Přejít na obsah

Hledáte vysvětlení ? Ptejte se zde.


Kanár (NIHIL)

Recommended Posts

Ještě je třeba také vzít do úvahy bitvy, kdy dáš například 7 až 9 killů a celkovou damage máš 4 x vyšší, než kdokoliv v bitvě, enemáky nevyjímaje a stejně to skončí prohrou. Jak jinak také, když jsi tam vlastně jenom sám proti 15-ti.

 

tak to mi pošli screen téhle bitvy :))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši nevím jestli se to děje jenom mně, ale jak jste na tom po patchi z hity za 0? Já už jsem zoufalej..Poměr střel za 0 DMG mi vzrostl neskutečně. No a korunu tomu naložila s IS7 na El Haluzu.. 5 výstřelů, 3 zásahy, 3 průrazy a z toho 2x za 0...tank jen blikne a hláška "Enemy is hit" nebo "Penetration!". Začínám bejt tak trochu zoufalej. Navíc když u desítek vozím jen goldovou munici tak je mi úplně UKRADENÝ, že jsem enemákovi zničil nějakej debilní modul, kterej si nahodí během vteřiny zpátky :facepalmic:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hoši nevím jestli se to děje jenom mně, ale jak jste na tom po patchi z hity za 0? Já už jsem zoufalej..Poměr střel za 0 DMG mi vzrostl neskutečně. No a korunu tomu naložila s IS7 na El Haluzu.. 5 výstřelů, 3 zásahy, 3 průrazy a z toho 2x za 0...tank jen blikne a hláška "Enemy is hit" nebo "Penetration!". Začínám bejt tak trochu zoufalej. Navíc když u desítek vozím jen goldovou munici tak je mi úplně UKRADENÝ, že jsem enemákovi zničil nějakej debilní modul, kterej si nahodí během vteřiny zpátky :facepalmic:

twe vozit na kanonu s pene 260 goldy..?! na jedny strane se tady muzete posr.. z goldu za kredity ale na druhou ji vozite na kanonech co ty goldy vubec nepotrebuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za rady.Ale XVM jsem si raději neinstaloval,protože bych byl asi hned nasr....na začátku a přece jenom nějaká jiskřička naděje na výhru tu je.Právě s IS4 a IS7 mám dlouhodobě takové mizerné výsledky.Vykašlu se na ně a budu hrát jiné tanky.Nejvíc mě mrzí že, když jsem v četě a stejně to nedokážem nijak ovlivnit zbytek týmu který je prostě na prd a předposlední a minulou noc jsem se zase přesvědčil,že hráči co chtějí něco udělat a zahrát si nedejbože vyhrát jsou cíleně sráženi nějakým zkur. MM.Klasická situace udržím s kolegou svojí stranu a druhá padne.A v noci potkat cempující Batchaty v četě a T34 co jde na E100 a T57 heavy a nedá si říct ať počká není nic neobvyklého. :facepalmic: Tolik proher v řadě za sebou jsem ještě nikdy neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, mám dotaz a doufám, že se mi tady dostane i odpovědi :) stalo se vám někdy, že jste měli zamířený tank, ale zaměřovač vám skákal z cíle na zem? Mám to v replayi, ve hře mi to nedělalo. Dělo se ani nehnulo, ale zaměřovač skákal z místa na místo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím, mám dotaz a doufám, že se mi tady dostane i odpovědi :) stalo se vám někdy, že jste měli zamířený tank, ale zaměřovač vám skákal z cíle na zem? Mám to v replayi, ve hře mi to nedělalo. Dělo se ani nehnulo, ale zaměřovač skákal z místa na místo.

Tohle je bezna vec (aspon u me), pry to souvisi s rozlisenim obrazu - pokud je prilis male okno WoT tak to nejak neumi poradne spocitat kde ten kopec vlastne konci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to si asi nerozumíme. Ve hře mi to nedělalo, mířil sem přesně na t69, ale střela šla někam do země, ale to jsem zjistil až v replayi. Navíc je vidět, že se dělo ani nehne a míří tam kam má. Tady je ten replay : http://mwreplays.com/replay/DXHZ1801VBDF/ jo a čas je 10:50 a dál

Hm, tak v replay se neorientuju, to je otazka na nekoho jineho. Me se to stava ve hre (podle popisu, replay jsem nevidel).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každopádně zaměřování dělá docela bordel když se jedná o nějaké vodorovné linie, kde se nemá čeho chytit. Například horizont a nebo nějaká budova. Nejvíc to je poznat u houfnic. Stává se, že nelze zamířit vůbec a zaměřovač padá většinou dolů, kde se přilepí na nejbližší vodorovnou linii. Zaměřování totiž řídí program a ne pouze hráč. Je zde určitý autoaim, který mě osobně pije krev odjakživa protože například nelze zamířit do nějakého místa jenom tak, takže když někde vidíte cíl, který pak zhasne, tak na to místo střelit je téměř nemožné. Projevuje se ten zaměřovač jakoby byl zmagnetizovaný a musel se vždy něčeho chytit. Možné tedy je, že ve hře jsi to viděl jinak, než jaká byla skutečnost. Já ale nikdy rozdíl mezi záznamem a hrou neviděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ti střela letí obloukem, tak kdybys chtěl trefit ten "vzduch" kde ti enemák zmizel, tak bys v životě nemohl trefit ten kopec, co se skrýval za tím vzduchem. Nevím, jak to jednoduše popsat, ale funguje to dobře a co řešíte je blbost. Jasně vím a moc dobře to znám, bavíme seo stejný věci, ale to je prostě nevýhoda houfnic. Neviditelnýho netrefíte, když zmizí, vždy obloukem trefíte tu skálu daleko za ním (pokud je za enemákem dost místa)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je prostě nevýhoda houfnic. Neviditelnýho netrefíte, když zmizí, vždy obloukem trefíte tu skálu daleko za ním (pokud je za enemákem dost místa)...

není to vždy, ale většinou.. :Smile_blinky:  je to ovšem veliká náhoda když trefíte... pokud ale střílíte těsně nad horizont musí vám neviditelnej enemy do střely najet.. jinak to cukání mě taky pěkně štve...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Kanáre chtěl jsem Ti to poslat v PM, ale nemůžeš přijímat zprávy nebo co (asi plná pošta)..tak to dám sem..

 

Udělal jsem screeny těch výstřelů..je to tam celkem vidět.

 

U toho prvního jsi těsně před výstřelem lehce pohnul zaměřovačem doleva, kdybys ho nechal, byl by zásah.

b456.png

 

Druhej šel úplně mimo.

yr7h.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už jsme tu, třebas to uvidí i jiní lidé a víc názorů víc vykoumá.

Jedna otázka - jak zde funguje spoting? Před počátkem videa byl Batman zajetej za barákem. Já spotlej do té doby, co zazní žárovka ještě ani nebyl.

Asi křoví mezi tebou a jím, demaskoval se až výstřelem. jinak možná daň za mody, kdo je nemá, tak má vše lepčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Načítání
×
×
  • Vytvořit...