Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Ano, hlásím stejný problém s kamufláží. Taky vypadám jak idiot ve žlutým tanku v zeleným lese  :laugh:

A já myslel, že je to zelená.  :biggrin: Teda aspoň na mém monitoru to je zelená. Jinak to kamo je i u mě, ale jak není chyba na mé straně, tak to neřeším. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nene, vlastní zkušenost.

 

Ano, hlásím stejný problém s kamufláží. Taky vypadám jak idiot ve žlutým tanku v zeleným lese   :laugh:

 

Hlásím stejný problém s kamufláží - já mám problém s kamufláží - stejný, jako se někdo zmínil.

Taky vypadám jak idiot... - já vypadám jako ...

 

Jak jsi z toho vůbec dostal, že se bavím o JEHO obrázku?  :pinch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak, buffy a nerfy tu nejsou. Jen se ty tanky více nebo méně blíží reálu. Pokud už konečně německým tankům zrušili tu nešťastnou hořlavost převodovky, tak se ti to může zdát jako OP tank, protože potom ta převodovka funguje jako dodatečné pancéřování. Německé tanky se mi OP nezdají, jen je obtížnější je zničit (ostatně, tak to i bylo) - na zničení 1 Panthera bylo třeba 15 T-34.

T-50 není OP, jen má chybný model. Oni přidali pozdější rychlejší model, ale se silnějším pancířem z prototypu. Dojde k úpravě a to buď zeslabením pancířem, nebo snížením pohyblivosti. Ovšem od toho to je beta test.

Nejvíce zabugované tu je zatím ruská AA - pokud do toho člověk střílí AP municí, v podstatě to nejde zničit. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsi toto: Ano, hlásím stejný problém s kamufláží. Taky vypadám jak idiot ve žlutým tanku v zeleným lese  laugh.gif

 

Tak jsem to pochopil tak, že myslíš taky toho panthera. 

Už to neřeš. Já to blbě pochopil, pokud to dělá u všech tanků, je mi jasné jaké camo si myslel a to je žluté. Takže tímto bych to uzavřel.  :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsal jsi toto: Ano, hlásím stejný problém s kamufláží. Taky vypadám jak idiot ve žlutým tanku v zeleným lese   :laugh:

 

Tak jsem to pochopil tak, že myslíš taky toho panthera. 

Už to neřeš. Já to blbě pochopil, pokud to dělá u všech tanků, je mi jasné jaké camo si myslel a to je žluté. Takže tímto bych to uzavřel.  :-D

No, tak jsme se nějak dobrali ke konci. Fajn  :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

POtvrzuju ten ruskej flak - viděl sem videjko, pral do něj skoro minutu maník s německou 37mm AA a nějakej tank a ten rus POŘÁD ŽIL. Psalo to hit, dávalo expy, ale zen gaz prostě nevybuch, neshořel, nic. Asi to skrz tu papundeklovou boudu lítalo a škory nedělalo nebo tak něco :sweat:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lítá to téměř přesně. Hold jsi mu trefoval ne tolik důležité moduly. Taky je otázkou, čím střílíš. Pokud jdeš APCR - malé dírky co toho moc neudělají. APHE (nebo jak to je) průbojná explozivní ti po průchodu rozseká víc věcí, případně posádku. Je to čistě o zásahu, jak to sedne. Tak to sleduju já. Třebas BT-7 jde většinou na ránu, když se trefí  přímo do prostředka podvozku zepředu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no RNG bude i tady :)

enemy z boku zaměřovač zelenej 4 rány samé expy , lítaj poškození modulů a posádky, maník otočí lauf a dá mě na ránu čelně. Pro rýpaly měli jsme stejné stroje :)

 

RNG ano, ale ne na to co Ty popisuješ. Všimnul jsem si, že ruská děla mají větší rozptyl než německá. Jednou lehce vpravo, pak zase lehce vlevo. Tam asi bude nějaký RNG nebo něco podobného. Ale rozhodně Ti nějaký RNG neovlivní co a jak moc poškodíš uvnitř tanku. Dobře to popsal Zvedák. Určitě APCR udělá menší paseku než APHE nebo APHECB. Další věc co má na to vliv je poloha tanku. Bude to znít zvláštně, ale při průstřelu ze předu uděláš větší škodu, protože moduly jsou v tanku spíš za sebou než vedle sebe. Pokus střílíš z boku tak pravděpodobně poškodíš jenom jeden, ze předu je větší šance poškodit víc modulů.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak znova :)

nebyla to APCR, bylo to ta lepší, z hlavy typ nevím

byly to německé kanony

zkoušel jsem to na různé místa od motoru až dopředu a jen samé poškození modulů a posádky

je zajímavé že další hru šel do stejného místa na ránu ( v předu)

 

 

Takže at tomu říkáme jak chceme, chová se to jako RNG :)

To není kritika , jen zhodnocení. A propo najdu někde nějaké obrázky jak jsou moduly uložené ve WT ?

 

Ještě drobnost, myslím že každý kanon má svou přesnost + podle vybavení stroje by se měla přesnost zlepšovat, aspoň to tam píšou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak znova?? Neuvedl si typ munice, neuvedl si typ tanku, nic...

 

Chápu, že je pro některé těžké to pochopit, ale tohle není WoT a nefunguje to jako WoT. Pokud budete hledat vysvětlení mechaniky hry stejně jako ve WoT tak to nikdy nepochopíte....

 

Rozložení modulů pro jednotlivé tanky zatím ještě nikdo nezveřejnil. Jediný co jsem viděl je 3D model T-34

 

 

main_com.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlavně pořád laborujou s účinností munice u tanků. Hlavně s rozsahem poškození po proniknutí střely do tanku. Dřív to bylo co průstřel tak kill, pak to stáhli a už se musí víc střílet...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...