Přejít na obsah

War Thunder - letadla


Killere

Recommended Posts

Ee přistání s držkopádem trvá dýl, na opravu ;-) I když otázka je, jakým stavu je to letaldo před držkopádem :-D Někdy dosedáš tak na cucky, že už pomalu není při tom držkopádu co dalšího rozbít :-D

 

To vím, že trvá dýl, já jen jestli na těch letadlovkách to třeba nemají nastavené jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musíš manévrovat a vědět co zvládne nepřítelovo letadlo a co Tvoje letadlo.

 

Pokud lítáš arkádu tak máš minimum šancí s tím něco udělat, v HB a FRB je to už mnohem lepší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A trvalo jim to přibližně třikrát déle, nebo to stihli jako po přistání bez držkopádu?

 

me oprava trvala tusim minutu

 

shot20130302220131.jpg

 

byl jsem sestrelen nad pristavaci plochou. i po sestrelu do me strileli. oprava trvala neco kolem minuty. po oprave jsem automaticky zabral toto letiste ... cele to bylo docela zvlastni a prekvapilo me to ...

hodil bych i cast zaznamu, ale diky nemoznosti pretaceni a pod .. je nepouzitelne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyvoel, 17 rank u japonců, první co mě napadlo - test flight Ki-200 :D jako je s tím docela řiť, ale plná nádrž paliva = 4 minuty ve vzduchu :D to ani nevím jestli bych za tu chvilku stačil k B17 doletět, když už jenom přistát je s tím mise. letím ani ne 200, spustím tu plošinku a sednu an zem, ale ono to furt jede a nezpomaluje, takže přejedu letiště a pak se vysekám o strom. o přistání na letadlový lodi ani nepřemejšlím. no ještě zkusím mrdnout křídlem o zem, jestli to bude fungovat, nebo přistát bez plošinky

 

jinak hustý letadýlko, škoda tý malý zásoby paliva, původní Komet má víc ne? myslím že jsem ho viděl ve vzduchu 8 nebo 10 minut..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tyvoel, 17 rank u japonců, první co mě napadlo - test flight Ki-200 :D jako je s tím docela řiť, ale plná nádrž paliva = 4 minuty ve vzduchu :D to ani nevím jestli bych za tu chvilku stačil k B17 doletět, když už jenom přistát je s tím mise. letím ani ne 200, spustím tu plošinku a sednu an zem, ale ono to furt jede a nezpomaluje, takže přejedu letiště a pak se vysekám o strom. o přistání na letadlový lodi ani nepřemejšlím. no ještě zkusím mrdnout křídlem o zem, jestli to bude fungovat, nebo přistát bez plošinky

 

jinak hustý letadýlko, škoda tý malý zásoby paliva, původní Komet má víc ne? myslím že jsem ho viděl ve vzduchu 8 nebo 10 minut..

 

Comet, má full na 6 minut, ale dá se letět i 10-12 minut záleží, jak moc šetříš. Přistání je trošku problém, jako zastavit to jde v poho, ale když zastavím, tak se překlopí na jednu stranu a občas urve křídlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

komet je výbornej, když prostě jenom plachtíš, tak vydržíš dlouho ve vzduchu, když vezmu kometa do hb, tak spíš musim letět zpět na letiště kvůli tomu, že nemám náboje než kvůli palivu, ale op stroj to rozhodně neni, když umíš sestřelíš dost, když ne tak letíš hned zpět a neuděláš vůbec nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zoltare ty a Jet????????

test flight more. a až bude fungovat MM, tak klidně. no a vzhledem k tomu že u amíků většinou vidím B17, proti kterejm byl tedle stroj stavěnej, tak bych se ho nestyděl vytáhnout i teď. trolit v arkádě proti buffalům s tím fakt nebudu. ale čekal jsem že se tu někdo vytáhne s podobnou poznámkou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, chci zeptat, když se nepřítel dostane za mě jak se můžu bránit ? Ještě se mi to nikdy nepovedlo a vždy mě dostal to když se dostane za mě už s tím nejde nic dělat ? a sestřelí mě ?

 

Dost záleží na konkrétní situaci, tj. co máš za letadlo ty, co nepřítel.

 

Pokud má nepřítel pomalé a obratné letadlo, tak tvou nejlepší nadějí bývá pokusit se uletět... Pokud jsi v nějaké rozumné výšce a nepřítel je dál (= dá se kalkulovat s tím, že tě nebude trefovat se stopro přesností), obvykle se mi vyplácí poněkud riskantní manévr, že to nejdřív zvednu trochu nahoru, nepřítel to většinou "sežere" a zvedne čumák taky... vzápětí to položím dolů a dupnu na plyn a doufám, že ta chvíle bude stačit, abych se mu urval o těch pár set metrů co potřebuju, aby mě už nemohl efektivně ohrozit...

 

Pokud jste tak nastejno a nepřítel je blízko, tak se mi obvykle vyplácí "nůžky", tj. ze strany na stranu, kdy se vaše dráhy postupně kříží... Záleží na kvalitě pilota za tebou, ale většinou lze počítat s tím, že díky tomu, že musí reagovat ON na TEBE, a ta reakce chvíli trvá, tak bys ho postupně měl dostat před sebe a být "na koni". Nebudu tu vypisovat něco, co už bylo popsáno, máš to zde: http://www.worldofwa...dni-manevry-ii/, manévr "horizontální nůžky"...

 

Pokud je nepřítel rychlejší, výrazně, tak se snažit to "přežít" (kvrdlej s tím, uhýbej) do doby, než se přiblíží natolik, abys mohl provést dle předchozího odstavce...

 

Pokud tě nepřítel nachytá u země a pomalu, tak jseš prostě v pr..eli a nepomůže ti většinou ani svěcená voda, leda, že ty bys měl nějaké vysoce obratné letadlo, jako dělané na kroucení v malých výškách, a nepřítel byl trotl,letěl třeba v P-40 a místo toho, aby tě pokropil a zase se vzdálil a nabral výšku, s tebou začal kroutit u zem ;-)

 

Ještě dvě "dobré rady" na závěr:

 

1) Snaž se držet blízko týmu... Nepřítel, co má nalepené oči na zaměřovač, kam se pokouší dostat tebe, respektive tvůj "leading indicator", obvykle moc nečumí kolem sebe, ergo, je velmi snadným cílem, neboli řečeno jasně a výstižně - pokud nehraješ s uplnýma trotlama, dřív nebo později ti někdo pomůže... možná do hrobu, když se netrefí, ale buďme optimisti :-)

 

2) Snaž se pokud možno minimalizovat situace, kdy se ti na ocas někdo dostane - sleduj okolí, nezapichuj se přímo do klubka nepřátel, udržuj si výškovou převahu atd. atd... Chce to čas a cvik, ale uvědom si, že když máš někoho "na šestce", je to skvělá palebná pozice, kterou bys v první řadě protivníkovi pokud možno neměl poskytovat... Jak se z té šlamastyky dostat už pak záleží na řadě okolností, občas to jde, s většími či menšími šrámy, ale stejně jako při požáru - je lepší se snažit, aby vůbec hořet nezačalo, než řešit, jak nejlíp hasit ;-)

 

EDIT: Ještě k "nůžkám" - mají smysl řekněme tak od 350 m v případě, že protivník se k tobě blíží (= má rychlejší stroj) a tak od 250m v případě, že letíte cca stejně rychle... Opět vzdálenosti orientační, nejlíp si to vyzkoušíš, až budeš sám někoho sledovat. Ta vzdálenost musí být už tak malá, že na tvůj manévr musí protivník reagovat prudším trhnutím a prudkou změnou směru. Dělat "nůžky" když je od tebe protivník třeba 750m, tomu se pak neříká nůžky, ale asistovaná sebevražda, protože, zvlášť v případě stejně rychle letícího protivníka, není pro soupeře výraznější problém tě udržet v zaměřovači i v době, kdy mu při obrátce vystavíš celou plochu křídel a trupu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu jak někoho setřást mě napadla samozřejmě klasika - předpokládám, že film Top Gun jsi viděl :-) Čili pro situaci, kdy je protivník blízko a ideálně letí rychle, tak to prostě "urvat nahoru" a doufat, že tě podletí... Pokud je opravdu dostatečně blízko, ty letíš pomaleji, tak tě velmi pravděpodobně nestihne sledovat, navíc ty když to "postavíš skoro kolmo", tak pod tebou profrčí... Následuje prudké převrácení po křídle zpátky dolů, nalezení protivníka, co by se měl ideálně zmateně kroutit někde pod tebou a zeptat se ho, kam to chce, následně ho poslat k zemi dobře mířenou dávkou :-) Předpokládá to ovšem, že máš letadlo, které je schopné tenhle manévr provést, a protivník má letadlo, které te "stihne" podletět dřív, než on zareaguje... Neprovádět, pokud máš za zády něco typu základního lowlevel dvojplošníku a sám máš stoupavost/energetickou rezervu takovou, že místo toho, abys vystřelil vzhůru jako šipka, se budeš ploužit jako devadesátiletá babička po schodech na Eiffelovku... Pokud to přesto uděláš, tak je to opět typ asistované sebevraždy, protože takovou příležitost, kdy pomalým škrábáním se nahoru vystavíš protivníkovi celou plochu letadla, si málokdo nechá ujít :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...