Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Zajímavá otázka. No uvidíme, kolik se jich najde :Smile_teethhappy:

 

Jak nad tím tak přemýšlím, docela by mě zajímalo, jak chtějí u Rusů vyřešit námořní HB a FRB? Poslední námořní bitvu měli za cara u Cušimi (a moc se jim nepovedla :Smile_teethhappy: ). Aby jim to nedopadlo na pouhé doprovázení konvojů těmi pár torpédoborci, které na to používali. (4 bitevní lodě třídy Gangut, spuštěné před 1. světovou, se ani nevydaly na moře, natož aby se utkaly s Kriegsmarine). No, nezávidím ruským "námořníkům" - trčet v arkádě nebo přístavu :Smile_sad: . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímavá otázka. No uvidíme, kolik se jich najde :Smile_teethhappy:

 

Jak nad tím tak přemýšlím, docela by mě zajímalo, jak chtějí u Rusů vyřešit námořní HB a FRB? Poslední námořní bitvu měli za cara u Cušimi (a moc se jim nepovedla :Smile_teethhappy: ). Aby jim to nedopadlo na pouhé doprovázení konvojů těmi pár torpédoborci, které na to používali. (4 bitevní lodě třídy Gangut, spuštěné před 1. světovou, se ani nevydaly na moře, natož aby se utkaly s Kriegsmarine). No, nezávidím ruským "námořníkům" - trčet v arkádě nebo přístavu :Smile_sad: . 

Premium si zatím kupovat nebudu žádné, uvidím jak dopadnou tanky, lodě a jak vymyslí CW a potom se rozmyslím.

 

U tech lodí tam se prostě nevyhneme v některých případech lodím co byli v rozestavěném stavu. Třeba ruská BB Sovietskij Soyuz http://www.warshipsww2.eu/lode.php?language=&idtrida=1398. Podrobné plány těchto lodí jsou a ohledně děl budou taky podrobné informace, takže se toho moc nebojím a některé z nich byli aspoň z části postavené. To samé bude nejspíš u Němců ohledně jejich letadlových lodí. Stále musíme mít na mysli, že to hra a občas někde se musí udělat kompromis, ale u tanků doufám, že těch papírových prototypů bude co nejmíň nebo vůbec žádné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Premium si zatím kupovat nebudu žádné, uvidím jak dopadnou tanky, lodě a jak vymyslí CW a potom se rozmyslím.

 

U tech lodí tam se prostě nevyhneme v některých případech lodím co byli v rozestavěném stavu. Třeba ruská BB Sovietskij Soyuz http://www.warshipsww2.eu/lode.php?language=&idtrida=1398. Podrobné plány těchto lodí jsou a ohledně děl budou taky podrobné informace, takže se toho moc nebojím a některé z nich byli aspoň z části postavené. To samé bude nejspíš u Němců ohledně jejich letadlových lodí. Stále musíme mít na mysli, že to hra a občas někde se musí udělat kompromis, ale u tanků doufám, že těch papírových prototypů bude co nejmíň nebo vůbec žádné.

Tak jistě, že tam budou i rozestavěné lodě. Ale mně jde o bitvy v HB a FRB. Které námořní bitvy za 2. světové se ruské námořnictvo účastnilo nasazením plavidla většího než torpédoborec?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jistě, že tam budou i rozestavěné lodě. Ale mně jde o bitvy v HB a FRB. Které námořní bitvy za 2. světové se ruské námořnictvo účastnilo nasazením plavidla většího než torpédoborec?

No vzhledem k tomu, že toho moc nebylo(bitevní lodě si vůbec nezabojovali, ale ponorky řádili a torpédoborce taky) tak budou mapy něco jako útok Německa na Británii nyní v letadlech, takže to bude takové co kdyby ....(jinak se to nevyřeší). :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo sa viac oplatí kúpiť?  P-47D Thunderbolt, alebo radšej F4U-1d Corsair? Papierovo to vychádza lepšie na Thunderbolt, len ma znepokojuje, že napriek tomu, že je na vyššom tiery než F4U-1d je o dosť lacnejší.

záleží, jak s tím budeš lítat. P-47 je více multifunkční,

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čo sa viac oplatí kúpiť?  P-47D Thunderbolt, alebo radšej F4U-1d Corsair? Papierovo to vychádza lepšie na Thunderbolt, len ma znepokojuje, že napriek tomu, že je na vyššom tiery než F4U-1d je o dosť lacnejší.

Já bych šel do Corsaira, P47D potřebuje ideální podmínky aby zazářil. Navíc rozdíl v opravách je značný :Smile_smile: Každopádně pokud si p47D pořídíš později tak taky neprohloupíš.

 

Platí pro HB

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Môj skill nie je nič extra, keď si priveziem z HB 20000 levov, tak som šťastný jak blecha. Väčšinou to je tak 5000-6000, alebo 0. Viac ma bavia klasické dogfight, než neaké BnZ taktiky. Asi to bude aj tým, že na BnZ zatial nemám dostatočne výkonné lietadlo. Ale aj keby som mal, tak by ma tento štýl boja asi nebavil.  Teraz hlavne lietam s wildcat a celkom ma sním bavý uhýbať BF109 a FW190. Darí sa mi ich aj vymanévrovať tak, že sa im dostanem na ocas. Ak však súper nespanikári a nezačne so mnou točiť, tak mi väčšinou jednoducho rovno uletí preč. Takže hľadám lietadlo s ktorým sa dobre točí, no zároveň má dostatočný výkon na to, aby rýchlostne mohlo konkurovať BF a FWkám. Som myslel, že by nato mohol stačít F4U-1a Corsair no sním sa mi zatial ale vôbec nedarí. Pretože sa mi sním zle manévruje, brutálne rýchlo pri otočkách stráca rýchlosť a brutálne pomaly ju naberá. Pri prudkých náletoch je zasa pri extrémnych rýchlostiach neovladatelný, no celé zle. Takže teraz dúfam, že s P47D by to mohlo byť lepšie. Aj keď zase tam tá cena opravy. Ach jo, asi si radšej zahrám tetris.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím jak v arkádě, ale v HB jsou souboje osobnější. Po dobrém dogfightu, který trvá i několik minut a dobře si zabojuju a je jedno kdo vyhrál, tak nemám problém mu do chatu napsat "good fight" nebo podobně. Je to určitá úcta k protivníkovi a pokud je vyřazen z boje a snáší se padákem a nemůže se bránit, je to prasárna do něj střílet. Je to prasárna vždy a za všech okolností. Není to na ty co si to jenom chtěli zkusit nebo pod. ale na ty co to dělají běžně ;-) Ale jak říkám, s tím sem se ještě nesetkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak k novým mapám - docela dobrá je Mozdok... Včera jsme to tam jednou nebo dvakrát projeli kvůli mentálům, co si v tankách šli radši pindit hoňoura někam na bunkry (v bomberech), místo toho, aby nejdřív smazali z oblohy tanky, kvůli kterým se zezačátku nedá udržet letiště... Takže upozornuju předem nervově slabší povahy, že pokud narazí na tým troubelínů, tak to může mít neblahé následky v podobě vytočení se do běla nad neschopností spoluhráčů. Spolehlivá cesta je vzít zezačátku bomber a jít to vykropit sám :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...