanky...

 

Čtyři zlatá pravidla War Thunderu...

 

1) Všechna letadla protivníků jsou OP...

2) Všechna má letadla jsou podmotorována a slabě vyzbrojena... A to i v případě, že se jedná o letoun z pravidla 1

3) Všichni protivníci jsou cheateři...

4) Server konkrétně mě záměrně znevýhodňuje... 

Akorát jde o to, že já tu řeším něco uplně jiného a nikoliv tohle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to je právě na tom to divné. Myslíš, že jsem takový lama, že neumím trefit? To asi ne, že? Pokud zboku na 50m dávám 10 zásahů a T-34 to přežije a ještě mě sundá, tak bych musel střílet mimo, ne? Jenže to byla každá rána durch, tak co se děje?! Teď jsem přesedlal na Hetzera a funguje to přesně tak, jak popisuješ. Co rána, to tank zničený. Ale s tím Pz4, i když má také dělo 75mm to prostě nejde. Připadá mi to, že se to chová u každého jinak.

Mně příjde F2 jako malej Tiger, něco vydrží a T34 a KV si dává na ránu/dvě. Aspoň u mě...v HB a FRB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy se mi stává, že je celá mapa hodně tmavá, jakoby ve stínu. Je to normální nebo nějaká chyba hry? Taky jsem se chtěl zeptat, jestli se dá nastavit citlivost zatáčení abych nejezdil pořád jenom smykem a nedělal věčně hodiny anebo

si na to musím jenom zvyknout?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy se mi stává, že je celá mapa hodně tmavá, jakoby ve stínu. Je to normální nebo nějaká chyba hry? Taky jsem se chtěl zeptat, jestli se dá nastavit citlivost zatáčení abych nejezdil pořád jenom smykem a nedělal věčně hodiny anebo

si na to musím jenom zvyknout?

Mění se počasí to bude tím. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdy se mi stává, že je celá mapa hodně tmavá, jakoby ve stínu. Je to normální nebo nějaká chyba hry? Taky jsem se chtěl zeptat, jestli se dá nastavit citlivost zatáčení abych nejezdil pořád jenom smykem a nedělal věčně hodiny anebo

si na to musím jenom zvyknout?

jezdi trošku s citem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

určitě to jde, mám to na myši z boku...zkus se mrknout v nastavení pohledů, toto je společné i pro letadla

Jo, presne takhle si to chci nastavit, ale nikde jsem nenasel cokoli, co by viditelne melo prirazenou klavesu Alt...v letadle pouzivam posuvnik na plynu x52...ale zas mam ulozeny zvlast nastaveni na tanky a zvlast na letadla...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to nechápu kde jezdíš, že tě blokujou ještě se mi to vážně nestalo a to ať už hraju střední, těžký tanky nebo TDčka... vážně nechápu jak si někdo může stěžovat na pomalého bota co sotva jede a navíc jezdí furt stejně. 

 

 

 

tak třeba klasika když se najíždí do nějakýho koridoru a on do tebe furt najíždí zezadu a snaží se pokračovat nehledě nato, že je cesta blokovaná..je to MMO proč je prosimtě potřeba nějakejch botů do hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, presne takhle si to chci nastavit, ale nikde jsem nenasel cokoli, co by viditelne melo prirazenou klavesu Alt...v letadle pouzivam posuvnik na plynu x52...ale zas mam ulozeny zvlast nastaveni na tanky a zvlast na letadla...

 

já používám stejné nastavení pro letadla i tanky a mám takový tušení, že toto je právě ta společná věc...mrkni do: Nastavení - ovládání - ovládání rozhlížení a tam hned první řádek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. hra s kv 1 a podruhé na jednu ránu od pz4 f2... zkusím se přes noc zklidnit  ráno dám tomu kvčku ještě jednu šanci

 

No vzhledem k tomu, že F2 byla vyvinutá na základě potřeby ničit Téčka a KV se není moc co divit, KwK40 L43 je VELICE dobrý dělo a 75mm Panzergranate 39 už má v prdýlce HODNĚ trhaviny, navíc se díky čepičce míň odráží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2. hra s kv 1 a podruhé na jednu ránu od pz4 f2... zkusím se přes noc zklidnit  ráno dám tomu kvčku ještě jednu šanci

No podle mě je KV  dobrej tank, s F2 mám z něho asi největší respekt. Ono je ale dost lidí co si myslí že má KV a natočí se bokem, nebo na mě vyjedou jako že mě převálcují, což jedna rána pod věž nebo do průzoru řidiče často vyřeší. Na dálku ho na ránu dám ale málokdy, řekl bych tak stejně jako on mě. A když se naůhluje tak je někdy dost problém.

Mě včera sesmahla dvakrát po sobě SU-122, to dělo s tou penetrací je dobrý masakr, hrdinně jsem na ni čelně vyjel a byl klid po jedné ráně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...