Přejít na obsah

WT - tanky


Whiskey_CZ

Recommended Posts

Ta možnost opustit tank... měli by to nějako domyslet... jestliže si detracknu KV-2 a potom jí dávám jeden kritičák za druhým, chytne a najednou opustí tank... já debil jsem pak bez odměny a můžu jít hledat dalšího, co udělá to samé. Pokud tohle nechají, nebudu mít moc důvodů to hrát, protože se to dost rozmůže...rajčátka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta možnost opustit tank... měli by to nějako domyslet... jestliže si detracknu KV-2 a potom jí dávám jeden kritičák za druhým, chytne a najednou opustí tank... já debil jsem pak bez odměny a můžu jít hledat dalšího, co udělá to samé. Pokud tohle nechají, nebudu mít moc důvodů to hrát, protože se to dost rozmůže...rajčátka...

to mě zajímá muže nějaké bližší info?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle by měli nějak pořešit. Mělo by to připsat kill tomu kdo dal jako poslední nejvíc kritický zásah...takhle akorát retardi utíkaj z tanku aby enemák neměl náhodou kill

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, přesně, rajčátka. Jak říkám, pokud to tam nechají, tak se to tak rozmůže, že se jim díky tomu lidi rozutečou... a to si nenechají líbit :)

 

Akorát se mi v tomto patchi zdá, že je mnohem těžší zničit munici. Teď ty tanky prostě trvají, než je zruším. Ale to je možná tou T-50 a malou ráží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, to je tou ráží. S 88mm z Tigra to jde pořád pěkně  :Smile_trollface-3:

 

Dnes jsem byl trošku nervní s T-34-85 s tou první municí...sypu  to v SB do Pz IV a stále hlášky "target undamaged" a když jsem už objel Panthera ze zadu tak mu v klidu mířím ze zadu na věž, stojím úplně u něj, a najednou prd a jsem dole. Panther co stojí metr přede mnou a věž má otočenou úplně na druhou stranu mě sundá...jako WTF???!!! :Smile_confused:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta možnost opustit tank... měli by to nějako domyslet... jestliže si detracknu KV-2 a potom jí dávám jeden kritičák za druhým, chytne a najednou opustí tank... já debil jsem pak bez odměny a můžu jít hledat dalšího, co udělá to samé. Pokud tohle nechají, nebudu mít moc důvodů to hrát, protože se to dost rozmůže...rajčátka...

tohle by měli nějak pořešit. Mělo by to připsat kill tomu kdo dal jako poslední nejvíc kritický zásah...takhle akorát retardi utíkaj z tanku aby enemák neměl náhodou kill

 

Ale no táák, přece si nenechám uhořet osádku v tanku  :tongue:, a rozčilovat se kvůli ztracenému killu v closed betě, obzvlášť když smazání statů může přijít kdykoliv a prachů a RP je na rozdávání.....

 

Ale opravit by to měli to jo.

 

BETA  :laugh:

Ale líbí se mi, že BT-7 stačí zamířit čelně přesně do středu a boom!

 

No ale zase střílet je s PZII na ránu jak kachny mi přijde takové....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě že pak je ten tank už k ničemu... nestřílí nelze to opravit, takže můžu jen jezdit a nanejvýš capovat když to stihnu :D

U letadel když zničím třeba motor nebo mám na kaší křídlo můžu se dostat na base a to opravit tady ta možnost zatím není.

To by určitě bylo potřeba, dojet na base a opravit každou část tanku ...

P.S upravil jsem velikost obr v puvodním topicu nějak mi to blblo včera sorry :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...