Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Po dlouhé době jsem vytáhl skopčáky. Lítám 3rank arkádu na odreagování od tanků.

Fw190 A5/U je naprostý masakr, s těmi 6 kanóny prostě padá všechno k zemi jak malina.

Dlouho jsem se tak nepobavil. Je to na svůj rank opravdové hovádko.

 

Mám dotaz kdo hraje amíky bombardéry, je lepší poslední B17 nebo pak B24?

Lítám tu první B17 střelce na max a jsem spokojen, tak nevím jestli má cenu kupovat tu poslední B17 nebo raději B24 nebo jestli vůbec kupovat B24?

Dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po dlouhé době jsem vytáhl skopčáky. Lítám 3rank arkádu na odreagování od tanků.

Fw190 A5/U je naprostý masakr, s těmi 6 kanóny prostě padá všechno k zemi jak malina.

Dlouho jsem se tak nepobavil. Je to na svůj rank opravdové hovádko.

 

Mám dotaz kdo hraje amíky bombardéry, je lepší poslední B17 nebo pak B24?

Lítám tu první B17 střelce na max a jsem spokojen, tak nevím jestli má cenu kupovat tu poslední B17 nebo raději B24 nebo jestli vůbec kupovat B24?

Dík za radu

nevim jak v arkádě, ale v RB je Liberator z mýho pohledu dost zabitej, protože potkává zvěrstvo. to už radši vezmu Lancaster, kterej je uplně stejně křehkej a zhlediska BR je na tom podobně, ale aspoň má ty svý pumy kde stačí jedna na jednu základnu, což je farma. Liberator bych oproti B-17 doporučil jedině tomu, kdo chce expit něco vyššího americkýho pomocí bombrů, protože bude mít proti B-17 větší odměny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pravda- nebrat to vážně. Tanky jsem hodil za hlavu bo nejsou lidi a MM dělá pitomosti. Takže jsem oprášil ruské "jedničky". Lítací.  A je to celkem sranda. Dneska jsem si vyexpil nějakýho zimního LaGGa a pak ještě chci dorazit Jak. Takže pozdní hraní a po dlouhé době spokojenost. Jo a Išaček je fakt neskutečný zm*d :-D

Jinak se ještě zadařilo...střílím enemáckýho bombra, nikde nikdo, jen já a on a co zásah to hláška "Střelba do vlastních řad" :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Radili mi, že se dobře vydělává, když se likvidují tanky pomocí Sparvior. Nějak ale nemůžu přijít na to, jak ten tank trefit? Statický cíl se dá celkem trefovat ale pohyblivý? Z velké výšky je to asi nemožné a když letím nízko, tak zoomem je to asi také blbost a tím křížem, až blikne červeně, to je většinou už pozdě. Je na to nějaká finta? Není lepší likvidovat tanky nějakým těžkým stíhačem? A jestli jo, tak kterým a jakým střelivem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:laugh: Kanáre, není to přímo rada, ale já si zkoušel techniku bombardování tak dlouho, dokud jsem se ji prostě nenaučil. Nakonec to chce nějakej odhad, intuici a štěstí, ale hlavně trpělivost.  :laugh:

Takže to zčervenání záměrného kruhu je matoucí a nefunguje? V tom případě na bombardování prdím, to víc nastřílím do stíhaček.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když odhodíš bombu v okamžiku kdy je kříž červený tak je to špatně.Z toho důvodu že ten pohybující tank tam v okamžiku než bomba dopadne už není.Musíš házet před něj.Jak daleko ti nikdo jen tak neporadí protože záleží jak jsi vysoko,jak rychle letíš a na kolik máš nastavené zpoždění.Jediná možnost asi je vzít si to do svých misí které si vytvoříš a tam to zkoušet a zkoušet až to vychytáš.Ovšem nejsem si jistý zda jde udělat samostatná mise pro jednoho hráče.V testovacím letu si jí můžeš do jisté míry udělat taky ovšem tam je ten problém že všechny cíle jsou statické.

Nebo zatnout zuby a zkoušet to pořád přímo v bitvách což asi dělala většina hráčů.

Ještě by jsi mohl kouknout na Y.T. na Zeda (slovenský hráč ) kterej točil hezký videjka z AB a lítal tam i bombry a právě že často u země a kosil i tanky.Videa má s ,,kompletní obrazovkou " takže uvidíš jak mu zčervená kříž a kdy on odhodí, v jaké rychlosti atd. To je možná nejrychlejší a nejednodušší způsob jak si udělat obrázek.

 

Tady máš jedno jeho video, není to přímo co ty chceš ale vkládám ho aby jsi nemusel Zeda nějak složitě hledat a už si jen rozklikneš jeho kanál a vybereš co potřebuješ :

snad ti to trochu pomůže. . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže to zčervenání záměrného kruhu je matoucí a nefunguje? V tom případě na bombardování prdím, to víc nastřílím do stíhaček.

Není matoucí (pokud hráč ví něco o střelbě na pohyblivý cíl) a funguje.Ovšem pokud se cíl pohybuje tak logicky kde je v okamžiku zaměření není v okamžiku dopadu střely, bomby.Tohle funguje třeba i u myslívců,střílí před zajíce,jak moc musí předsadit záleží na vzdálenosti ,rychlosti a dokonce úhlu pod jakým zvíře běží.Co všechno ještě hraje roli třeba při střelbě puškou na dlouhé vzdálenosti tě ani nebudu otravovat,bomb a ve WT tuplem se to netýká.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není matoucí (pokud hráč ví něco o střelbě na pohyblivý cíl) a funguje.Ovšem pokud se cíl pohybuje tak logicky kde je v okamžiku zaměření není v okamžiku dopadu střely, bomby.Tohle funguje třeba i u myslívců,střílí před zajíce,jak moc musí předsadit záleží na vzdálenosti ,rychlosti a dokonce úhlu pod jakým zvíře běží.Co všechno ještě hraje roli třeba při střelbě puškou na dlouhé vzdálenosti tě ani nebudu otravovat,bomb a ve WT tuplem se to netýká.

Ježíš, tohle sorry ale to piš dětem, přece jen je mi už pár křížků a střílel jsem do kde čeho z kdečeho. Tohle znám. Jak bych asi tak trefoval letadla v simulátoru, když bych tohle neovládal? Kdyby mi admini necenzurovali příspěvky, tak se předešlo těmto zbytečným příspěvkům. Už jsem psal o co mi šlo a proč jsem myslel, že to je tak, jak to není. A snad se to tu časem objeví, třeba zítra. Každopádně je blbost aby ten terčík zčervenal, když to pak nezasáhne protože u střelby to tak funguje. To ten terčík pak nemá červenat vůbec a nebylo by to zavádějící a já bych tu pak ani nic nepsal protože by nebylo proč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ježíš, tohle sorry ale to piš dětem, přece jen je mi už pár křížků a střílel jsem do kde čeho z kdečeho. Tohle znám. Jak bych asi tak trefoval letadla v simulátoru, když bych tohle neovládal? Kdyby mi admini necenzurovali příspěvky, tak se předešlo těmto zbytečným příspěvkům. Už jsem psal o co mi šlo a proč jsem myslel, že to je tak, jak to není. A snad se to tu časem objeví, třeba zítra. Každopádně je blbost aby ten terčík zčervenal, když to pak nezasáhne protože u střelby to tak funguje. To ten terčík pak nemá červenat vůbec a nebylo by to zavádějící a já bych tu pak ani nic nepsal protože by nebylo proč.

No tak to potom promiň že vůbec na tebe někdo reaguje a snaží se ti odpovědět na co se ptáš.Já nemůžu tušit kde a z čeho jsi ty střílel a co o střelbě víš.Vzhledem že jsem majitelem Z.P. a v armádě jsem střílel dálku tak vím že ten sim nevypovídá skoro o ničem..A ten terčík zčervená právě proto že v ten okamžik je posazený na tom tvém cíli v tom daném místě.To že ten pohybující se cíl tam na tom samém místě o sekundu,dvě,tři . ..  později není je víc než logické a pak netuším co ti na tom není jasné a co vlastně chceš slyšet.A zase na druhou stranu, pokud musíš v tvém simu předsadit před letící letoun tak to logicky u pohybujícího se tanku bude platit taky.

 

Nevím co ti kdo kdy cenzuroval, minimálně v souvislosti s tím o čem se teď jak dva blbci dohadujeme.Funguje tu už jen Forger a já a že bych ti něco někde mazal si nejsem vědom. A co jsem tak postřehl tak se tady nemažou i třeba vulgarity tak mi pak řekni co jsi napsal že ti to někdo smáznul ?

Kdyby jsi místo pohoršujících se reakcí radši kouknul na to co jsem ti postnul (pro mně asi zbytečná ztráta času ,jako u spousty věcí tady na foru ) tak to tam Zed předvádí přímo v akci.A mám za to že i o tom přímo mluví.

Howg.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, admini mi musí schválit to co napíšu a až pak to vylepí sem na fórum, takže se stává to, že nemohu reagovat okamžitě a pak dochází k prodlení a z toho zase může dojít k nedorozumění. Asi jsem se blbě vyjádřil, tak to zkusím znova. Když létáš arkádu, tak ti kolečko ukazuje kam máš střílet abys správně předsadil. Je to zjednodušení, které v simulátoru není. Ale pokud vím, tak když do toho kolečka střílím, tak opravdu cíl zasahuju a to i když letí hodně rychle a kolečko je několik metrů jinde. Z tohoto poznatku jsem usoudil, že by takto mělo fungovat i zaměřování bomb. Je to nelogické? Je to nějak špatné? Já si myslím, že je to naprosto v pořádku takto uvažovat. Ale asi si to myslím jenom já protože Gaijin to tak nevidí a jak jsem se teď od tebe dozvěděl ( díky za to, žil bych stále v bludu ), tak zaměření bomb nemá se zaměřováním střelby nic společného a musí se odhadovat. Doufám, že jsem to teď už napsal dost srozumitelně a už chápeš, proč jsem si myslel, že to zčervenání má značit zaměření s potřebným předsazením. V podstatě je tam to zčervenání na prd a jenom mě to zblblo, tak sorry, že jsem tě zdržoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre co zase blbneš?

Zaměřovací kříž pro bomby ti zčervená když ho máš na cíli. Což se u statických cílů ok, ale u jedoucích ne, tam to musíš hodit před něj , protože než bomba dopadne cíl ti odjede. Se zaměřovačem pro střelbu to nemá nic společného.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanáre co zase blbneš?

Zaměřovací kříž pro bomby ti zčervená když ho máš na cíli. Což se u statických cílů ok, ale u jedoucích ne, tam to musíš hodit před něj , protože než bomba dopadne cíl ti odjede. Se zaměřovačem pro střelbu to nemá nic společného.

Šak píšu, že nemá ale já myslel, že je to na stejném principu. Připadlo mi to jako samozřejmost, že to ukazuje přednadsazení jak u jedoucího, tak u stojícího cíle. Přece, když letíš, tak musíš přednadsadit i na stojící cíl pokud neletíš téměř střemhlav. Z toho jsem vycházel, tak nechápu proč jsem za to tak odsuzovaný jako kdybych chtěl tvrdit, že 2 + 2 = 5. :dntknw:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kanár .. takže věc je jasná. Na červenej zaměřovač neházím bombu, ale v závislosti na rychlosti cíle příslušně před něj. Proto nejlepší výsledky při bombardování tanků v arkádě lze dosáhnout v hodně nízké výšce, třeba 200 - 300 m, s letadlem který je schopno házet bomby ze střemhlavýho letu, nebo který se této schopnosti aspoň blíží. Pak je bomba rychle na zemi a je snadnější odhad předměření. A protože za těchto okolností jseš po troše cviku schopen házet dost přesně, stačí lehčí ráže pum, řekněme moje oblíbené 250 kg, kterejch vždycky uneseš mnohem víc než řekněme 500 kg. To hraje svoji roli, protože, samozřejmě, na přízemní bombardování v arkádě máš většinou maximálně pár desítek sekund, než tě někdo vykuchá. S doplněním pumovnice a dalším shozem se nedá moc vážně počítat. Takže je dobře mít v pumovnici více lehčích pum než méně těžších, máš pak logicky větší potenciál zničit více tanků než tě sundají. Dál ti pomůže znát trochu mapy, trasy konvojů a mít prostě oči všude. Konvoje často před zatáčkou nebo do kopce jedou pomaleji, občas se někde pár vozidel zamotá nebo zasekne, někde když dojedou ke svému předepsanému cíli tak prostě zastaví, když tyhle věci znáš, pomůže to trochu tvé peněžence. Jak jsem ti říkal, mě nejvíc sedí na tyhle věci /cena oprav - výdělek, nosnost pum, obratnost, obranná výzbroj, schopnost bombardovat téměř střemhlav/ bombardéry typu Sparvier a Ki 49. Sparviera jsem ti výslovně doporučil proto, že v arkádě ti jde jen o to vydělat prachy a Sparviera si můžeš naházet na všechny sloty a brát jedno za druhým a jen vydělávat. Ale trochu trpělivosti a cviku chce i ta arkáda, no. Jestli pak jsi nečekal, že když si po simulátoru pustíš arkádu, že všechno kolem tebe zajde na ukrutný strach.. Tak to není.. Hráč specializovanej na arkádu proti tobě bude mít spíš výhodu, protože ty možná ze zvyku podvědomě šetříš letadlo, protože máš strach, že ti něco upadne, kdežto arkádista nešetří ani letadlo, ani náboje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bombry teď za trest jsou, ale jemu nejde o životnost, zábavu a statistiky, ale o maximální výdělek v arkádě. Když ze Sparvierem jednou nalítne na konvoj a to by se mělo podařit skoro vždycky a na jeden zásobník trefí 3 - 5 středních tanků a chcípne a pak to udělá ještě čtyřikrát, vydělá pár desítek tisíc stříbrnejch vždycky, bez ohledu na výsledek bitvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc mi to s tím nejde a tak jsem zkusil létat simulátor s prémiovým 3 x 20mm Fokoušem a určitě s tím vydělávám víc, než s těmi bombardéry, teda jako já, někdo jiný asi vydělá víc bombardováním ale rozhodující je hromada XP, kterou mi ty bombry nedají. Moc se mi nechce učit se bombardovat.

Fokouš je mrcha střečkovitá a padá do vývrtky stejně často, jak prezident na schodech. Furt se musí hlídat rychlost a nebrat prudké zatáčky a nenechat se zlákat k prudkému stoupání a také přistávání s poškozeným letadlem je velký problém ale dá se to. Asi si pod stromeček pořídím nějaké méně jankovité letadlo. Máte někdo typ? Musí z toho být ale dobře vidět. Jak není vidět dozadu, tak je to do simulátoru nanic, teda pokud to nelítá jako Me-123, tam je to jedno, ze zadu to asi neohrozí nikdo. Leda náhodou :wink:  Možná Mustang by mohl být vhodný ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli se nepletu tak kanár lítá simulátor i s pátým rankem (Meteor), o jeho skillu bych nepochyboval, o jeho názorech občas jo :D

anyway, dneska jsem (jak správná lama) vytáhl F-80 že trochu poexpím jety u amíků.. docela mile mě překvapilo, že jsem hrál většinou proti Japoncům a jen minimálně Hokajdo. to R2Y2, jak mi ze začátku přislo hrozně silný, tak pro F-80 to teď byla jen potrava... tak jsem si dal s R2Y2 (nevím jestli ten název píšu správně) ze zvědavosti test flight, uplatní se to jak bombr tak i stíhač, na jet to točí abnormálně, ale co je to platný, když se tomu trhaj křídla. takže proti F-80 to ve větší rychlosti vlastně nemá šanci nic udělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to začal létat ještě v uzavřené Betě ale protože ten knipl je děsně znevýhodněný, tak jsem to létal méně, než bych chtěl. Polétání se Sea Meteorem je parádní a kazí ho akorát časté setkání s Me-163, který není vidět a tudíž mě sundá aniž bych věděl odkud se vzal. HB nelétám skoro vůbec, jen jsem to tak zkoušel a arkádu jsem začal teď nedávno, když jsem zjistil, že se dá na nízkém ranku rychle vydělávat. Ovšem to ovládání myší je pro mě zoufalost a tak se k tomuto létání uchyluji jen když není v simulátoru hratelná národnost, kterou potřebuju, dám násobek a končím. Blbé je, že vhodnost prémiových letadel pro létání simulátoru nejde dobře vyzkoušet dokud ho nekoupíte. Musím něco pořídit protože ten Fokouš je děsně nestabilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...