Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Vysvětlí mi někdo, proč jsme vyhráli když naše základna byla několik sekund plně obsazena? Sice jsem toho posledního smahnul, ale body za obranu jsem nedostal. Podle mě jsme měli prohrát, protože jsem to nestihl. A když už nám to dalo výhru, měl jsem dostat body za obranu. Děkuji za názory či případné vysvětlení. Prosím nekomentujte moji hru, ani závěrečné nadávání tomu hráči, co 2x opustil zabíranou základnu v závěru - prostě jsem se neudržel a málem za to zaplatil od PzJgI. Přikládám replay - jde o ten konec.

http://wotreplays.com/site/1406246#self

trochu upřesním

Zvedáka.to vysvětlil, ale ještě

Když capujou víc než 3 hráči, tak jim ostatní berou těm 3hráčům cap body,tudíž to prodlužuje capování.

Dále co se capuje a capující tanky střílejí na tanky a trefují, opět se prodlužuje capování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám takový blbý dotaz: všiml jsem si, že v každé bitvě na konci, když vyhráváme někteří hráči střílí jen, tak do skály před sebou. Má to nějaký vliv na větší příděl zkušeností pro střelce nebo nabíječe ze získané zkušenosti, kterou získal za bitvu?

Jediné co z toho tyto existence mají je to, že si mrví hodnocení přesnosti střelby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

qkr7tyqwfys9af0wwvo6.jpg

 

Jedna otazka co vsechno ta cisla znamenaji od 7 az po 0.1

Pokud to není fejková otázka, tak za mě:

nějaké hodnocení (nevím z čeho čerpá, možná to je průměrný tier), počet bitev zaokrouhlený na tisíce, WN8 (popř. jiné nastavené), celkový WR, počet bitev s aktuálním vozidlem, WR s aktuálním vozidlem, počet killů s aktuálním vozidlem (teď akorát nevím jestli za bitvu nebo na vlastní smrt, ale asi na bitvu)

 

Víc toho nedám, podrobněji jsem to nestudoval :-D

 

Edit: tak doplnění, tady je to i s obrázkem, hned na začátku :-)

 

http://aslain.com/index.php?/topic/4-faq/

 

Průměrný tier / počet bitev zaokrouhlený na 1000 / rating (dle zvoleného hodnocení) / celkový WR / počet bitev s aktuálním vozidlem / WR s aktuálním vozidlem / aktuální vozidlo s trochu složitějším ukazatelem - vzorec = DMG*(battles/maxHP), přeloženo jako "průměrná efektivní DMG"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 1.0 prumerny pocet kilu s timto tankem. Dekuji za odpoved. :thumbsup:

rawac už to napsal, není to číslo ohledně zabití,ale ohledně HP toho stroje a průměrnýho dmg. Takže, když daný tank má 1000 a ty máš průměrný dmg na bitvu tím tankem1000,bude tam číslo 1.0, když budeš mít dmg 2000 bude tam 2.0 atd Proto třeba arty,tam maj až kolem 4, protože nastřílí více dmg, než má artyna HP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...