Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Hele Datle, to byla jen sranda, to nepoznáš? A je to určitě maximální oddálení protože při tom se dějí i jiné věci. Záleží na mapě, kde na ní jsi a kam se díváš.

No tak to jsem nepoznal milý Kakadu :-) ale asi máte pravdu, bude to tím oddálením. Ani jsem to tam nechtěl. Stáhl jsem balíček kvůli zaměřovači a bylo tam i tohle. Jsem si měl počkat na Crabtrův zaměřovač a nemusel jsem se takhle ptát :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, max. oddálení jsem zkusil a šlo hned pryč, jenom mě to mátlo, žádnej profit jsem v tom nenašel. Postavení enemáků se dá zjistit i v normálním zobrazení.

Poněkud jsi mimo. Když jezdíš v terénu a nebo městě, tak bez toho víš prd kdo se kam dívá a o tom to je, víš? Že tam je značka tanku, to nestačí. Musíš vidět, kam je natočený, jestli vystřelil, kam se pohybuje a tak. Mátnout to nemůže. Kolečkem na myši to prostě reguluješ a tlačitkem zapínáš sniper mód. Bez toho hrát, to je pro mě a ne jenom pro mě asi jako kdybys mi dal pásku na oči.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, max. oddálení jsem zkusil a šlo hned pryč, jenom mě to mátlo, žádnej profit jsem v tom nenašel. Postavení enemáků se dá zjistit i v normálním zobrazení.

 

Keď som za prekážkou, tak zistím či enemy nemá na mňa otočený lauf ;-) Samozrejme, že to ide aj s klasickým oddialením, ale len do určitej výšky prekážky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poněkud jsi mimo. Když jezdíš v terénu a nebo městě, tak bez toho víš prd kdo se kam dívá a o tom to je, víš? Že tam je značka tanku, to nestačí. Musíš vidět, kam je natočený, jestli vystřelil, kam se pohybuje a tak. Mátnout to nemůže. Kolečkem na myši to prostě reguluješ a tlačitkem zapínáš sniper mód. Bez toho hrát, to je pro mě a ne jenom pro mě asi jako kdybys mi dal pásku na oči.

Mě to nechybí, kam má enemy lauf vím nablízko i bez toho, na dálku to je jedno - a prostě mi to nevyhovuje.

Že tobě to vyhovuje je jiná věc, nevnucuj to druhým. Mě vadí délka intervalu mezi sniper módem a max. oddálením a ztrácím na tom čas, bez toho reaguju rychleji.

A neřek bych že jsem mimo po tom co mám odehráno - používám XVM mód podle Crabtra, ale tohle vždycky odstraním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co to meleš? Jaký interval? Ten je přece stejný, tam nic delšího není. Záleží jen na tom, jak rychle zmačkneš tlačítko. S tím, jestli je pohled dál a nebo blíž to nijak nesouvisí.

A přesnost střelby při oddálení ve srovnání se sniper módem?

Kanáre, ty prostě musíš mít pravdu, odlišný názor se neodpouští.

Dál už reagovat nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někdo není zvyklej používat shift. Nědo to vše roluje ručně. I já jsem to před pár měsící taky tak dělal...ale faktem je, že je to nepraktický :)

No, tak to by mě ale vůbec nenapadlo, to se pak bavíme každý o něčem jiném a pan expert to hraje jak malé děcko a nemá to s mou touhou mít vždy pravdu vůbec nic společného :biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to nechybí, kam má enemy lauf vím nablízko i bez toho, na dálku to je jedno - a prostě mi to nevyhovuje.

Že tobě to vyhovuje je jiná věc, nevnucuj to druhým. Mě vadí délka intervalu mezi sniper módem a max. oddálením a ztrácím na tom čas, bez toho reaguju rychleji.

A neřek bych že jsem mimo po tom co mám odehráno - používám XVM mód podle Crabtra, ale tohle vždycky odstraním.

 

K tomu oddálení... mě dost nevyhovuje to maximální oddálení (to bývá snad 32x), tam už se ztrácím... nicméně je to pořád lepší, než standardní WoT odzoomování, to se člověk nemůže ani pořádně rozhlédnout kolem sebe. Docela se divím, že si to WG "neošéfuje" líp - ideální by bylo ještě tak 3x oddálení a pohoda.

Po novém každém patchi mi tohle HODNĚ chybí - jak si na to člověk zvykne, cítí se bez tohoto módu tak nějak nesvůj :-)

 

PS: já toho využívám typicky ke "špízování" enemáků za kopcem / velkým barákem apod., kde základní odzoomování vyloženě nedostačuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste jeden dotaz. Vymenil jsem u strelce na JT perky - dal jsem tam kanonyra. Od ty doby mam pocit, ze strilim rany s vetsim DMG nez predtim. Je to placebo efekt a nahoda, nebo to fakt poskozuje nejaky moduly nepratel a tim pridava udeleny DMG?

 

Osobne si myslim, ze je to stejny placebo efekt, jako ktery jsem mel ja kdyz jsem u E 75 dal perk bia po kterem mi prislo , ze davam daleko vice rany za 500+ coz je nesmysl, jelikoz jak vsichni vime, udelena dmg je jen nahodna loterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mal by som otázku, v podrobnej správe po bitke, pri kreditoch aj pri expoch, mám v zátvorke uvedené včetne odvážného odporu.vie mi niekto bližšie vysvetliť, čo tým myslia? :Smile_Default:

http://www.worldofwars.cz/index.php/topic/2549-odpovede-v%C3%BDvojarov/page-76

příspěvek č. 1501

 

Prohraješ, získáš medaili = dostaneš bonus v kreditech i expech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Nechapem napr ucet tohoto hraca "Psych0s0cial". Je vobec mozne takto to vyexpit cez free expy?

 

Ten človíček má špičkové statistiky, takže mu jde expení rychleji než nám obyčejným smrtelníkům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...