Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

ve hře je Jak 9 T naprosto ultimátní mašina,nepoměřovat s reálem, protože jde o PC hru..., tady jeho kanon je ultra přesný, na jeden dva granáty zničíš letadlo a pak těch pár granátů bohatě stačí na celou bitvu mnohdy a co se týká co je napsáno tabulkově to mnohdy neplatí, viz japonci...Hien, Hajate, maj tabulkově málo a stoupaj jak rakety a Kobry obecně nejsou nijak skvělá letadla..a vždy se mrkni na záznam ze hry

Yak 9T to byl kdysi tak rok a půl dozadu můj nejvíce milášek :-) Dost jsem nyní létal s aircobrou... ten její kanon dělá "ta......ta.......ta .........ta" kdežto kadence u yaka toho kanonu je "TA.TA.TA.TA.TA" :-D prostě lepší kadence= lepší možnost někoho sejmout... přeci jen u té aircobry kolikrát se stává, že enemy tančí mezi jednotlivými výstřely, což u tohohle yaka nemá šanci a jde do kytek... letěl sem s ním jednou a říkal sem si, proč tak vysoký BR a co je na něm dobrého... než sem znovu ochutnal zvuk jeho kanonu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

XF5F Skyrocket.

Dostal jsem to asi protože jsem to nekupoval. BR to má 4,3 a dává to 208% zkušeností. Paráááda !!!

Jenom mi není jasné, jak s tím krámem lze dosáhnout nějakého poškození? O sestřelu ani nepíšu, to je naprosto mimo možnosti tohoto podivného krumplu, který totiž nemá čím poškozovat a sestřelovat :sick:

Jakékoliv letadlo s BR 3 až 4,3 vydělá víc i když s ním jen vlítnu do chumlu a do něčeho to nasypu a zdechnu.

To je nějaký vtip od Gaijingu, že? :no:  Prostě prémiák zadarmo :wallbash:

 

Chci ze zeptat. Jak se dělají ty rychlé obraty v arkádě? Myší to asi není, že? A když zmáčknu klávesu, tak to trvá snad 5 sekund, než se letadlo začne točit. Jaká je na to finta? Určitě něco dělám blbě protože není ani v arkádě normální, když letím rychlostí 600km/h a proti mě letí enemák, těsně se míjíme, já pokračuju dál v rovném letu a ten hajzlík je za pár sekund za mnou. To se nedá stihnout žádným letadlem přece.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Finta na to asi není, tedy žádná která by nebyla i v jiných modech.Prostě zatočíš myší ,podpoříš to klávesou a přidáš klapky.A enemy možná začíná točit v okamžiku kdy se míjíte.

Něco musím dělat blbě protože já neutočím nic. Hraju to jen jako přepadnout a zdrhnout. Jakmile se začnu točit, tak to nedám a to ani s Išakem proti Me-110 a nebo jinému autobusu. Každý ale naprosto každý se mi dostane za ocas. Bombardéry nepočítám, to už by bylo moc. Ta reakce na klávesy je taková opožděná normálně?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco musím dělat blbě protože já neutočím nic. Hraju to jen jako přepadnout a zdrhnout. Jakmile se začnu točit, tak to nedám a to ani s Išakem proti Me-110 a nebo jinému autobusu. Každý ale naprosto každý se mi dostane za ocas. Bombardéry nepočítám, to už by bylo moc. Ta reakce na klávesy je taková opožděná normálně?

to bude revma Kanáre :laugh:  :laugh: :laugh:  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nevím, řekl bych že mě to reaguje hned, ovšem je jasné že třeba Bf-110 si to milisekundu rozmyslí jestli tedy poslechne zatímco třeba LaGG 3/11 je tam na lusknutí prstu.

Reaguje to až za dlouho i u Išaka. Myš, ta reaguje okamžitě na každý pohyb ale klávesa asi tak, že ji zmáčknu a až za pár vteřin se začne letadlo hýbat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Reaguje to až za dlouho i u Išaka. Myš, ta reaguje okamžitě na každý pohyb ale klávesa asi tak, že ji zmáčknu a až za pár vteřin se začne letadlo hýbat.

To snad ani není možný (neber to že říkám že lžeš. . .to se jen divím )  A s těma bombardérama bych byl opatrnej. . minimálně v AB to ruské svinstvo jménem SB je schopno točit i se stíhačkou.Dokud jsem lítal Bf-110 tak jsem si útok na něj dost rozmyslel .Pokud jsi ho nedal nebo fatálně nepoškodil prvním náletem a pilot jen trochu něco uměl tak jsi měl hodně slušné potíže.Neměl problém se tě držet dost dlouho na to aby tě přední kulomety pořádně pocuchaly a opakovat tvoje manévry tomu taky nedělá moc velkej problém.Docela podobně je na tom Blenheim.Ale SB je vůbec unikát . . .čím to bude ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To snad ani není možný (neber to že říkám že lžeš. . .to se jen divím )  A s těma bombardérama bych byl opatrnej. . minimálně v AB to ruské svinstvo jménem SB je schopno točit i se stíhačkou.Dokud jsem lítal Bf-110 tak jsem si útok na něj dost rozmyslel .Pokud jsi ho nedal nebo fatálně nepoškodil prvním náletem a pilot jen trochu něco uměl tak jsi měl hodně slušné potíže.Neměl problém se tě držet dost dlouho na to aby tě přední kulomety pořádně pocuchaly a opakovat tvoje manévry tomu taky nedělá moc velkej problém.Docela podobně je na tom Blenheim.Ale SB je unikát . . .čím to bude ?

Nějaké výjimky neřeším. Pošlete mi někdo prosím na mejl nastavení pro vaše ovládání v arkádě. Dík. [email protected]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když proti sobě letí dvě letadla, která mají zhruba stejné parametry, troufám si tvrdit, že i když je jedno z nich o 25% horší, pomalejší a nebo klidně rychlejší a rychleji točí, tak není přece naprosto reálné aby se po vzájemném míjení, pokud jedno pokračuje rovně dál a druhé se za ním začne točit, aby to druhé letadlo to první dohnalo během pár sekund. To je přece fyzikální nesmysl !!! Ztráta rychlosti v zatáčce o 360 stupňů je při rychlém zatočení minimálně o 1/4 a ztráta vzdálenosti od druhého letadla, které pokračuje neměnnou rychlostí, obrovská. Tohle se ale děje v arkádě naprosto běžně a v RB taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po zatáčce o 360° se to letadlo od Tebe bude vzdalovat... :-D

Sorry, moje chyba. 180 je správně.

Voda vře při 90 a pravý úhel je 100 :-D

Snad to ale bylo pochopeno o co mi šlo.

Pokud je i rychlejší, tak si spočítej, jak musí být rychlé aby se v počáteční rychlosti například 600km/h otočilo do protisměru, ztratilo rychlost na cca 400km/h a dohnalo nepřítele, který dál letí skoro toutéž rychlostí protože ta letadla nemají zas tak různé rychlosti. A někdy je to i větší ztráta. Čím rychleji se otočí, tím se víc zpomalí a čím pomaleji se otočí, tím sice ztratí méně rychlosti ale zase nabere na vzdálení se. Já to počítat neumím ale jen odhadem to posuzuju, když vidím, jak se letadla míjejí a nesedí mi to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když proti sobě letí dvě letadla, která mají zhruba stejné parametry, troufám si tvrdit, že i když je jedno z nich o 25% horší, pomalejší a nebo klidně rychlejší a rychleji točí, tak není přece naprosto reálné aby se po vzájemném míjení, pokud jedno pokračuje rovně dál a druhé se za ním začne točit, aby to druhé letadlo to první dohnalo během pár sekund. To je přece fyzikální nesmysl !!! Ztráta rychlosti v zatáčce o 360 stupňů je při rychlém zatočení minimálně o 1/4 a ztráta vzdálenosti od druhého letadla, které pokračuje neměnnou rychlostí, obrovská. Tohle se ale děje v arkádě naprosto běžně a v RB taky.

Tahle hra je plná různých nesmyslů. . . . co vlastně řešíš ? Respektivě co chceš vyřešit ? Všechny tyhle debaty jsou v podstatě zbytečné psaní o ničem. Určitý, vemli,velmi slabý smysl by to mělo na oficiálním foru ale tady prakticky zbytečné. Tyhle věci můžeš jen ignorovat nebo hrát něco jiného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tahle hra je plná různých nesmyslů. . . . co vlastně řešíš ? Respektivě co chceš vyřešit ? Všechny tyhle debaty jsou v podstatě zbytečné psaní o ničem. Určitý, vemli,velmi slabý smysl by to mělo na oficiálním foru ale tady prakticky zbytečné. Tyhle věci můžeš jen ignorovat nebo hrát něco jiného.

Chci vědět, zda to je nějak řešitelné ve hře. U Gaijinu to vzdávám.... :laugh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Najde se tu někdo kdo lítá tír 3 a 4 převážně usa a němce? Jen RB . Sháním wingmany bo třeba za usa je to očistec lítat sám...

Dejte mi vědět tu nebo ve hře nick MegaVydra.

TS se mi nechce používat zatím ... Nemám na to tolik času...

Já lítam P-51D-20 NA, P-51, P-63A-10, Bf 109F-4, klidně si s tebou zahraju :)

nick ve hře tooOPplsNERF

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Proč, když se nechám zatáhnout k enemy lodím nebo letišti, mne AA palba na 99,99% sundá, a já když zatáhnu enemáka k našim lodím nebo letišti nikdy (!) ho AA palba nesundá? PROČ?

 

(poznámky typu nesmíš letět rovně si odpusťte, rovně nelítám)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co jsem posledně dal povícero leteckých bitev, tak mi spřátelená AA k mému překvapení několikrát zachránila řiť, takže jsem ve výsledku ani neměl chuť zkoušet létat kolem té nepřátelské a jakmile se mě tam snažil enemák zatáhnout, tak jsem ho raději nechal být.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...