Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Nikam se neženu. Jenom si to ošahávám. Mám nastavenu střelbu všemi zbraněmi na jedno tlačítko (spoušť) na kniplu protože tam nejsou dvě tlačítka nijak dost dobře postavená tak aby se dalo mačkat dvě naráz a to bez problému. Takže je lepší pálit vším najednou. S těmi racky jsem to prostě nepochopil o co jde. Takto je to jasné. Já měl představu, že to je nějaká volba jedné sady munice a druhé sady munice a nenapadlo mě, že je to munice pro každou zbraň zvlášť. Mají to holt vymakané, jako v reálu. S tím spadnutím pár minut po startu je to ale záhada. Je vidět, že se vrtule točí asi pomaleji ale výkon motoru je OK, rychlost postupně klesá i když letím vodorovně. Koukal jsem na budíky a žádný neukazoval nějaké abnormální hodnoty, tak opravdu nevím. V tom FR módu je to docela problém vůbec někoho uvidět takže netuším, jak to jiní dělají, že mě najdou i těsně nad zemí. Letím si a naráz prrrrd a jdu k zemi a ani nevím kdo a odkud. Z kabiny je prdlajs vidět a i když se rozhlížím kloboučkem i myší a nebo mám pohled dozadu na knoflík, tak stejně nic nevidím. Abys rozuměl, tak já už létal kdysi dávno FS ještě na počítači AT486 a později pak IL-2 Sturmovik, takže zas uplně nováček nejsem.

S jakým letadlem to máš problém odstartovat nebo to je u všech? Každopádně by ses měl na to zeptat na foru WT, protože tady ti nejspíš nikdo nepomůže. Tak samozřejmě začátečník asi nejsi, ale jak to mám vědět. :biggrin: Jinak asi prostě mají větší zkušenosti a najdou si tě, ale já FRB nelétám tak nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, že něco při startu opomenu o čem nevím a že je to třeba už profláknutá věc. Možná přeženu plný výkon motoru a ten se poškodí a ve hře je nějaký bug, který to neohlásí a nebo tak něco. Stalo se mi to s Beaufighterem a s Typhoonem. Budu muset na ofiko. Stejně je to škoda, že na tom FR je stále tak málo hráčů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem, že něco při startu opomenu o čem nevím a že je to třeba už profláknutá věc. Možná přeženu plný výkon motoru a ten se poškodí a ve hře je nějaký bug, který to neohlásí a nebo tak něco. Stalo se mi to s Beaufighterem a s Typhoonem. Budu muset na ofiko. Stejně je to škoda, že na tom FR je stále tak málo hráčů.

Bohužel FR bude jeden z nejméně hraných módů. Jak jsem psal, tak většina lidí si chce zalítat a zablbout a ne si pořizovat joystick,pedály a další vybavení k simulátorům. Mě ke štěstí stačí zatím HB, protože se letadla ve většině případů chovají jak mají a není to náročné na vybavení u počítače a můžu to hrát ikdyž jsem na cestách a mám po ruce jen notebook s myší. :smile:  Pokud si pamatuji i v IL-2 jsou různá nastavení obtížnosti a ty nejjednodušší jsou skoro jako HB ve WT jen tam pořád musí mít člověk joystick a potom co se mi porouchal, jsem si nový už nekupovat(peníze se dají lépe investovat) a IL-2 jsem přestal hrát.

 

Každopádně dej potom vědět jak ti bylo odpovězeno, protože to vypadá na nějaký BUG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to měl, to bylo první, co jsem kontroloval ale to by snad nezavinilo postupnou ztrátu rychlosti až do uplného pádu, ne? Vždycky se vypíše proč někdo havaruje a nebo, že byl sestřelen a čím ale tady prostě nic. Ticho po pěšině. Odhaduju, že jsem dlouho valil na víc, jak 100% tah motoru a ten čel do kytek protože teď si na to dávám bacha a už se to neopakovalo ale na nějaké závěry mám strašně málo startů a tak to není jisté. Ovšem to, že to nenapsalo žádnou zprávu a ani budíky neukazovaly třeba přehřátí, tak to je divné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud by jsi měl přehřátej motor tak to se vypisuje vpravo dole červeným písmem, pokud jsi si nevypnul kompletní HUD v nastavení. Ne u všech letadel fungují budíky tak jak mají.

 

Navíc si nemyslím, že by jsi motor oddělal tak rychle

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

menší dotaz k palubním střelcům- nedošlo ku snížení jejich kvalit? Protože teď nějak často sestřeluji bombarďáky pěkně od zadku. Dřív to byla sebevražda.

 

oficiálně ne, ale je možné, že to upravili a nikomu nic neřekli nebo jsi měl prostě štěstí

 

Ne nedošlo k ničemu takovému a nic nikde nebylo. Každopádně stojí za to se podívat na hráče kolik toho odlétal a když má střelce v základu tak prostě tě moc neohrozí dokud nezačne střílet sám hráč. Stále potkávám bombardéry , za kterými je sebevražda letět rovně a je to o to zajímavější, že do poslední chvíle nevím jak na tom jeho střelci jsou. :biggrin: Prostě jen přišla spousta nových hráčů a ne každý investuje do střelců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak zdá sa mi, že ked to v HB nalosuje málopočetné tímy, tak je odmena za zostrel vyššia, než ked je na oboch stranách plný stav.

Teraz som napríklad s dorou zostrelil Yak 9Ta P-47, teda lietadlá hlboko pod mojím rankom a dostal som za to 66k expov. Som čumel.

Podotýkam, že na dore mám vylietaný exp bar.

 

Ono by to aj malo logiku - menej lietadiel, teda vyššia odmena za prípadný kill. 

 

Nevšimli ste si niečo podobné?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak zdá sa mi, že ked to v HB nalosuje málopočetné tímy, tak je odmena za zostrel vyššia, než ked je na oboch stranách plný stav.

Teraz som napríklad s dorou zostrelil Yak 9Ta P-47, teda lietadlá hlboko pod mojím rankom a dostal som za to 66k expov. Som čumel.

Podotýkam, že na dore mám vylietaný exp bar.

 

Ono by to aj malo logiku - menej lietadiel, teda vyššia odmena za prípadný kill. 

 

Nevšimli ste si niečo podobné?

JJ všiml, ale většinou hraju zhruba 15 na 15 takže nemohu posoudi. Každopádně záleží i na tom jak ses trefil a jak jsi byl přesný(opět nemůžu dokázat, ale většinou dostávám více za rychlé killy a přesnou palbou).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zase lamácký dotaz. Vzal jsem do FRB Spita na ranku 12. Kupodivu jsem létal asi hodinu a problém se ztrátou otáček a pádem jsem neměl. Ale jde o to, že jsem poletoval a nic neviděl. Nakonec na mapě zůstaly nějaké dva dvojplošníčky a nějaký pozemní cíl, který jsem prostě nebyl schopen identifikovat i když jsem nad tím místem létal jak idiot asi 2/3 bitevního času. Asi to byl bunkr. Nevím to ale jistě protože zničit ho nešlo, což je asi správné protože 20mm asi betonový bunkr nedá, že? :biggrin: Když jsem tak nad tím místem furt kroužil, tak mě několikrát napadnula ta létající chmelnice a nadělal mi odlehčení do draku. Já ale toho hajzlíka vůbec nebyl schopný spatřit!!! Nakonec jsem nalétával z větší dálky a koukal přes maximální zvětšení a 2 x jsem ho zahlédl. Ovšem, když jsem přepnul na normální pohled, tak byl tak titěrný, že mi hned zas zmizel. Zkusil jsem to teda přes ten zvětšovák ale s tím se nedá zase k tak pomalému cíli přiblížit aniž bych ho ztratil z dohledu. Prostě jsem ho nedokázal proti té krajině najít a nakonec to skončilo tak, že zůstali ti dva + (asi) bunkr nebo co to bylo za pozemák a já, a byl konec. To se dělá tedy jak, aby se vidělo? Oni evidentně neměli potíž s tím mě najít. Mám monitor jako kráva 27' a hru na maximální detaily. Nebude lepší to dát na minimální detaily, jak to ostatně bývá u všech bojových her, že to akorát ruší rychlou detekci nepřítele?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hehe, tak sem si dal FRB s bombrem ( zcela vychcane sem mel v planu vsechny kropit ze strelcu ) a to s B-25. Narodil sem se ve vzduchu, pri trosce kotrmelcu sem ustalil let a zvykl si na myso ovladani a hura nad cile. Byl sem nad kolonou cca  700m a videl sem jen oblacky tak sem to tam pustil a jeden tank zaplatil. Vracim se nad letiste a rikam si jak stim asi pristanu a najednou si vsimnu ze se me prehriva volej. Nikdo me nikde neposkodil jen sem si pri bombingu pustil bojovky a nezahlidl ani letadlo, vlastne sem nezahlidl ani zadne pozemni cile ani strelbu na me. Reknu si uberu otacky a snad to tam doklepu. Najednou zrudnou oba motory ( od letiste sem asi jeste 14 km ) Hmm tak vypnu motory aby se trosku ochladily, zapnu je zabafa to a oba motory fuc. Hmmm tak si chvilku hraju na kluzak a samo ze najdu pekny policko s jedinym stromeckem na konci. Pristanu na bricho a trefim presne ten jedinej kericek a je hotovo. Tak FRB zase na dlouho nepoletim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL když čtu příspěvky některých hráčů co tady machrují, radí, prudí atd.  a pak si přečtu název diskuze, tak nechápu jak někdo kdo neumí číst chce někomu radit. Konkretně momentálně teoretická diskuze k up 1.31

Ale co hlavně, že něco napíšete třeba jako já teď. :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze předpokládat, že ty dvojplošníky byly AI a ti opravdu nemají problém cokoliv najít. Mají problém to sestřelit :biggrin: . Jinak mně se osvědčila taková obrácená BnZ taktika. Vůbec nestoupám, naopak se držím nízko, špatně viditelný proti zemi a přitom docela slušně nepřítele vidím právě co by tečky na obloze. No a pak se stačí k nim táhlou zatáčkou zespodu zezadu přiblížit a poslat je do pryč :devil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL když čtu příspěvky některých hráčů co tady machrují, radí, prudí atd.  a pak si přečtu název diskuze, tak nechápu jak někdo kdo neumí číst chce někomu radit. Konkretně momentálně teoretická diskuze k up 1.31

Ale co hlavně, že něco napíšete třeba jako já teď. :biggrin:

facepalm.pngfacepalm.pngfacepalm.png  chápu, Ty nic nevíš, tak neradíš  p.pngp.pngp.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík, tak to by mě nenapadlo. Kdybych to býval byl věděl, tak jsem se s nimi mohl pohrát. Teda jestli to byli AI piloti. To teď už nevím.

 

To nejsou AI piloti, ale klan AI....jednak trpící rozdvojenou osobností, protože stejná jména potkáš na obou stranách občas a taky největší frajeři, protože klidně nastoupí s P-26 proti G-10, D-13 a podobně....rozhodně nepodceňovat klan AI :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...